Şimdi Ara

LG 43UF7787 43'' Nasıldır? 2000 TL MAX TAVSİYE- 2 GÜN İÇERİSİNDE ALINACAK!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-43uf7787-43-108-cm-4k-uhd-webos-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html#genel-bakis

Model tv yi almayı düşünüyorum. Bu fiyata kadar önereceğiniz başka marka model varsa artısı eksisiyle belirtirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• Fikri olan yok mudur?
  • Güzel cihaz ana konusunda bolca yorum var , oraya bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lovekrand kullanıcısına yanıt
    Evet forumdaki cihazla ilgili açılmış konuların hepsini nerdeyse okudum. Titreme vs. hakkında. Ancak buna alternatif başka model var mıdır o konuda fikir almak istiyorum :) Ayrıca kafama takılan bir soru var. Bilgim olmadığı için soruyorum. Özelliklerinde 1400 hz diyor
  • Fiyat bayağı iyiymiş yalnız her yerde 2000in üzerinde hatta mediamarktta 2199 liramı ne görmüştüm alacaktım 2saatte bitmişti yorumlar genelde iyiydi yani lgde çok sorunlar çıkıyor okuduğum üzere bunda o kadsr görmemiştim ama detaylı araştırın derim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa.Coskun kullanıcısına yanıt
    Evet vatan şaşırttı benim 2400 e bile gördüm ancak geçen sene açılan sabit konulara bakınca 1800 bile alanlar olduğunu gördüm. Bakalım bir tek İstanbul'da topkapı mağazasında var. Gidip inceleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kioshi -- 23 Eylül 2016; 18:37:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.