Şimdi Ara

LG YENi DOKUNMATiK TELEFONUNU DUYURDU LG KF 510 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
0
Favori
123.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kibar telefon kibar hatun ikiside lazim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

LG KF510 fotoğrafları (Phone Arena):

LG YENi DOKUNMATiK TELEFONUNU DUYURDU LG KF 510

Devamı:http://www.phonearena.com/htmls/The-MWC-2008---Live-Report-article-image-a_2427-p_2-i_15046.html

şık duruyor gerçekten...

• Tel oldukça şık ne zaman çıkacakmış bir haber var mı?

Daha doğrusu Türkiye'ye ne zaman gelir bir tahmin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:ER_JaNN:. -- 8 Mart 2008; 19:31:21 >
  • Bu tel ciktimi neredeyse kf750 cikacak haberi olan varmi?
  • Lg özellik bakımndan değil de görüntü bakımından bence 1 numara ürünler çıkarıyor.
    lgnin batarya sorunu fazla oluyor. inş bu ürünlerde hallederler artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: invisible

Lg özellik bakımndan değil de görüntü bakımından bence 1 numara ürünler çıkarıyor.
    lgnin batarya sorunu fazla oluyor. inş bu ürünlerde hallederler artık

kesinlikle katılıyorum, görüntü var ses yok hesabı telefonlar üretiyorlar :)
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telceplgkf510

tel satışa çıkmış, fiyatıda fena değil gibi, diazynı güzel, özellikleri iyi, kaliteli bir görünümü var yapılan incelemelere göre başarılı bir tel gibi gözüküyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 17 Mayıs 2008; 15:26:45 >
  • teşekkürler link için, fiyat gerçekten çok iyi fakat kırmızı rengi kesinlikle çok daha güzel, umarım bir an önce gelir ...
  • rica ederim, bence bu rengi daha güzel ama zevk meselesi tabi, ama herhalde kırmızısıda gelir bir süre sonra...
    dizayn-ergonomi-kalite-özellikler-foto-ses-fiyat-kullanışlılık olarak bana göre 10 üzerinden 9 puan alır, bu sınıfta alınabilecek iyi bir kaç telden biri gibi tabi önyargısız düşünüldüğünde...

http://uk.lgmobile.com/web/web.common.Main.laf

http://kf510.lgmobile.com/uk/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 18 Mayıs 2008; 0:50:22 >

• Evet ilk cikis fiyati olarak ozelliklerine gore gayet iyi bir fiyat.Ama buda acaba kf750 gibi agirmi yani menu gecislerindeki hizi onemli bence.Bu fume rengini hic begenmedim ayrica bu tele hic gitmemis gorunen renkler icinde en iyisi kesinlikle oncelikle kirmizi sonrada siyah.Ama sahsen kirmiziyi daha cok begendim.
  • siyah diye düşündüğün aslında bu. fotolarda farklı gözükebilir bu renk aslinda gorunenden daha koyu. telin su an sadece iki rengi oldugu belirtiliyor. en alta verdiğim linkte bu rengin nasil oldugu daha belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.
  • telefon tasarım olarak çok şık duruyor, özellikleri de yeterli gibi

alan kullanan var mı?
  • İnternetten sipariş verdim ancak telefonu kadıköyde görünce şok oldum resimlerdeki gibi değil,metal kısmı bana biraz kötü geldi ve siparişimi iptal ettirdim,bence önce görün sonra alın derim.
  • Ben bugün capacity deki electraworld de kurcaladım gerçekten adamlar aşmış bana çok şık vede kullanılabilri geldi ekran da kamerasıda fena değil di...

Benim lg vede samsung larda tek sıkıntım pil mevzuusu o yanan dokunmatik ekran ışıkları çabuk pil tüketir gibi acana şarjı nekadar gidiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barce

İnternetten sipariş verdim ancak telefonu kadıköyde görünce şok oldum resimlerdeki gibi değil,metal kısmı bana biraz kötü geldi ve siparişimi iptal ettirdim,bence önce görün sonra alın derim.

tamda almayı düşünüyordum teknosalarda felan varmıdır bi inceleseydik
  • Kırmızısı çok hoşuma gitti öğlen LG müşteri hizmetleriyle görüştüm o an yardımcı olamadılar ama az önce geri döndüler en geç haziranın 2.haftası kırmızı rengide satışa çıkıyor
  • ben kadıköy şengüllerde inceledim.Valkla telefona iyi diyorlar ama özellikleri çokta ahım şahım değil gibi alan varsa bir incelesede bizde merakımız gidersek.
  • tasarımı gerçekten mükemmel
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.