Şimdi Ara

LG G3 ile Note3 arasında kalmak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
3.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle bende bir süre beklemeye aldım. Bakarız yenileri çıkar diğerleri ucuzlar gerçi 2 ay içerisinde böyle birşey olacağını sanmıyorum ama bir türlü ikisi arasında seçim yapamıyorum :)
  • eXteras kullanıcısına yanıt
    İncelemenin altında 16gb lık modeli alan biri yazmış telefon ilk açıldığında hiçbir uygulama açık olmamasına rağmen 1,1 gb ram kulllanıyor diye o yüzden biraz tereddüt ettim sanırım. Tatili bitirdim zaman telefon alma zamanı :)
  • ferhatdzgn kullanıcısına yanıt
    ram kullanım oranına takılmayın hocam dalvik yerine art seçtiğinizde sorunsuz sualsiz 2gb da yeterli olacaktır. 300 tl boşuna fazla verdiğimi düşünmüyo değilim
  • O kadar adam g2 al, g3e verilen paraya değmez demiş bunun üstüne g3 alırsan ayıp edersin

Şaka bi yana ben üzülüyordum tam g2 aldık g3 çıkıyor diye sonra g2den kötü olduğunu duyunca iyi ki almışım dedim
  • Ikiside iyi telefonlar , karar senin ama bir lg g pro kullanicisi olarak , note 3 al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thestell kullanıcısına yanıt
    :) valla doğru diyorsun zaten g2 yi ciddi ciddi düşünmeye başlamadım değil. Ama işte insanın içide diğerlerine gitmiyor değil :):) Şu lg g3 32gb modeli 1600 civarı olsa hemen alıcamda arkadaş oda pahalı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

O kadar adam g2 al, g3e verilen paraya değmez demiş bunun üstüne g3 alırsan ayıp edersin

Şaka bi yana ben üzülüyordum tam g2 aldık g3 çıkıyor diye sonra g2den kötü olduğunu duyunca iyi ki almışım dedim

Espri yaptınız değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

quote:

O kadar adam g2 al, g3e verilen paraya değmez demiş bunun üstüne g3 alırsan ayıp edersin

Espri yaptınız değil mi

Bana komik gelmedi ama neden ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• G3 mü G2 den kötüymüş hocam
  • quote:

G3 mü G2 den kötüymüş hocam

Oyunlar 2kya uyarlandiginda g3un performansi g2den kotu olacak cunku 800 ile 801 arasinda 2kyi karsilayacak bi fark yok. 2kyi ancak 805 kaldirir 801de asiri isinmadan performans dusurmekten baska ise yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 2 Ağustos 2014; 21:33:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

G3 mü G2 den kötüymüş hocam

Oyunlar 2kya uyarlandiginda g3un performansi g2den kotu olacak cunku 800 ile 80q arasinda 2kyi karsilayacak bi fark yok. 2kyi ancak 805 kaldirir 801de asiri isinmadan performans dusurur anca.

Bu yüzden mi G3 daha kötüymüş G2 den?
  • LG'yi tercih ederim , şahsen LG G2'ye 9 aydır sahibim ve şu ana kadar önemli hiçbir sıkıntı yaşamadım ( kasma sorunu hariç , onda da telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi ) fakat arkadaşım 8 aydır S4'ü var ve telefonundan oldukça rahatsız iPhone'a geçmeyi düşünüyor , ben olsam Samsung yerine her zaman LG'yi tercih ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvşalıTavşan -- 2 Ağustos 2014; 22:57:43 >
  • illa ikisinden biri ise kesin g3 olur. samsung artık vizyonunu kaybetti.
    lg g3 kesinlikle 32 alınmalı 200 tl ye hem 1gb ram hem en hizlisindan dahili hafıza var sd kart android te herzaman karisiklik demek. lg g3 harika telefon fakat xiaomi mi4 alma imkanınız olsaydı fiyat performans ne demek ozaman anlardiniz. ben g2 kullanıyorum harika bir telefon fakat mi3 getirttim satayım diye simdi g2 satilik. google playden konusunda en iyi app yi bulacaz diye gozlerimiz kör oluyor bu marka antivirus programı bile içinde geliyor nerdeyse oyundan baska birşey indirmeye gerek yok. mi3 64 gb 34 000 antutu puanı aldı ki manyak bir skor g2 paketten cikinca yapsam 32000 i geçemez bu dolu bu skoru yaptı apple kalite android özgürlüğü: )))

• yusufziyakaracadag Y kullanıcısına yanıt
    büyük markaların çin malları sıkıntı değil fakat direk p.r.c. olan bir cihaz alınırmı onuda düşünüyor insan :) ama telefonun özellikleri uçuyor :) nereden alabilir bu telefonu türkiyede varmıdır?
  • bide bu marka çinde iphone u satış adetlerinde 2 kat kadar gecen bir marka yetiştirdikleri için baska ülkelere açılmıyor. iphone gibi ise yarar her sey icin kendileri yazilim yapmışlar atıyorum muzik çaları aynizamanda dunya radyolarina da bağlanıyor şarkı sözlerini de arkada okutup muzik ile senkronize okutuyor. icinde virus programi da var . avsat falan yüklemeye gerek yok. yada clean master zaten cihaz size uygulamalarin arka planda acilip acilmamasi gibi yetkileri cok anlasilir bir şekilde uygulatiyor. mi cloud hesabı var kendi ofis programi var ve cok kullanışlı vs anlatmakla bitmez.

• g3 in arka kapak boyası atıyor g2 malzeme olarak daha iyi gibi vodafone bayilerinde baktığım tüm lgg3lerin arka kapak boyaları atmıştı yada çizilmişti
  • yusufziyakaracadag Y kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırmam gerekiyor dediğin telefonu doğrudur fakat hiç bilgim yok. Eğer öyle bir talebim olacak olursa özelden mesaj geçerim sana. Sağolasın.
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Yani aldıkmı bizimkilerininde kısa sürede boyası kaybolacak gibi gözüküyor. Neden kaliteyi düşürmüşler bu konuda anlamak mümkün değil.
  • karsilastirmalara falan bakabilirsin donanım haber ekibinin de fuarda çekilmiş kisa bir video su var ayrica neden hala detayli bir video hazirlamadiklarini çok merak etmekteyim

• Arkadaşlar cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Kararımı verdim sayılır. LG G3 32GB lık modelini alacağım fakat bir süre daha bekleyip bir miktar indirime girdiği taktirde. Bence piyasadaki en iyi telefon. Çok okudum çok video inceledim çok karşılaştırma izledim ama benim fikrimce en iyisi G3 sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.