Şimdi Ara

laptopta gpu deisimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdi benim laptobum (qosmio x870)daki grafik karti ariza yapti toshiba yetkili teknik servise goturdum yenisiyle degistirmemiz lazim dedi bende takili olan gtx670m adam dediki bunun aynisini siparis etsek toshibadan 4000tl civari tutar
    ben sana gtx 680m takiyim 1200 tl ye.Simdi beyler ben bu notebooku zamaninda 3000 tl ye almistim 1 grafik karti deigisimi notebookun 3'te 1'i kadarmi gercekten.Sizce adam kaziklamayami calisiyo yoksa dedigi dogrumu.Ne yapmam gerek lutfen yardim edin.

• hocam merhaba fiyat konusunda biraz uçmuş gibi
    senin kartı tamir ettirmeyi düşündünmü peki
    istanbulda isen süper iş yapan servisler var yardımcı olurum.

yetkili servisler üç katı fiyat çekerler bu gibi durumlarda bilgin olsun.
  • evet hocam istanbuldayim yardimci olursaniz sevinirim.Tavsiye ettiginiz guvenilir servis varsa yerlerini soylermisiniz.sagolun.+ Kadikoyde oturmaktayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nagantli -- 12 Temmuz 2016; 20:24:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu günceldir

• acil yardim ne yapmam gerek.

• nagantli N kullanıcısına yanıt
    Tabiki pahalıdır ekran kartı muhtemelen bunu servis mi dedi sıradan bir servis mi ?

Ayrıca ekran kartı anakarta sabitse anakart fiyatını demiştir. Anakart üzerinde değiştiriyorsa fiyat fazla
  • yetkili sersvis hocam.Ayriyeten grafik karti mxm yani cikarilabilir olanlardan.Sizce buna ragmen 1200TL normalmi ?

• 680m için normal bir fiyat.Gitti gidiyo ve e bay gibi sitelerden araştırabilirsiniz.Tavsiyem notebooku tamamen değiştirmenizdir.Ayrıca elinizdeki notebooku da tamircilere satabilirsiniz.

• hocam ama laptobun daha 2. senesi markami kalitesiz anlamadimki.Hocam satabilirsiniz diyosunuz 3000 tl ye aldim tahmini olarak kaca satabilirim arizali gpu lu makinayi ?

• Ben sizin yerinizde olsam yeni bir makine alırım. Fiyat çok fazla geldi.

• Yurtdışı sitelerinde fiyatı ortalama 900 tl gözüküyor. Servis bu kartı 1200 TL civarına parça garantisi vererek takacaksa şayet düşünülebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.