Şimdi Ara

LG kullanıcılarına LG G6 + LG HBS-A100 Tone Active Plus Kablosuz Bluetooth+ HiFi Plus 2299₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
5.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece LG akıllı telefon kullanıcılarına (LG SmartWorld uygulaması üzerinden satın alınabilir)LG Türkiye garantili, Sınırlı Stokla.
    LG G6 ve 700₺ değerinde LG HBS-A100 Tone Active Plus Kablosuz Bluetooth(Hepsiburada fiyatı) + LG HiFi Plus + Orjinal koruyucu ve cam filmi ile birlikte 2299₺
    Maalesef LG telefon kullanıcısı olmayanlar alım yapamıyor.(Bir yakınınızın telefonu varsa ordan alabilirsiniz, telefonun sahibi olmak zorunda değil)LG kullanıcılarına LG G6 + LG HBS-A100 Tone Active Plus Kablosuz Bluetooth+ HiFi Plus 2299₺

• 1 yıldan fazladır Lg G5 kullanıcısıyım sorunlarımı sayayım. Önceden de 2.5 yıl Lg G2 kullanıcısıydım.

Şarj soketi bozuldu değiştirdiler. Batarya şarj tutmaz oldu değiştiler. Hoparlör cızırtı yapıyordu değiştiler. Ekranda ghostscreen var değiştirmiyorlar. Şu anda da Gps çalışmıyor.

Lg G2'den memnundum her ne kadar ufak tefek kronik sorunları olsada ama Lg G5 pişmanlık resmen 3 günün 1 günü garantide.
  • Tahminen ne zaman bootloop ve ghostscreen olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 18 Nisan 2018; 14:41:43 >
  • bence kampanya baya güzel.
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    LG, G4'de yaşanan sıkıntılardan ders almış olmalı. Ailece hem G5 hem G6 hem de V20 kullanıyoruz, şimdiye kadar mutsuz etmedi.
  • Ah şu telefon Snapdragon 835 olaydı. İşlemci tercihiyle ölü doğmuştur kanaatimce. 4 yılı rahat görebilirdi (eski g2 kullanıcısı olarak söylüyorum)
  • Geçen banada geldi, ilk çıktığı zamanlar düşünmüyor değildim şimdi fiyatta iyi ama para harcamak istemiyorum şuan tek bahanem bu. G4 ü kullanmaya devam ediyorum, eşimede G3 den sonra Q6 aldık, doğum günüm yaklaşıyor kendime doğum günü hediyesimi alsam acaba yaa, şeytan dürtüyor. Neyse dürtüklenmeyeyim şimdi durduk yerde G4 üm beni az üzüyor çok üzecek olursa bakarız ne yapalım :)
  • Lg G5 kullanıcı olarak söylüyorum. LG ghostscreen sorununu çözemediği ve G6da da bu sorun olduğu için bence alınmaz.

Garantiye veriyorsun normal olduğunu aöyleyip geri yolluyorlar. Cihazında arkasında durmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkrdn

Lg G5 kullanıcı olarak söylüyorum. LG ghostscreen sorununu çözemediği ve G6da da bu sorun olduğu için bence alınmaz.

Garantiye veriyorsun normal olduğunu aöyleyip geri yolluyorlar. Cihazında arkasında durmuyor.
    Ghostscreen sorunu mu varmış? Forumda sadece 1 kişide var ama onun telefonun bütün özellikleri cortlamış zaten. Fiyat performans canavarı şuan.
  • lg pismanliktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Tahminen ne zaman bootloop ve ghostscreen olur
    2 ay sonra falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkrdn

Lg G5 kullanıcı olarak söylüyorum. LG ghostscreen sorununu çözemediği ve G6da da bu sorun olduğu için bence alınmaz.

G6 dada ghost screen sorunu varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

2 ay sonra falan

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam
  • V20 kullanıyorum çok fazla ghost screen var neredeyse ekran yanacak mavi ışık uygulaması ile kullanıyorum yakın zamanda servise vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Teşekkürler hocam

Alıntıları Göster
    Ne demek hpcam lgg2 ekran sararması ,lg g3 ve lg g4 anakart ve hayalet ekran sonrası lg firmasının tırnak cakısı bile almam
  • Lg smartworld açılmıyor bende. getting auth token failed diyor sebebi nedir? yasa bunu almanın başka bir yolu yok mu
  • Fiyat iyi ama şu kötü ekonomik dönemde elinizde işlerinize yeten bir donanımda telefon varsa hiç fuzili masrafa girmeyin derim. Az para değil yine de
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Dostum telefonun yurtdışı cihazı ise oluyormuş sanırım :( LG Türkiye garantili ise servisle irtibata geçmelisin. Servis beni hiç mutsuz etmedi (hatta bahsi geçen hatalar nedeniyle telefonup hep üst modele terfi etti ;), tabi yedek parça yoksa. Yedek parça varsa heme değiştirip teslim ediyorlar)
  • Bu ghostscreen'i ben yaşamadım ancak G4'den biliyorum biraz can sıkıcı. Üç-dört ay falan oldu alalı (Tabii ki daha pahalıya) şu an öyle bir sıkıntı gözlemlemedim.
    Bu kulaklık dikkat çekici zaten kampanyayı paylaşmamdaki etken de o oldu. Gözmedim ama internette incelediğim kadarı ile hoparlör gibi ses çıkarabiliyuor(üzerinde extra speakerlar var) ve adım falan sayıyormuş. Bu sağlıklı yaşama aparatları (Fitness monitoring)şimdi popüler ya ondan mütevellit :P

http://www.lg.com/us/bluetooth-headsets-headphones/lg-HBS-A100-Black-Gray-tone-active-plus

• merhaba lg yetkilisi filan değilim lg ile hiç bir çıkarım yok telefonum lg g5. GHOST SCRENN diye bir sorun YOK bende. Sanırım 2 yıl kadar oldu alalı tek sıkıntı pil ömrü bitti vede gps de yer bulma işi çok geç oluyor bunun dışında olumsuz bir şey yok. saygılar
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    G5'de ben de sorun yaşamadım, ancak G4'de olmuştu :( Bir şey sorucam dostum hiç takılabilir aksesuarlardan kullandın mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.