Şimdi Ara

Laptop şarj aletlerini patlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 hafta önce yatakta yatmış vaziyette laptop'ımla internette geziniyordum. Zil çalınca aniden yataktan fırladım, ayağım laptop şarj aletine takıldı ve şarj aleti patladı. Alev midir ışık süzmesi midir nedir bilemedim bişey fışkırdı ve karanlık odayı aydınlattı Sigortalar da attı tabii. Sonra ertesi gün tekrar taktım ve çalıştı. 1 saat sonra geldim odama, tam şarj aletini elime alcam böyle tüy gibi dokunduğum an yine patladı. Her patlamada da sigortalar atıyor. Gittim yenisini aldım, 2 saat içinde o da patladı durduk yere. Sanırım laptopda sorun var çünkü farklı prizlerde de oldu. Sorun ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş bunun nedeni namaz kılmak yerine bilgisayar oynaman. Gel namazını kıl akşamda pilavlıya gel emmi
  • M4A1-S kullanıcısına yanıt
    Hocam mizah falan güzel işlerde bu sefer durum ciddi gece patlasaydı yanıp ölecektim
  • Evi degistir laptop uda degistir
    Al bi tane dell laptop

• Benim 3 lu prizde hepsi dolu deli gibi isiniyo soba gibi oluyo bi senedir hicbisey olmadi

• kökten değişim mantıklıymış dostum düşünücem bu tavsiyeni ama dell almam zaten bendeki dell
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiansoc

kökten değişim mantıklıymış dostum düşünücem bu tavsiyeni ama dell almam zaten bendeki dell

Sen o manyak laptop un evi havaya ucurmadigina sukret
    bizim dell laptop ta fandan dolayi cok isiniyodu
    adaptor de 5 yillik yakinda havaya ucabiliriz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.