Şimdi Ara

lime wire sorun çıkarırmı..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadashlar benim sorum şu olucak lime wire programını yükledim yaklaşık 2 gün sora otamatik olarak site açıyo bu sitelerin saysı 20 ile 30 arası(bilyoner.com.atyarışı iddia siteleri) bu olay lime wire dan mı kaynaklanıyo yada virüs bulaşmış olabilirmi..? teşekkürler şimdiden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverGSli -- 11 Kasım 2006; 14:03:43 >

• güçlü bir koruma kalkanın varsa sorun olmaz.indirdiğin verileri önce taramadan geçirmeden çaıştırma nerden ne indirirsen indir.önce tara
  • anladım dostum eywallah da koruma kalkanı dediğin virüs programımı ? teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyozgatli

anladım dostum eywallah da koruma kalkanı dediğin virüs programımı ? teşekkürler..

virüs spy mal firewall ıvır zıvır hepsi
  • saol dostum o dediklerin bende mevcut değil hemen yüklicem teşekkür ederim
  • birde yüklediğin müziklere dikkat et.30 kb,190 kb şeklinde olanları sakın yükleme.biliyosun ortalama bi mp3 3 küsür mb dır
  • lime wire bence çok sorun çıkarıyoo. bence hiç kullanma. ama emulesizde kalma
  • Eğer ne spy programı ne de antivirüs varsa o zaman bunların olması gayet doğal.limewire dan kaynaklanması imkansız.1 yıldır hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım ve limewire kullanıyorum
  • limewire'den kaynaklanan bir sorun değil,muhtemelen bir spy girmiş pc'ye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyozgatli

saol dostum o dediklerin bende mevcut değil hemen yüklicem teşekkür ederim

aman hocam, antivirüssüz bilgisayarı kullanma. internet olsun veya olmasın. kaspersky internet security'i öneririm. güvenlik duvarı-spy-spam-virüs güvenliği memnun edici...limeware böyle sorunlar çıkarmaz sana....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 12 Kasım 2006; 3:03:24 >
  • bende çıkarmıyo
  • arkadashlar avast anti virüsü kurdum o nasıl .. Fikirlerinizi alabilirmiyim teşekkürler.
  • limewire y le alakası yok bunların wma olanları ındırme ' mp3 olanları ındır. ayrıca netten virus yemen liwireden çok daha kolay. program ıyı kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.