Şimdi Ara

levi's kot pantolon 39.90 TL limango (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
5
Favori
18.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Haber veren arkadaşa çok teşekkürler bedende sorun yaşarım diyordum ama 36-32 aldım tam oldu tam istediğim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

benimki de geldi ama çok bol duruyor. o yüzden iade edeceğim. iade ederken faturanın aslını mı yoksa suretini mi gönderiyoruz? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Benim satın aldığım pantolon da geldi ve aynı şeklde bol oldu.

İade işlemi için limango.com sitesinden iade işlem başlatıyorsunuz, size bir kode veriyorlar. Faturanın bir kopysaı altına iade edein adı, soyadı diye başlayan bölümü doldurup imzalıyorsunuz. Ürünü paketleyip aldığınız kod ile yurtiçi kargo firmasından kargo ücreti ödemeden gönderiyorsunuz. İade işlemi başlatıyorlar.
  • normal bedenimden 1 numara küçük almıştım tam oldu. bence fiyatına göre çok çok iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayfam -- 20 Mayıs 2014; 13:33:16 >
  • limango geldi diğeri yolda 40tl ye gayet güzel paça boyunu ayarladık mı tamamdır

https://www.limango.com.tr/urun/lee-cooper-erkek-pantolon-saks-6519793

bu saks mavisi lee c. nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkcald -- 20 Mayıs 2014; 14:03:42 >
  • kot gelmiş bugün. görüntü geniş gibiydi ama giyince tam oturdu üstüme. biraz da genişlerse ilerde daha iyi olur ama zaten kilo aldığım için bu aralar, yakında da kilo vereceğim için her türlü daha iyi olacaktır.

çok iyi oldu. haber verene teşekkürler
    Levi's kalitesi varsa da üç beş sene giyilirse bedava resmen.

33-34 söylemiştim. tam da o ayarda geldi. küçük veya büyük değil yani kalıplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 20 Mayıs 2014; 15:13:32 >
  • kampanyayı kaçıranlar için
    Levis 505 Straight Fit

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/8138702/26495/levi-s--levis-00505-pantolon
    http://www.morhipo.com/kampanya/detay/8138702/26495/levi-s--levis-00505-pantolon

şimdi kargodan geldi .. morhipodan 3 arkadaşa aldık (bkm indirimi sayesinde tanesi 33tl'ye kargo dahil geldi)

eh işte hanı ne bileyim bir hunter kadar güzel durmasa'da kalite fena değil... fiyatına göre uygun

levi's kot pantolon 39.90 TL limango

• Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    Görsel paylaşım için teşekkürler.

32-32 'nin bel kısmındaki eni nedir acaba.

Düğmeyi ilikleyip, iki yandan da gerdirip zemine serdikten sonra, en üst solundan en üst sağ köşesine kadar kaç cm 'dir fırsatınız olursa ölçebilir misiniz.

EDİT: Bir de paçanın enini ölçebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 20 Mayıs 2014; 17:52:06 >
  • hocam dediğinizi tam anlamadım fakat
    mezura ile sarı kısım ile ölçüm yaptığımda belin komplesi 90cm .. kendi belim'de ölçtüğümde 90cm yani tam oturuyor
    boyum 1.86 uzun geldi biraz diyebilirim terzide paçasını yaptıracağım

paçanın iç tarafını tamamını ölçtüğümde 30cm

size tavsiyem herhangi bir mağaza gidip bir levis pantolun denemenizdir ... o ölçüye göre aynısını sipariş verin derim
  • Benim ayni beden levis 799 modeli var. Bu baya bol geldi. Hatta ikisini de yan yana koyup olctugumde 4 cm fark cikti. Olsa 29 beden alirdim. 30 alti leviste yok sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim kargoda geldi her zaman giydiğim bedeni sipariş vermiştim tam oturdu yani kalıp bol değil kaliteside iyi sayılır
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    Ben bir nevi çapını sormuş oldum. Demek ki sorumun cevabı 45 ya da 44 küsur civarı olmalı.

Levista 32 ve 33 oluyor genelde bana, kesime bağlı değişiyor. Bu yüzden de bu kampanyadan bir 32/32 ve bir de 33/32 sipariş geçtim.

Sizi detayli foto paylaştığınızı görünce, merak edip sormak istedim.

Ilginize teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hem morhipodan hem limangodan istedim. Limangonun rengi daha acik ve ikiside 32 32 oldugu halde limangodan aldigim dar geldi anlayamadim.. yarin geri gonderecegim morhipo yine pisman etmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çuuuukk diye oturdu
  • Benimki gibi beli tam, bacakları dar gelen var mı ?
  • Limango'da kampanya bugün tekrar başladı, morhipoda da devam ediyor, almak isteyenlere duyurulur..
  • Benim kotun paçalarından biri uzun biri kısa.
  • Arkadaşlar morhipo'dan aldığım 33/32 ve 32/32 beden Levis 505 kotlarından 32/32 olanı bana uydu. 33/32 beden olanını da rahat giyebilirim ama iade etmeyi düşünüyorum. İade etmeden önce yararlanmak isteyen olursa aldığım fiyata verebilirim. Limango ve morhipo'daki stoklara baktım hiç 33/32 beden kalmamış. Bu bedenden almak isteyenler vardır illa, bana ulaşırlarsa yardımcı olabilirim. Yarın ya da hafta içi iade edeceğim, bilginize.
  • elimde iki tane 30-32 var, ikisini kargo dahil 70tl ye verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose13 -- 27 Mayıs 2014; 10:53:42 >
  • 36-32 alabilirim 38-32 satabilirim pm lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.