Şimdi Ara

Laptop - Harici Monitor Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Şu anda halihazırda kullandığım laptopumun ekranı bozulduğu için harici monitör almıştım ancak önceleri çatlak olan dahili ekranıyla görebildiğim kadarıyla ikinci monitöre geçebiliyordum.Şimdi ise dahali ekran tamamen gitti ve bios dahil hiçbir yerde monitörü algılayamıyor :S Bunun için nasıl bir yöntem izlemeliyim?

Yardımlarınız için Teşekkürler

• Windows açılış sesi geliyor mu ekrandan artık yararlanamıyorsun galiba.Açıldığında Windows tuşu +P yap sağ yön tuşuna 3 defa bas enter'la görüntüyü sadece harici ekrana aktaracak
  • Dediğiniz yöntem işe yaradığını okudum ancak çareyi Windows XP kurmakta buldum :S Yeni format çekmiştim 7 kurulumundan sonra ilk ayarlar çıkıyor ya orada takılı kaldığı için de Win + P kombinasyonu çalışmıyor :S

Yine de yardımınız için Teşekkürler!
  • Başlangıç ekranında takılı kalıyorsa farklı bir format cd'si deneyin yine sorun devam ederse hdd sıkıntısıda olması mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Başlangıç ekranında takılı kalıyorsa farklı bir format cd'si deneyin yine sorun devam ederse hdd sıkıntısıda olması mümkün.

Yok harddisk sağlam şu yeni yükleyince oturum adı falan ayarlama ekranı varya o zımbırtı bozuyor işi :S XP kullanıyorum şu an sorun geçti.

Peki biostan veya herhangi bir şekilde birincil monitör olan laptopun kendi monitörünü devre dışı etme şansımız olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.