Şimdi Ara

LG G2, IPhone 5S/5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 - 1,5 sene önce cok büyük telefon istemedigim ayrica telefonla sadece görüşme yapacagim için Sony Ericsson Xperia Ray cok idealdi. Ancak; telefonumun son zamanlarda iyice yavaslamasi nedeniyle artik degistirmeyi düşünüyorum. Telefon kullanirken en çok canimi sikan bir tuşa bastigimda tusun yapacagi isi beklemek. Son zamanlarda telefon rehberine girmek için bile 5-10 saniye hatta bazen daha da uzun bekler oldum. Daha önce sadece görüşme yapmak için kullandigim için çok sIkIntI olmuyordu ancak simdi özellikle interneti acinca telefon anormal kasiyor, bu da beni kasiyor... Artik telefon için yazilim desteği de verilmiyor olmasi cabasi...

Aslinda Iphone 5 almayi düsündügüm sirada 5S lerin cikacagi duyulunca 5S i bekleme karari almistim; ancak LG G2 i inceleyince kafamda soru işareti olustu. Esas istediğim; telefonu yere fırlatma isteğinden uzaklasacagim bir cihaz edinmek. Bunun için maliyetine katlanip Iphone almayi bile düsündügüm esnada LG G2 i görüp incelemeleri okuyup izleyince acaba G2 varken Iphone için bu kadar para vermeye gerek var mi diye düsünmeye basladim. Bir yandan da G2 alip yarin öbürgün Xperia Raydaki bugünlerimi yasar miyim diye düşünüyorum.

Konu hakkında yorum ve önerileriniz nedir? Bu cihazlari karsilastirirsak arti ve eksileri nelerdir?

Herkese çok tesekkür ederim.

• 5s al ve en az 3 yıl rahatlıkla kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s al ama abd den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayfon düşünün yada windowsun yeni gelecek 6 inçlik modeli düşünülebilir. Ekran büyüklüğü sorun değilse ayfon alınabilir.
  • G2 2200tl'den çıkmadığı için burun kıvırıyor herhalde bu arkadaşlar, sizde üstünü bahşiş bırakırsınız teknosa çalışanlarına madem içiniz rahat edecekse:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.versus.com/tr/lg-g2-32gb-vs-apple-iphone-5s-32gb

karşılaştırmışlar. ikiside iyi telefon ama küçük ekran kullanmak bu teknolojiler için saçma bence artık. onca oyun, webde dolaşma. büyük ekran daha iyi.ve fiyat tabi...
  • Değerli görüşleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Iphone'nin; işletim sistemi güncellemelerinin doğrudan tedarikçisi tarafından yapılması elbette önemli bir konu; daha küçük boyutlarda olması ve buna bağlı olarak daha hafif olması da yararlı.

LG G2; daha güçlü pili, hasara dayanıklı cam, daha yüksek piksel yoğunluğu, RAM belleği, daha yüksek CPU saat hızı -ki artık dokunmadan bile istediğim ekran açılır belki - , WiFi bağlantı hızı ve benim için önemli olduğunu düşündüğüm tüm bu özellikleri neredeyse yarı fiyata.

Xperia Ray alırken çok büyük telefon istemiyorum diye onu almıştım ancak kullanımda oldukça sıkıntılı durumlar yaşadım. Artık önemli olanın boyutu değil işlevi olduğuna karar verdim ve LG G2 de almanın daha doğru olacağını düşündüm.

Teknosadan LG G2 32GB siparişi verdim, umarım dedikleri gibi 1 hafta içinde gelir. LG G2 alan ya da almayı düşünen herkes gibi benim de tek tedirginliğim; yazılım desteğinin ne derece sağlanacağı... Bu telefonda da bu veya herhangi başka bir konuda problem yaşarsam artık beni IPhone paklar...

• Valla abi bende aynı fikirlerdeyim ben istediğim için babam İPhone 5S alalım istiyor ben babama bütçeyi çok zorlamak istemezsen Lg G2 de olur diyorum.
  • IPhone 5 ve G2 nin ekranları da netlik olarak karşılaştırıldığında; G2 nin renkleri çok daha canlı ve doğal renginde yansıttığı görülüyor.

Şimdilik doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Kullanmaya başladıktan sonra 2-3 hafta içinde kendini belli eder, 2-3 aya kalmaz kesinleşir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guaygu -- 30 Ekim 2013; 21:32:24 >
  • 5s al akicilik istiyorsan bi android telefon ne kadar iyi olursa olsun ios ve windows phone stabilitesinde olamaz

Not: Android Kullanicisiyim
  • Artık çok geç Emre Bey,

Dün sipariş verildi, ödemesi yapıldı. IPhone ile tanışmamız başka bir bahara kaldı artık...

Yine de öneriniz için teşekkür ederim.
  • LG G2 telefonum dün geldi, şimdilik bir problem yok. LG G2 forumunda bildirilen ekran problemi de kontrol edildi. Bir sıkıntı yok. Telefon her yeni telefon gibi şimdilik oldukça hızlı.
  • LG G2 VE IPHONE KIYASLIYORSUNUZ YA İNANAMIYORUM,

IPHONE;İOS 7 İLE BİRLİKTE ORJİNAL PARÇA KULLANMA KULAKLIK ŞARJ ALETİ BİGİ YAN SANAYİLERİ CİHAZ GÖRMÜYOR,APPLE TÜKETİCİLERİNİ SOYMANIN YENİ BİR YÖNTEMİNİ DAHA BULDU..

LG G2:SAMSUNG S4 DEN GEÇİŞ YAPMIŞ BİRİ OLARAK ÇOK MEMNUNUM GÖNÜL RAHATLIĞI İÇİNDE ALABİLİRSİNİZ,ANDROİD ZATEN CANDIR,KULLANAN BİLİR,1799 TL YE ADAM YAPMIŞ KARDEŞİM CİHAZI IPHON İLE KYASLANAMAZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.