Şimdi Ara

LENOVO Y550 YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo y550 model laptopum var geçen gün format atmaları için yolladığım yerde format atmayıp fabrika ayarlarına çevirmişler ve getirdiklerin de açarken falan kendi kendine yüklemeler vs yaptı.Açıldığın da bütün dosyalar silinmişti tabiki ben tek tek yükledim en son ekran kartı driverını indirmiştim sonra kapamıştım kapanırken kendi güncellemeler yaptı ve kapandı.bugün açtığımda ise ekran çözünürlüğü en düşüğe inmiş bi durum da ekran parlaklığı arttırılmıyor bi haldeydi ve başlat çubuğunda çalışan uygulamamanın üstüne fareyi götürünce resmini gösterir ya (win7 home) artık sadece ismini gösterir oldu pencere kenarları çok basitleşti kelimenin tam anlamıyla basitleşti ! eskiden başlat çubuğu buz rengiydi arkayı gösterirdi pencereler de öyleydi fakat artık buz a ayarlanamaz oldu ciddi ciddi basitleşti ne yapmam gerek lütfen bana çaresi olan söylesin!!

• En son sürüm nvidiayı kaldırarak hallettim fakat bu sefer de gene fifa13 de maç başlarken oyun kapanma sorunu başladı çözümü olan var mı bu soruna?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.