Şimdi Ara

LAPTOP TAVSIYESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla tavsiye mesajlarına cevap verilmiyor forumda ancak elimden geldiğince topic'leri okumama rağmen karar veremedim.
    Sadece internet ve office uygulamaları için evde kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Olmazsa olmaz tercihlerim şunlar:

- Bluetooth
    - HDMI
    - DVD writer

Geri kalan özelliklerin hiçbiri önemli değil. İşlemcisi, ekran kartı, işletim sistemi, markası hiç problem değil. Kullanılmamış, garantili olup çalışsın yeter

Bahsettiğim özelliklere uyan en ucuz laptopu arıyorum. En ucuzu hangisi ve nereden alabilirim?

Yardımlar için şimdiden çok teşekkürler.

İyi forumlar

• Şu konuya mesaj atarsan sanırsam hemen iyi bir cevap alırsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_42643230/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42643230
  • http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=3289&u=Dell%205010-C37F33

İsteklerine uygun bir bilgisayar. Dell'in servisi eve gelipr sorunu hallediyor.
  • Lenovo b560 teknosada istediğin tüm özellikler mevcut üstüne canın sıkılır da biraz oyun oynamak istersen nvidia 310m harici ekran kartı ve dahili intel 5700 mhd var otomatik değişimli kullanılıyor işletim sistemi ve güvenlik için parmak izi okuyucu da var teknoda peşin 897 12 taksit 944tl 1000tl ye tamamlarsan 100tl de hediye çeki varmış internet üzerinden alımda
  • Teşekkürler, o topic'i açan arkadaşa da sordum, cevabını bekliyorum.
  • ASUS N53JQ-SX226V
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=3289&u=Dell%205010-C37F33

İsteklerine uygun bir bilgisayar. Dell'in servisi eve gelipr sorunu hallediyor.

Hocam zaman ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkürler ama bu fiyat olarak beni biraz aşıyor. Ben 850 tl gibi birşey bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

Lenovo b560 teknosada istediğin tüm özellikler mevcut üstüne canın sıkılır da biraz oyun oynamak istersen nvidia 310m harici ekran kartı ve dahili intel 5700 mhd var otomatik değişimli kullanılıyor işletim sistemi ve güvenlik için parmak izi okuyucu da var teknoda peşin 897 12 taksit 944tl 1000tl ye tamamlarsan 100tl de hediye çeki varmış internet üzerinden alımda

aragorn,

Lenovo b560 gerçekten güzelmiş ancak bluetooth yok ve açıklamalarında yazmadığı için hdmi konusunda da emin değilim.
    Yine de yardımın için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

ASUS N53JQ-SX226V

Hocam teşekkürler ama bu makina beni boy boy aşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingofsnipers

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

Lenovo b560 teknosada istediğin tüm özellikler mevcut üstüne canın sıkılır da biraz oyun oynamak istersen nvidia 310m harici ekran kartı ve dahili intel 5700 mhd var otomatik değişimli kullanılıyor işletim sistemi ve güvenlik için parmak izi okuyucu da var teknoda peşin 897 12 taksit 944tl 1000tl ye tamamlarsan 100tl de hediye çeki varmış internet üzerinden alımda

aragorn,

Lenovo b560 gerçekten güzelmiş ancak bluetooth yok ve açıklamalarında yazmadığı için hdmi konusunda da emin değilim.
    Yine de yardımın için çok teşekkürler.

Hdmi ve e-sata kesinlikle var bluetooth olabilir de olmayabilir de ama kart okuyucu varken bence çok gereksiz bir teknoloji benim laptopda var ama 3 yılda 3kere kullanmamışımdır

• fiyat/performans odaklı söylüyorum
    datron pl3 veya acer emachines 725 işini fazlasıyla görür. paran da cebinde kalır
  • quote:

Arkadaşlar buna ne dersiniz? İşlemci çok mu kötü?

http://www.hepsiburada.com/Liste/packard-bell-dot-mu-tk003-intel-celeron-ulv-c743-13ghz-2gb-250gb-116-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760153&categoryId=98

Bu linkldeki bilgisayar 12 '', 11 13 inç arasıda olursa daha uygun notebooklar bulunabilir ama bu linkledi yetmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

quote:

Arkadaşlar buna ne dersiniz? İşlemci çok mu kötü?

http://www.hepsiburada.com/Liste/packard-bell-dot-mu-tk003-intel-celeron-ulv-c743-13ghz-2gb-250gb-116-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760153&categoryId=98

Bu linkldeki bilgisayar 12 '', 11 13 inç arasıda olursa daha uygun notebooklar bulunabilir ama bu linkledi yetmez bence.

Hocam tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi, 12" zaten 11-13 arasında olmuyor mu? Linkteki makina için eksik gördüğünüz noktalar neler? Hangi özelliği başımı ağrıtır?

• quote:

Orijinalden alıntı: yetginyildirim

fiyat/performans odaklı söylüyorum
    datron pl3 veya acer emachines 725 işini fazlasıyla görür. paran da cebinde kalır

Hocam teşekkürler yorumunuz için ama datron çok eski bir makina, hala var mıdır piyasada bilmiyorum.
    Acer emachine için herhangi bir yorum bulamadım nette, bilen yada kullanan varsa yardımlarını bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.