Şimdi Ara

LG 42LW5590 acillll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba ilk olarak LG 42LW5590 Hakkında bilgi almak istiyorum televizyon istanbul bilişimde 1.949 TL 3D ve Smart TV özellikleri mevcut fakat sitede kimse bunun hakkında bilgi vermemiş veya ben bulamadım bir yardım ederseniz sevinirim..

Bu konuda LG televizyonları hakkında geniş ve detaylı bilgi verilmiş fakat 42LW5590 Hakkında Hiçbirşey Yok;
    http://forum.donanimhaber.com/m_49116574/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49116574

Yardım Ederseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemsezerr -- 8 Mart 2012; 13:25:56 >

• Bu ürünler farklı ülkelere gönderilen modeller. Türkiye'de LG Türkiye'nin kendi getirdiği ürünler değil. Paralel ithalatçı dediğimiz firmalar ülkede satışı yapılan stoklar tükenmeye başlayınca bu gibi farklı ülke modellerine yönelirler. Türkiye'de ve forumda kullanıcısını bulamamanız normal. Yurtdışı forumlardan araştıracaksınız ürünü.
  • Peki bu ürünün garantisi var geçerli olurmu türkiyede?
  • Firma garantisinde olmaz yani LG Türkiye ilgilenmez. Size garantiyi satın aldığınız ithalatçı firma verir.
  • İthlatçı firma güvenilrmi sence İstanbul Bilişim.. ?
  • Benim şahsi görüşümü sorarsan ben paralel ithalattan hep uzak durmuşumdur. Ancak buralardan ürün alan pek çok kişi de var forumda. İstanbul Bilişim güvenilirdir ama dediğim gibi paraleldir. Satın alıp, almamak size kalmış.
  • Çok teşekkürler herşey için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.