Şimdi Ara

Lig TV en uygun taraftar paketi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet üzerinde kampanyalar var ama yorumlardan okuduğum kadarıyla çoğu göz boyama ben sadece Galatasaray maçlarını izlemek istiyorum hd olması önemli değil alabileceğim en uygun paket hangisidir?

• http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/ligtv-kampanya

Tek takım türksat üzerinden 37,99 tl

Bu paketi ben de düşünüyorum ama şurası kafama takıldı ;

quote:

Kurulum ücreti üyeye aittir; bireysel kurulum 85 TL, iç kurulum ve çanak çevirme 30 TL’dir.

85 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/ligtv-kampanya

quote:

Kurulum ücreti üyeye aittir; bireysel kurulum 85 TL, iç kurulum ve çanak çevirme 30 TL’dir.

85 tl

Ayrıca paket üzerine giriş paketi ve 2 keyif paketi almak şart değil mi? Öyle çok pahalıya geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende sadece kendi takımımın maçlarını izlemek istiyorum ve almayı düşünüyorum 1 kereliğine vereceğim için kurul ücretini almak aklıma yattı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishescaen

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/ligtv-kampanya

quote:

85 tl

Ayrıca paket üzerine giriş paketi ve 2 keyif paketi almak şart değil mi? Öyle çok pahalıya geliyor

türksat üzerinden sd yayın olarak izlendiği için giriş ve 2 paket almak gerekmiyor bu kampanyada .

yıl boyu ödeyeceğin paranın 4/1 i kadar parayı kurulum ücreti olarak vermek biraz garip ve pahalı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 18 Ağustos 2013; 16:12:50 >

• Hocam ben ümranıye media markt dan aldım bugün en uygunu bence kurulum canak ücreti falanda yok sadece 30tl aktivasyon aylık 45tl ve taahütsüzmüş

• ishescaen kullanıcısına yanıt
    maçları seyretmenin en ekonomik yolu sizin tercihiniz gibi yapılması. belgeseller hd kanallarda artısı
  • quote:

Hocam ben ümranıye media markt dan aldım bugün en uygunu bence kurulum canak ücreti falanda yok sadece 30tl aktivasyon aylık 45tl ve taahütsüzmüş

İstanbuldan değil de baska ilde ki mediamarktlerde de var mıdır böyle bir kampanya bilginiz var mı hocam ?
  • Evet lig tvye yeni üye olacak birisi için en iyisi bu.

Hocam bir fikrim yok ama mediamarkt ve saturn subelerine bir sorun.

• quote:

Evet lig tvye yeni üye olacak birisi için en iyisi bu.

Hocam bir fikrim yok ama mediamarkt ve saturn subelerine bir sorun.

Tamam hocam araştıracağım benim bulunduğum ilde de var mı diye ilginiz için teşekkürler.İyi forumlar
  • Şampiyonlar paketini almıştım geçen sene 42 lira aylık. GS, bjk, ts, fb ve bursanin maçları.

• Kakà kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben de aynı senin düşüncende digiturk almak istiyodum. digiturkü aradım tam kurulum onayını verecekken yararlanacağım paketin detayları öğrenmek istediğimde. turksat üzerinden yayın alabileceğimi dolayısıyla bunun da normal uydu kalitesi olduğunu beliritti. hadi bunu görmezden geldik diyelim. lig tv 1'in dışında bi iki ıvır zıvır kanalın dışında başka bir kanalın olmayacağını söyledi. üstelik aktivasyon yani kurulum ücreti olarak 80 tl alınacğını söyleyince orda şartel attı işte! aynı gün nası izlerim lig tv'yi die nette araştırma yaparken çeşitli teknomarketlerdeki bir kampanyaya denk geldim. aylığı 45 tl'ye gelen bir kampanya. 529TL +30 tL AKTİVASYON ücreti. biraz düşününce mantıklı geldi paketi aldım. ilk maçımı izledim bir gsli olarak hem de hd. keyfime diyecek yok. önümüzde daha 33 hafta var. üstelik diğer takımların maçlarını da izleyebiliyorum. bence sen de düşünmeden al.

• Ne olursa olsun iyi bi televizyonunuz yoksa 47LA620S v.b kesinlikle türksattan sd yayın almayın maçlar tam bi çile HD gerçekten başka
    gerçi örnek verdiğim tvlerde sd yayında izlenmez ama yinede düşük bütçelilere göre sd yayınlar o tvlerde kaliteli izlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esoterickk -- 23 Ağustos 2013; 19:29:33 >
  • Lig tv için en iyi yeni üyelikte media markt saturn kampanyasıdır arkadaşlar.
  • şuan e düşük kaç beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

şuan e düşük kaç beyler

Medimarkt şampiyonlar paketi en ucuz, woops indirimi bitmediyse 450 tl yıllık bittiyse 550.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.