Şimdi Ara

Level 1 Twink Yardım ve Guide

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Level 1 twinks are potentially able to wipe out any character up to about 15 (unbuffed) and 25 (buffed) provided they are not twinked themselves. The reason for this is that stats are calculated differently at level 1. A level 1 with 12 crit rating gains 22% critical strike chance, as opposed to under 10% higher levels receive. A full agility build can get a good 75% crit chance and a good 85% dodge. A balanced build can get 50% Dodge, 50% crit, and a solid 15 DPS. Perhaps the only statistics NOT affected by level are Intellect and Stamina, and as such your health is probably the only thing that needs to be watched in battle. (WoWWiki'den alıntı)

Arkadaslar Boa(binds on account) itemlarının çıkmasıyla çook çok eskiden beri aklımda olan level 1 twink yapma olayını gerçekleştirdim(emblem of heroismden main chara alacak yarayan bişey kalmadığı zaman). Ben de araştırdım internetten, dene yanıl da yaptım, her statı test ettim ve yazdım level 1ler için, netteki guideların nerdeyse hepsi lvl1rog guide oldugu için ben de rog açtım.. Ama level 1 twinklerinin en güzel yanı hiç bir item soulbound olmuyor, istediğiniz karakterinizde deneyebilirsiniz.
    Neyse olaki ilginizi çeker, neden o kadar para harcıyım demeyin level 1e, asıl amaç oyundan zevk almaktı değil mi, ve bu level 1 twink olayı inanılmaz zevkli... BGlere giremezsiniz ama duellerde mütiş şeylere imza atarsınız, level 8-10 lar çerez gibi gelir, 12-16lar biraz zorlar, 16 üstünü de kasarak yenersiniz, belki yenemezsiniz, canınız sağolsun. Ama yendiğinizde ogri önünde, veya bi kasabadaki karizmanız tavana vuruyor, millet questingi bırakıyor, etrafınızda çember oluşturuyor. Bir duel daha istiyor.

Bu guide umarım isteyenleri sevindirir :)

GUIDE

Head: Purple Turban(90g) veya Violet Hat(50g) Chameli Banaplash satıyor, dalaran.
    Head enchant1: Libram of verocity questini tamamlayıp 8agilityi heada basıp twinkinize gönderebilirsiniz
    Bu enchant şunları verir: %3.59 Crit chance, %6.90 Dodge chance, 8 AP, 16 Armor (önerilen budur)
    Head enchant2: Libram of Constitution questini tamamlayıp 100 HPyi heada basıp twinkinize gönderebilirsiniz
    -----
    Shoulder: Stained Shadowcraft Spaulders(40 Emblems of Heroism) yada Exceptional Stormshroud Shoulders(200 Stone Keeper's Shard)
    Enchant: Greater Inscription of the gladiator(30sta, 15resi), bu itemlara yapabileceğiniz tek enchanttır, 3 farklı inscription daha denendi olmadı.
    -----
    Back Linen Cloak(diğer cloaklar 5armor verirken bu 6 verir)(Tailordan alın veya AH)
    Enchant: +3 Agility
    -----
    Chest: Haliscan Jacket(Tailor yapar)
    Enchant1: +6 to all stats
    Ench 1 şunları verir: %2.69 Crit, %5.24 Dodge, 12 AP, 12 Armor, 60 HP
    Enchant2: 150HP

(Chest hakkında yeni bir bomba varmıs yakında geliyor ...)
    -----
    Wrist Başlangıçta satılanlardan alın
    Enchant: 9stamina
    -----
    Gloves: Başlangıçtan alın.
    Enchant: 15 agility (%6.72 Crit Chance, %12.43 Dodge Chance, 15 AP, 30 Armor)
    -----
    Waist Başlangıçtan alın.
    Ench yok.(Lame blizz)
    -----
    Legs: Haliscan Pantaloons(Tailor) yada Tuxedo Pants(Tailor)
    Enchant: Nethercleft Leg Armor(LW)(400 HP %5.38 Crit Chance, %10.11 Dodge, 12 AP, 24 Armor)
    -----
    Boots: Başlangıçtan alın..( Eskiden engineering kasıp level 1de uncommon botlar alabiliyolardı, artık Crafting Profession level sınırlaması var)
    Ench: 7 Stamina veya 7 agility istediğinizi yaptırın ikisi de çok iyi
    -----
    Projectile Feathered Arrows alın(9.5dps) bir quest yaparak alıp twinkinize gönderin.
    -----
    Ranged: Emblem of Heroismle Charmed Ancient Bone Bow(65 eoe) şuan listemde bu var.
    Ench: Sanırım ench yiyemiyo... Bilen varsa yazsın editliyim...
    -----
    Off Hand: Furbolg Medicine Pouch(10 Stamina)
    Bu itemi almak için öncelikle timbermaw holdla honored olmanız gerekir

Sizi felwoodla wintergraspı birleştiren tünele(Gorn one eye diye bi vendorun yanına) summonlayacak bi lock bulun(discover:55xp),
    Summonlandığınız anda oracıkta ölün, furlboglar saldırır zaten
    Release edin, hayalet kalın(böyle rep alabilirsiniz ve hiçbiyerden discover xp almazsınız)
    Arkadasınıza follow verin, tünelin hemen dısındaki(felwood) furlbogları kessin, 1 furlbog 20 reputatin veriyor,
    Ordaki kampı yaklasık 30 kere temizlediniz mi honored oluyorsunuz.
    Başka bi accounttan girip 2 wow açıkken kendinize follow verip kimseyi yormadan da yapabilirsiniz.
    Sonra tünelin içinde gorn one eye'ın yanında canlanın, itemi alın, heartstone...

-----
    Weapon: Balanced Heartseeker(40eoe) veya Venerable Dal'Rend's Sacred Charge(40eoe) veya Battleworn Thrash Blade(200 stone keepers shard)
    Enchant1: Crusader
    Enchant2: Fiery Weapon
    Enchant3: Lifestealing
    Enchant4: 15 agility
    Alacağınız Weaponu seçeceğiniz enchanta göre seçmelisiniz, Crusader ve Fiery Weapon Proc per Minute(PPM)dir, PPM enchantlar daha slow weaponlarda daha iyidir, her hitte proclama şansı hızlı bi silaha göre daha yüksek olur. Fiery ve Crusader için en yavaş sword olan Venerable Dal'Rend's Sacred Charge öneririm.
    fiery dakikada 6PPMdir bu da dakikada 240 damage critlerse daha da çok damage denk gelmektedir, oldukça mükemmel.
    Lifestealing Proc per Hit(PPH)dir, bunun için en iyisi balanced heartseeker
    ------
    Tabard: Guild Tabard alabilirsiniz
    Shirt: Istediğiniz shirt
    Necklace: Shattrathtan soap on a rope alabilirsiniz
    Rings vendorda satılan ringlerden alın (silver piffeny band gibi..)
    Trinket: Haste veren eoe trinketi ve pvp trinketi(Wintergrasp Commendation alıp twinkinize yollayın)
    ------
    Alabileceğiniz Consumable bufflar:

1. Rough sharpening stone (+2 Damage to Weapon)
    2. Rumsey Rum black label(15 Stamina)
    3. Elixir of lion's strength(4 str)
    4. Weak trolls blood elixir
    5. Scroll of agility(3agi)
    -----
    Seçeceğiniz Professionlar:

Toplama proflarında level sınırlaması olmadığı için skinninginizi ve mininginizi(smeltingle) 75e kadar kasın,
    skinning 75.skillde master of anatomy(3crit strike rating)
    mining 75.skillde toughness(3 stamina) verir. 150ye de kasılabilir, 5 stamina verir, sandığımın aksine 450ye kasılmıyomuş, maximum 150 arkadaşlar
    ------------------------------
    Irkların Başlangıç Özellikleri:

ORC: crit=8.50 dodge=17.11 ap=26
    UNDEAD: crit=8.94 dodge= 18 ap=23
    Blood elf: crit=10.74 dodge=21.59 ap=25
    TROLL: crit=10.74 dodge= 21.59 ap=29 (Önerilen)

HUMAN:crit=9.84 dodge=19.84 AP=26
    NE:crit= 12.08 dodge=24.28 AP=28 (Önerilen)
    DWARF: crit=8.05 dodge=16.22 AP=24
    GNOME: crit=11.18 dodge=22.49 AP=24
    ------
    Caster twinkler için de elimde döküman bulunmakta, pm atarlarsa yardımcı olurum.
    ------
    VIDEOLAR:

1. Fle's ITEMS
    http://www.wegame.com/watch/Fle_LeveL1_Twink

2. Duel With Rayzer(level 13 rogue):
    http://www.wegame.com/watch/duel_with_rayzer

3. Duel With Dazda(level 14 shaman) :
    http://www.wegame.com/watch/Duel_with_Dazda

4. Duel With Buzdolabi(level 19 warrior) :
    http://www.wegame.com/watch/Duel_with_Buzdolabi

5. Duel With Buzdolabi(Buzdolabi tekrar istiyor) :
    http://www.wegame.com/watch/Duel_with_Buzdolabi_volume_2

6. Duel with Bbq(15 level hunter) :
    http://www.wegame.com/watch/Duel_With_BBQ

7. Duel with Hell(18 level lock) :
    http://www.wegame.com/watch/Duel_with_Hell/

8. Duel with Klimona(21 level druid) :
    http://www.wegame.com/watch/Duel_with_Klimona_21_lvl
    Yorumlarınızı bekliyorum

Ben Karazhan serverindayım, hepinizi level1 twink yapmaya beklerim, 'From LeveL One With LoL' adlı bir guildim var...
    Guild Sitesi:http://www.wowwiki.com/Guild:From_Level_One_With_Love_(Karazhan_EU)
    Main: Sijansur(80rog) from Sioux guild
    oyun içinde /w Fle, /w Sijansur, /w Burninhell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die_die -- 25 Mart 2009; 0:55:01 >

• charın linki falan var mı?
    harbi enteresan16 falan alınabiliyorsa!?
    görünmezlik de yok rogda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tritone

charın linki falan var mı?
    görünmezlik de yok rogda
    Desteksiz sıktın be dostum.O itemler lvl1'de stat bile vermiyor kimisi.Bana kalırsa lvl 8bile alman imkansız, hiçbir skillin yok nereye alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orgulas

Desteksiz sıktın be dostum.O itemler lvl1'de stat bile vermiyor kimisi.Bana kalırsa lvl 8bile alman imkansız, hiçbir skillin yok nereye alıyorsun.

Alıntıları Göster
    itmler vermiyoda enchantlardamı vermiyo pantolon ve shoulder enchantinden sadece toplam 700 hp geliyo lvl 8 adam nereye kesiyo 700 hpyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cirnak -- 2 Mart 2009; 17:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cirnak

itmler vermiyoda enchantlardamı vermiyo pantolon ve shoulder enchantinden sadece toplam 700 hp geliyo lvl 8 adam nereye kesiyo 700 hpyi

Alıntıları Göster
    8-10 çerez, 12-16 az kasar 16 üstü zorlanarak alınır, bu üstünüzdekilerle bunu yaparsanız helal olsun lvl 1 de.Söylemesi ayıp alsanız da aldığınız adamların oyunculuğundan şüphelenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tritone

görünmezlik de yok rogda
    quote:

Orjinalden alıntı: tritone

görünmezlik de yok rogda

Armory linkini verirdim ama armory 10levelden düşükleri göstermiyor
    16yı zaten alırsın 24e kadar alındığı var internette videolarda arkadaşım bunu yapan bir tek ben değilim ki(benim aldığım en yüksek adam 21 lvl locktu, malesef videoya çekmedim)
    Level 1de stealth öğrenilebilir 10coppera ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: die_die

quote:

Orjinalden alıntı: tritone

görünmezlik de yok rogda

Armory linkini verirdim ama armory 10levelden düşükleri göstermiyor
    16yı zaten alırsın 24e kadar alındığı var internette videolarda arkadaşım bunu yapan bir tek ben değilim ki(benim aldığım en yüksek adam 21 lvl locktu, malesef videoya çekmedim)
    Level 1de stealth öğrenilebilir 10coppera ;)

Alıntıları Göster
    Hunter açılmıyor =/

• quote:

Orijinalden alıntı: Tirion Fordring

Hunter açılmıyor =/

Alıntıları Göster
    bazı enchantlar 35 lvl üstü istiyor yada hemen hemen hepsi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

bazı enchantlar 35 lvl üstü istiyor yada hemen hemen hepsi sanırım

Alıntıları Göster
    Bu itemlarda lvl req enchant yoktur hocam, Pre TBC enchant olmak zorunda hepsi, zaten bu yüzden bazı enchantları bulamıyorsunuz :) (shoulder hariç)
    Karazhanın en iyi enchanterlerinin isimleri var bende, yani bu server için isim verebilirim yardımcı olacaksa :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die_die -- 3 Mart 2009; 0:19:35 >
  • quote:

Bu itemlarda lvl req enchant yoktur hocam, Pre TBC enchant olmak zorunda hepsi, zaten bu yüzden bazı enchantları bulamıyorsunuz :) (shoulder hariç)
    Karazhanın en iyi enchanterlerinin isimleri var bende, yani bu server için isim verebilirim yardımcı olacaksa :):)

Alıntıları Göster
    Videoyu izledim gerçekten süper şu 13lvl rogue olan videoyu izledim.Senin karakterinde 1100 hp si var 1 lvlde oha yani

• quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Videoyu izledim gerçekten süper şu 13lvl rogue olan videoyu izledim.Senin karakterinde 1100 hp si var 1 lvlde oha yani

Alıntıları Göster
    çok başarılı bir çalışma olmuş,sırf bu kadar uğraşmandan dolayı seni tebrik ediyorum
    guildden Proetus

• quote:

Orijinalden alıntı: glazer

çok başarılı bir çalışma olmuş,sırf bu kadar uğraşmandan dolayı seni tebrik ediyorum
    guildden Proetus

Alıntıları Göster
    adamın yazdıkları mantıklı. güzel çalışmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güntülü

adamın yazdıkları mantıklı. güzel çalışmış

Alıntıları Göster
    enteresan ama neden olmasın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siege27

enteresan ama neden olmasın ki?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende kasıyorum şu an lvl 1 troll rogue var 10 üzeri yapıp DW yapıcam amacım o levelde allielere dalmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

arkadaşlar bende kasıyorum şu an lvl 1 troll rogue var 10 üzeri yapıp DW yapıcam amacım o levelde allielere dalmak.

Alıntıları Göster
    Up.
  • quote:

Up.

Alıntıları Göster
    Up.
  • quote:

Up.

Alıntıları Göster
    bide biri lv19 twink guide yapsa güzel olurdu

lv1 nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolvérine

bide biri lv19 twink guide yapsa güzel olurdu

lv1 nedir ya

Alıntıları Göster
    21 level druid nasıl alıyor ya ben olsam ederdim ağzıan

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

21 level druid nasıl alıyor ya ben olsam ederdim ağzıan

Alıntıları Göster
    Lvl 1 twinkle eline aldıgın weapon skilli kasmak icin 2 moba vursan level 2 olursun
    peki hangi bglere girilebiliyor lvl 1'le?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

Lvl 1 twinkle eline aldıgın weapon skilli kasmak icin 2 moba vursan level 2 olursun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

bg yok orgrimmar önünde akıcaksın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.