Şimdi Ara

led tv de logo yanığı var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar cumartesi günü turuncu indirimden samsung 40es6340 aldım teşhir ürün .Dün geldi tv sıcağı sıcağına bişey anlamadım fakat bugun plazmalarda olan logo yanığı bendede var bu geçermi yoksa kalıcımıdır ben monitör olarak kullanıyorum tvyi film ve oyun için resim modu eğlencede parlaklığıda biraz kıstım başka hiçbir ayar yapmadım lütfen yarıdm edin bu geçicimi kalıcı mı

• arkadaşım o konuyla pek bilgim yok geçmez diye biliyorum yanlış olmasın.

adamların hatası bende bugün teknosa da tvlere göz gezdiriyordum (f6510 u bekliyorum zaten)
    40f6510 tvde açmışlar birtane tabak resmi 4:3 formatında saatlerdir o şekilde çok sakıncalı yanık oluşabilir. lg nin yada samsungun da hd videolarını gösteriyorlar geneldede bu videolarında ekranda sabit duran logolar iz birakiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecicegi yok diyorsun anladigim kadariyla cok uzuldum ama ilk geldiginde yoktu sanki

• plazmada yanıklar zamanla geçiyor.. led de bilemicem ama
  • Ben led tvlerde yanık oldugunu bilmuyordum sadece plazmalarda var saniyordum

• Led ve Oled farketmiyor. Lcd panellerin alayında hala çaresi bulunamamış bir sorunsal. Samsung'un 10 yıl yanık garantili modelleri de bence fos.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.