Şimdi Ara

Lenovo U330 Kullanicilari Kulubu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
0
Favori
32.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • windows 7 kuran varmı? ekran kartı değiştirme modunun çalışmadığı söyleniyor 7'de
  • Evet Arkadaşlar yok mu XP ve Windows 7 kuran ????
  • Arkadaşlar, lenovo U330-13,3''ekranlı NOTEBOOOK ALACAĞIM..EN UYGUN FİYAT VE FİRMA GARANTİLİ NEREDEN ALABİLİRİM? YANIT İÇİN SAĞOLUN...2500.- tL'YE KADAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: wosswoss

windows 7 kuran varmı? ekran kartı değiştirme modunun çalışmadığı söyleniyor 7'de

Ekran Kartı sürücüsünün nasıl kurulacağı konusunda gerekli açıklama ektedir.

Özellikle bu modelde ekran kartını kurmakta zorluk yaşayanlar için.

http://www.computerbase.de/forum/showthread.php?t=469121&mode=linear
  • quote:

Orjinalden alıntı: durrsun

Arkadaşlar, lenovo U330-13,3''ekranlı NOTEBOOOK ALACAĞIM..EN UYGUN FİYAT VE FİRMA GARANTİLİ NEREDEN ALABİLİRİM? YANIT İÇİN SAĞOLUN...2500.- tL'YE KADAR

1.500 TL na tüm Teknosa şubelerinden garantili alabilirsin...
  • TAUTAR yanıt için sağol,
  • TAUTAR yanıt için sağol, pil süresini de yazabilirmisin..U3-30 lenovo'da .AYRICA BU NOTEBOOK 'U TAVSİYE EDERMİSİN . OYUNLARDA NASIL?
  • quote:

Orjinalden alıntı: durrsun

TAUTAR yanıt için sağol, pil süresini de yazabilirmisin..U3-30 lenovo'da .AYRICA BU NOTEBOOK 'U TAVSİYE EDERMİSİN . OYUNLARDA NASIL?

Kesinlikle tavsiyemdir makkine. Fyatına göre özellikleri çıok iyi. Bu zamanda bu özelliklerde 13.3 laptop bulmak imkansız gibi bir şey. 2000 - 2500 TL arası başka 13.3 ler.

Gönül rahatlığı ile alabilirsin..

Şimdiden hayırlı olsun diyelim...

Pil süresine gelince yeterli düzeyde sayılır. Tam olarak test edemesim..

Sağlıcakla,
  • beyler..ben de u330 kulubüne katıldım....laptoptan cızırtı sesleri çıkıyor..haporlörlerde mi problem war yoksa sistem kasılırken bu seslerin çıkması normal mi?....wifi n-draft mı değil mi? ayrıca ekran kalitesi sizce diğerlerine göre iyi mi? y530 yerine bunu aldım biraz pişman gibiyim...acil cevaplarsanız memnun olurum...
  • arkadaşım şu an bende seinle aynı sorun yaşıyorum birde ekren kartınının sürücüsü çalışıyomu bir aygıt yöneticisinden bak son olarrak ta recover dene ben denedim denemez olaydım donup kaldı iki tane almıştık diğeri çok rahat bir şekilde recover ı yaparken bu dondu servise gidecek şimdilik o gelen ses te sol taraftan power düğmesiyle ctrl tuşunun arasından mı geliyo benim ordan geliyodu

selamlar
  • aynen arkadaşım...laptopun solunda ,dediğin yerden geliyor..sanki hapörlör patlak gibi...cızırtı kasılma sesleri...şu an toshiba var ses mes yok...bide laptop sanki 3 kilo...epey ağır:D.....ne yapcağız bu ses sorununu? normal bişey mi yoksa var mı bi anormallik?...
  • makinayı istanbuldan aldım izmirde öğrenciyim bir hafta sonra getirdiler yanıma daha elime alır almaz o sesleri duyunca gırıltı gürültü buna benzer sesleri masaüstü bilgisayarımın hard diskinden zorlanınca geliyodu ama bukadar gelmiyodu incelemelerde filande baktım o tarafta hard disk var forumada yazdım okumuşsundur hard disk bozuk olabilir dedi arkadaşlar sonra ekran kartı sürücüsü soronlu gösteriyodu sürücüleri kaldırıp tekrar kurdum halledemedim son olarak recover denemek oldu onda da bil donuk kaldı mecburn kapamak zorunda kaldım şimdi açılmıyor istambuldan bimeksten almıştım izmirde faturasıyla birlikte bimekse götürdüm teknik servisteki eleman servise göndereceğiz kutusuyla getir dedi işin aksi tarafı makina daha alınalı bir hafta oldu değiştirmeleri gerekiyo sonra izmirdeki servise ben kendim götüreyim dedim adres verdi o sıcakta bulana kadar canım cıktı neyse servise gittim ordaki elemanlarda (Adapa bilgi sistem rodakar 2 işmekezi 3. kat no sunu hatılamıyom) biz ideapad serisine bakmıyoruz dedi elime iki tane numara verdi biri 0811 267 77 77 bir arkadaş ta bana ara demişti iki numarayı da aradım biri kullanılmıyo birinde telesekreter çıkıyo gene iki tane numara veriyo onlarıda aradım onlarada bakan yok anlayacağın dün zehir gibi bir gün geçirdim sonra kardeşlerim bugün dündü mecburen onlardan geri gönderdim dur bakalım be olacak son olarak ta sen kendi bilinde recover dene donacakmı bakalım olmadı o ses için götür şimdi mümkünse ok görüşürüz.

• Sayın, deu_ultraslan

Size öcelikle şunu sormak istiyorum. Bundan önce Vista işletim sistemi kullandınız mı. Yok kullanmadınız ise Laptoptan gelen bu HDD sesleri çok normal. Bu da vista işletim sisteinden kaynaklanmakta. Vista HDD i aşırı derecede kullanır ve rahatsız edici bir ses yayar.

Tavsiyem başka bir işletim sistemi ile kullanmak makineyi.

quote:

Orjinalden alıntı: deu_ultraslan

makinayı istanbuldan aldım izmirde öğrenciyim bir hafta sonra getirdiler yanıma daha elime alır almaz o sesleri duyunca gırıltı gürültü buna benzer sesleri masaüstü bilgisayarımın hard diskinden zorlanınca geliyodu ama bukadar gelmiyodu incelemelerde filande baktım o tarafta hard disk var forumada yazdım okumuşsundur hard disk bozuk olabilir dedi arkadaşlar sonra ekran kartı sürücüsü soronlu gösteriyodu sürücüleri kaldırıp tekrar kurdum halledemedim son olarak recover denemek oldu onda da bil donuk kaldı mecburn kapamak zorunda kaldım şimdi açılmıyor istambuldan bimeksten almıştım izmirde faturasıyla birlikte bimekse götürdüm teknik servisteki eleman servise göndereceğiz kutusuyla getir dedi işin aksi tarafı makina daha alınalı bir hafta oldu değiştirmeleri gerekiyo sonra izmirdeki servise ben kendim götüreyim dedim adres verdi o sıcakta bulana kadar canım cıktı neyse servise gittim ordaki elemanlarda (Adapa bilgi sistem rodakar 2 işmekezi 3. kat no sunu hatılamıyom) biz ideapad serisine bakmıyoruz dedi elime iki tane numara verdi biri 0811 267 77 77 bir arkadaş ta bana ara demişti iki numarayı da aradım biri kullanılmıyo birinde telesekreter çıkıyo gene iki tane numara veriyo onlarıda aradım onlarada bakan yok anlayacağın dün zehir gibi bir gün geçirdim sonra kardeşlerim bugün dündü mecburen onlardan geri gönderdim dur bakalım be olacak son olarak ta sen kendi bilinde recover dene donacakmı bakalım olmadı o ses için götür şimdi mümkünse ok görüşürüz.

• quote:

Orjinalden alıntı: ZZ RAT

Ben de bu haftasonu itibariyle u330'cu oldum. Makina hakikaten çok güzel. Hem performans, hem estetik hem de fiyat açısından kaçırılmamalı.

Ben kurmadım. Kurmaya da gerek duymadım, çünkü bu makinada Vista çok stabil bir şekilde çalışıyor. Eğer zorunlu değilseniz Vistada kalın bence.
  • Yani siz aşırı HDD aktivitesinden rahatsız olmuyorsunuz öyle mi ?

quote:

quote:

Ben de bu haftasonu itibariyle u330'cu oldum. Makina hakikaten çok güzel. Hem performans, hem estetik hem de fiyat açısından kaçırılmamalı.

Ben kurmadım. Kurmaya da gerek duymadım, çünkü bu makinada Vista çok stabil bir şekilde çalışıyor. Eğer zorunlu değilseniz Vistada kalın bence.

• Arkadaşlar belki basit bi soru olabilir ama bilgisayarı şarja taktığımızda çıkan o daaat sesini nasıl kapatıcaz? denetim masasındaki ses başlığında bulamadım..
  • Bende bugün ofis icin bir tane aldım arkadaslar. ve ilk izlenimim bu bilg bu paraya bedava gibi bisey.
  • Arkadaşlar, herkes HDD nin markasını yazabilir mi acaba bütün makinalarda ayrı marka kullanılmış galiba ?

Benimki Fujitsu...
  • Bende de fujitsu var.
    Deu_ultraaslan servis konusunda bir gelişme var mı?
  • herkese merhabalar benim u330 sapıtmıştı format attım tekrar vista kurdum home premium fakat benim kurduğum 64bit..

bütün herşey kuruluyor güzelce ama gelgelelim şu değiştirilebiril ekran kartı olayını bi türlü yapamadım nedense hep intelde kalıyor...

sağ tuşla değiştirilebilir grafikleri yapılandıra giriyorum ati logosu yanındada pil gibi bişi var butonlar çalışmıyo ne iştir anlamadım...

2 kez format attım recovery kısmıda yalan oldu... şunun bi kolay yolunu açıklayabilicek birisi varsa yardımlarını bekliyorum...

Eğer xpde değiştirilebilir grafikler çalışıyorsa XP kurayım ??? lütfen yardım ediiinnn...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.