Şimdi Ara

levi's kot pantolon 39.90 TL limango (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
5
Favori
18.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Garadayı265

kredi kartıyla hata verip durdu.morhipodan 33-32 yi kargo dahil 39.90 a aldım.bkm ekspres yoluyla aldım.

Morhipoda 34-30 varmıydı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limango'daki siparişi nasıl iptal edebilirim? Müşteri hizmetlerine mesaj attım ama 'İPTAL ET' butonu göremedim hiç bir yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/8138700/26133/levi-s--levis-00505-pantolon

Aynı ürün sanırım geçen haftalarda morhipodan satın almıştım. Fotodaki renge aldanmayın koyu buz mavisi renginde ve hiçte sıradan değil kumaşı yumuşak çok rahat bir pantolon. Aynı anda 527 modelinide sipariş vermiştim onu iade ettim bugün bu modelden 2adet daha satın aldım morhipoda yeni üyelik açarsanız kargo ücretsiz ve 100TL üzerine 20TL bkm indirimi var bu fiyata bu ürün cidden bedava ihtiyacı olanlar kaçırmasın

Sizin yorumunuzu okuduktan sonra bende siparis ettim.
    Rahat pantolonlar özellikle ağ kısmı bol olan pantolonlardan istiyordum.
    İnsallah dediğiniz gibi rahattır.

Tsklr.

• 185 boy 76 kiloyum 33-34 aldım göt ve bel büyük olunca böyle oluyor. Kalça ve bel makenin ölçülerinden 4-5 cm fazla bende, o yüzden böyle aldım umarım olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

kredi kartıyla hata verip durdu.morhipodan 33-32 yi kargo dahil 39.90 a aldım.bkm ekspres yoluyla aldım.

Morhipoda 34-30 varmıydı acaba ?

30 lu pek gormedim hocam.34-32
    alip paca yaprtirican.ilk sayfada baslarda linki var hocam.ordan bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • impossible kullanıcısına yanıt
    morhipodaki açık renkli ürün hocam rengini çok beğendik biz toplam 4adet aldım aynısından. Tanesini 30TLye malettim bu fiyata bedava olduğunu düşünüyorum.
  • rufuk R kullanıcısına yanıt
    Giyindiğim en rahat kotlardan biri hocam cepleride derince tam benim istediğim gibi.
  • 1.77 boy 78 kiloyum 32-32 aldım bakalım olcakmı

• Limango'dan kargo bedava alma taktiği.

Siteye üyeliğiniz ile girin pantolonu sepete ekleyim satın alma adımına gelin almadan sayfayı kapatın. 4 5 saat sonra size bir mail gelecek "Bir şey unutmadınız mı?" başlıklı o mailde şimdi alırsanız kargo ücretsiz diyor. Sonra oradan ürüne tıklıyorsunuz açılan sayfada bir kutu beliriyor Kargo ücretsiz diye

• uzzd kullanıcısına yanıt
    aynen yaptım bakalım sabah bakarım. normalde 15 dk sonra sepet siliniyor. belki satın alma yarım kaldığı için yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

Limango'dan kargo bedava alma taktiği.

Siteye üyeliğiniz ile girin pantolonu sepete ekleyim satın alma adımına gelin almadan sayfayı kapatın. 4 5 saat sonra size bir mail gelecek "Bir şey unutmadınız mı?" başlıklı o mailde şimdi alırsanız kargo ücretsiz diyor. Sonra oradan ürüne tıklıyorsunuz açılan sayfada bir kutu beliriyor Kargo ücretsiz diye

ürün stoktan tükenirse nolcak

• quote:

yeni üyelikle limangoda kullanmadığınız cep telf varsa 10 tl indirimi aktifleştirir 37 tlye alırsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

O da kısmet

• Ben de aldım limangodan bir adet, 38,67 ye geldi puanla.
    Kargo bedava hesabımı kullanmak isteyen lütfen öm atsın.
  • beyler kargo ücreti hakkında iletişim menüsünden yazalım bunlara,kargo ücretlerinin fazla olduğu konusunda.ne dersiniz?fazla tepki gelirse belki bişeyler olabilir
    8 Tl kargomu olurmuş.
  • Ah nerede o eski Limango.. Günde 25 koli gelirdi 1 liraya kargo dahil neler alirdik neler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

O da kısmet

teşekkürler bu taktikle kaptım bi tane de ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Ah nerede o eski Limango.. Günde 25 koli gelirdi 1 liraya kargo dahil neler alirdik neler...

1liraya neler alınıyordu

• Kargo dahil 70-80 kuruşa Gillette Mach 3 + Jel alınabiliyordu butiklerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digicemba

beyler kargo ücreti hakkında iletişim menüsünden yazalım bunlara,kargo ücretlerinin fazla olduğu konusunda.ne dersiniz?fazla tepki gelirse belki bişeyler olabilir
    8 Tl kargomu olurmuş.

Gördüğüm kadarıyla kargodanda para kazanıyor limango

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.