Şimdi Ara

lig tv ve 9400 CI beraber kullanımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra lig tv ailecek paketini üye olduk

eve DCR dt-9001c CI marka ufak bi uydu alıcı getirip bağladılar üzerinde de lig tv nin kredi kartı boyutunda bir kartı var

biz zaten 9400 CI kullanıyorduk gelen adam bunu söküp yerine getirdiği cihazı takıp gitmiş

digiturkun cihazı 9400Cı ya göre hem yavaş hem kullanışsız ikisini beraber kullanmak istiyoruz

ben önce digiturkun kartını yeni cihazdan söküp 9400CI ya takayım dedim ama gördümki CI da ki ince giriş tamamen görüntüymüş arkası boşmuş bir işe yaramadı

antenden gelen tek kabloyla biz bu iki cihazı nasıl kullanabiliriz receiverlardaki LNB Out çıkışları bir işe yararmı açıkçası ben ne işe yaradıklarını bilmiyorum

yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler...

• ailecek paketi için keşke vestel in 5840 ci öyle bir modelini veriyorlardı sanırım model ismi yanlışsa düzeltirsiniz.. onun daha uyumlu ve sağlam kullanışlı olduğunu biliyorum..
  • Arkadaşım sana tavsiyem bende aynısını yaptım, ikinci elden Cyrptoworks modül bulman karaköyde 25-35 ytl arası... Sonra bu modülü o ince yerin aldıtında açık girişler var iki tane onlardan birine takacaksın ve digitürk kartınıda modüle yerleştireceksin ve 9400'nde futbol izlemenin zevkini yaşayacaksın
  • modülü alırsam ufak cihaza gerek kalmayacak anlaşılan teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.