Şimdi Ara

Legend Of Martial Arts

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arama yaptım fakat göremedim konusunu. Legend Of Martial Arts oynayan varmı ya da bilgisi olan. Oyun açıkmıdır? Eğlencelimidir? pvp sistemi nasıldır?

Edit: Şimdi gördüm bi konusu varmış fakat ismini Legend Of Matrial Arts yazdığı için bulamamışım ve zaten bilgi de verilmemiş. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşım yaparlarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerbatZ -- 4 Ocak 2011; 13:51:37 >

• ben baktım oyuna fena değil gibi ama lvl 20' den sonra bot sistemi var oyunun kendi içinde. o yüzden oynamamaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

ben baktım oyuna fena değil gibi ama lvl 20' den sonra bot sistemi var oyunun kendi içinde. o yüzden oynamamaya karar verdim.

Bot gerekli gibi birşey ama bu oyunda. Görevler resmen grind üzerine kurulmuş. 60 tane falan mob öldürtüyor bazı görevler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

ben baktım oyuna fena değil gibi ama lvl 20' den sonra bot sistemi var oyunun kendi içinde. o yüzden oynamamaya karar verdim.

Bot gerekli gibi birşey ama bu oyunda. Görevler resmen grind üzerine kurulmuş. 60 tane falan mob öldürtüyor bazı görevler.

olabilir de ben botlu oyun oynamam hayatta. kendimi keriz gibi hissediyorum sonra
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

olabilir de ben botlu oyun oynamam hayatta. kendimi keriz gibi hissediyorum sonra

Katılıyorum.Bu yüzden asla Perfect World'ün hiçbir oyununu oynamam.Oyunu oynamanın ne anlamı kalıyorki sen yapmıyıcaksan bişeyleri...

• Aslında sevmediğim birşey ama bana mecburiyetten cazip gibi geldi. Oyuna günde 3 saat falan ayırabiliyorum. Bu süre içinde herhangi bi oyunda biyerlere gelebilmek çok zor. Ama bot sistemiyle belki bişeyler yapabilirim. Grafikleri ve pvp sistemi hakkında yorumlarınız varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.