Şimdi Ara

Lcd TV -- Z5500 ve Optic Bağlantı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lcd tv ve xbox360 cihazım var.bugun içinde (birazdan) logitech z5500 alıcam.bildiğim kadarı ile xbox360 da optik ses çıkışı yok.Görüntüyü hdmi kablo ile lcd ye bağlayarak alıyorum.Peki dijital ses olayı için z5500 e nasıl bağlantı yapıcam?Eğer bilgisayardan çıkış al derseniz pc im yok.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

•  Lcd TV -- Z5500 ve Optic Bağlantı
  • Component kablo kullanmak veya HDMI kullanımına izin veren optik çıkışlı bir adaptör almak işe yarayabilir.
  • zeus yardımın için teşekkürler.peki tv nin optik çıkışından z5500 e bağlasam dijital ses alabilir miyim?
  • yardım edecek var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muyendiz -- 30 Ocak 2009; 16:08:53 >
  • Tv de optik varsa alırsın sesi. Ama direk optik ses çıkışı olan video kabloları var xbox için. Bence onlardan al bir tane.
  • Tvdeki optic çıkışı z5500 dekoderine bağlarsınız, xbox ıda hdmi dan bağlarsınız, denemedim hiç ancak kesinlikle olacağı kanaatindeyim.

quote:

Orjinalden alıntı: muyendiz

zeus yardımın için teşekkürler.peki tv nin optik çıkışından z5500 e bağlasam dijital ses alabilir miyim?
  • bende hdmi ile tv ye bagladim yaninda da sony muzik setim var analogtan bagli hemde tv den hemde muzik setinden ses geliyor bu da gosteriyor ki optik cikistan da yuzde yuz ses alinabilir...
  • bence component kablosundan bağla eğer full HD oynamıyosan. Sonra ordanda optik girişten bağla seside sonra deliler gibi xbox oyna gözün kulağın doysun :D
  • Lcd tv nin optik çıkışından sesi aldım arkadaşlar.Teşekkürler..
  • ne sistem olmuştur ama hem lcd tv hem z-5500
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.