Şimdi Ara

★★★ LG 49UB820V KULLANICILARI ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KENDİ ÇEKİMİM OLAN RESİMLER

AKILLI KUMANDA

LG 49UB820V LED TELEVİZYON

49 inch ( 123 cm )
    3840 x 2160 çözünürlük
    Ultra HD 4K
    Smart Tv
    Dahili Uydu Alıcı
    3x Hdmı, 3x Usb, Wifi
    20W Hoparlör Gücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonT BuraquLa -- 28 Aralık 2014; 22:13:22 >

• hepsiburada fiyatı 2399 TL.Bence ultra hd bir tv için gayet makul bir fiyat ama internette tv ile ilgili hiç yorum yok.Kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi cihazı

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=evlg49ub820v&categoryId=163192
  • quote:

Orijinalden alıntı: befuzorro

hepsiburada fiyatı 2399 TL.Bence ultra hd bir tv için gayet makul bir fiyat ama internette tv ile ilgili hiç yorum yok.Kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi cihazı

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=evlg49ub820v&categoryId=163192

Merhaba,

Ben bu ürünü yeni sipariş verdim. Henüz elime ulaşmadı. Geldiğinde elimden geldiğince detaylı incelemesini yapıp buraya koyacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün teknosa.com'dan 2200 tlye tvyi aldım ayrıca kampanya vardı 400tllik samsung 22"led tv 150tlye inmişti ikisini beraber aldım

Diğer ultra hd tvlere göre ürünün fiyatı çok uygun ama ürünle ilgili adam akıllı hiç review yok bu beni çok düşündürüyor umarım urunden memnun kalırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: befuzorro

Dün teknosa.com'dan 2200 tlye tvyi aldım ayrıca kampanya vardı 400tllik samsung 22"led tv 150tlye inmişti ikisini beraber aldım

Diğer ultra hd tvlere göre ürünün fiyatı çok uygun ama ürünle ilgili adam akıllı hiç review yok bu beni çok düşündürüyor umarım urunden memnun kalırım

Pişman olmicaksınız merak etmeyin ;)
  • Bu ürünü kullanan ve özellikle youtube sonucu hakkında yorum yapabilecek forum üyeleri aranıyor.

Şu anki hepsiburada fiyatı 2.100TL
  • Biraz daha kullanici yorumu iyi olacak.kullanan arkadaslar bi zahmet iyi kotu taraflarini anlatabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,5 yıldan fazla kullanmaktayım,

youtubede filan bilgi ekranı aşağı inmiyodu güncellemeyle onu düzelttiler sıkıntı kalmadı,

kanalları geçerken biraz fazla bekleme oluyo, pek can sıktığı söylenemez,

görüntü olarak 4k'nın hakkını veriyo,

flash bellekten film açamadım genelde pc'yi hdmi ile bağlıyorum öyle hallediyorum,

telefondan kumanda özelliğide bayaa kullanışlı, bide kanal listesinde arama optimizasyonu getirilirse tadından yenmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.