Şimdi Ara

levi's kot pantolon 39.90 TL limango (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
5
Favori
18.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Levi's 751 Boru Paça Jean kullanan varmı? tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Kargo dahil 70-80 kuruşa Gillette Mach 3 + Jel alınabiliyordu butiklerden.

kupon çeklemi alınıyordu yoksa herkes alabiliyormuydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limango çek konusunda çok bonkördü tüm herkes alabiliyordu. Forumda limango konuları vardır 3000-5000 sayfalık kurcalayın görürsünüz. 1500 TL'lik alışveirşim var 1 hesapta 6 hesabım var siz düşünün.
  • Limangodan aldığım jiletler hala bitmedi.
  • uzzd kullanıcısına yanıt
    Saol hocam kargo bedavaya geldi...

1.83 boyum 90 kiloyum 36-32 sipariş verdim umarım olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 11 Mayıs 2014; 21:46:22 >
  • Beyler tum konuyu okuyamadim ama gordugum kadRiyla 30-32 kalmamis, bende got yok 30-30 nasil bulcam

• quote:

Orijinalden alıntı: flashshow

quote:

Ah nerede o eski Limango.. Günde 25 koli gelirdi 1 liraya kargo dahil neler alirdik neler...

1liraya neler alınıyordu

ben özdilek havlu almıştım tanesi 60 kuruştan , 25 tane falan aldım , piyasada 4-6 lira arası değişiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camthalion

Beyler tum konuyu okuyamadim ama gordugum kadRiyla 30-32 kalmamis, bende got yok 30-30 nasil bulcam

Kotunu buyut

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Hocam bugün YKM'de gittim denedim 36-34 sipariş verdim 1.93 boyum var 101 kiloyum fakat popo tarafım büyük :D 36 beden bana tam oldu 38 daha rahat ama arka tarafından sırıtıyordu o yüzden 36 söyledim.
    20'sinde mi kargolanacak tüh ya istanbula sipariş verdim 19unda edirneye dönüyorum adres değişikliği yapabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 11 Mayıs 2014; 23:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

Ah nerede o eski Limango.. Günde 25 koli gelirdi 1 liraya kargo dahil neler alirdik neler...

1liraya neler alınıyordu

ben özdilek havlu almıştım tanesi 60 kuruştan , 25 tane falan aldım , piyasada 4-6 lira arası değişiyordu

Teşekkürler

• quote:

quote:

Beyler tum konuyu okuyamadim ama gordugum kadRiyla 30-32 kalmamis, bende got yok 30-30 nasil bulcam

Kotunu buyut

Kumbarayi hep saglam tuttuk bugune kadar simdi bozdurursak bu yastan sonra olmaz

• quote:

36'lık gotle takas edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

quote:

36'lık gotle takas edelim

Km nedir ? Kac model dizel mi benzin mi ahaha gece gece sesli guldum walla ewllh

• quote:

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/8138700/26133/levi-s--levis-00505-pantolon
  • hayır tekrar bu kota baktım da, o rengi sanırım ilkokul 8 de bile giymiyordum.

arkadaşlar 40 liraya waikikiden çok daha güzel koyu renklerde, dar kesim dar paça insan işi bişey alabilirsiniz. ulan hem fakirsiniz, hem özenti olup marka diye dandik kıyafet alıyorsunuz.

ben bu forumu anlayamıyorum gardaş.. bir pantolonun tam oturması için gün içinde en az 20 kere farklı model denerim, nasıl görmeden etmeden kalıbını bilmeden basıp alıyorsunuz, hem de iğrenç bir renge özelliksiz bir kotu.

ben anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

hayır tekrar bu kota baktım da, o rengi sanırım ilkokul 8 de bile giymiyordum.

arkadaşlar 40 liraya waikikiden çok daha güzel koyu renklerde, dar kesim dar paça insan işi bişey alabilirsiniz. ulan hem fakirsiniz, hem özenti olup marka diye dandik kıyafet alıyorsunuz.

ben bu forumu anlayamıyorum gardaş.. bir pantolonun tam oturması için gün içinde en az 20 kere farklı model denerim, nasıl görmeden etmeden kalıbını bilmeden basıp alıyorsunuz, hem de iğrenç bir renge özelliksiz bir kotu.

ben anlayamıyorum.

Anlayamazsın

• quote:

ben anlayamıyorum.

Arkadaş amma uzattın yav, LCW'den de 3-5 pantolon eskittim, hepsi bir yılını doldurmadan A bölgesinden eridi gitti.
    İğrenç ötesi kalite var ama diğerleri pahalı olunca ihtiyaç görsün diye alıyoz arada.
    40 liraya kaliteli pantolon aldık, takım elbise değil ki arkadaş bu, kot pantolon işte, bedeni belli, uzun gelirse 3 lira verir paçasını yaptırırsın, hatun değiliz ki popomuzun, bacağımızın görüntüsüne dikkat edelim, neyini anlamıyon hala? Sataşıp duruyon habire millete.

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Hocam bugün YKM'de gittim denedim 36-34 sipariş verdim 1.93 boyum var 101 kiloyum fakat popo tarafım büyük :D 36 beden bana tam oldu 38 daha rahat ama arka tarafından sırıtıyordu o yüzden 36 söyledim.
    20'sinde mi kargolanacak tüh ya istanbula sipariş verdim 19unda edirneye dönüyorum adres değişikliği yapabilir miyim ?

adres degisikligi yapabilirsiniz, zaten tedarik edilmesi 1 haftayi buluyor

• quote:

ben anlayamıyorum.

haksız sayılmazsınız, ben iade ettim şalvar gibi duruyor önü (rengi fena değil yani zevk meselesi)

dikişleri de esniyordu, hiç bakan oldu mu bilmiyorum, yada bana denk geldi
  • Haber verene tesekkurler 2 adet aldim. Levis kalitesi 20 senelik kemeri var kemal tancadan gecen sene aldigim kemere bin basar. Levisi bu fiyata bulamazsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.