Şimdi Ara

limitsiz adsl ye geçtim bi soru sorucam bakabilirmisiniz!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün limitsiz adsl ye geçtim kadın bana akşama kadar limitsiz aktive olur dedi ama ben aktive olup olmadığını nasıl öğrenicem bi yardım edin 444 0 375 imi arıcam

cvplar için şimdiden teşekkürler

• slm

en a z24 saat bekle ne olur ne olmaz sonrada yine aynı numarayı arayp teyyid et
  • kadın bana akşama kadar aktive olur dedi saat 5.30 gibi telefon ettim şu anda bi sorun var dediler 1 2 saat sonra tekrar arayın dediler 1.5 saat sonra aradım telefonu açan yok
  • 5-10 dk içinde tekrar ara bazen santral çöküyor bana da oldu ulaşamama durumu o numaraya.
  • açan yk degil kardesim hatlar yogun ondan dolayı beklemek zorundasın!
  • Arkadaşlar artık eskisi gibi değil, tarife değişiklikleri bir iki saat içinde aktif edilmektedir.

Hala bunun için konu açıyorsunuz, ah bir arama yapsanız!
  • En geç iki saat içinde aktif olmuştur.
  • cvp verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue_lord_1907

cvp verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim

geçmişmi?
  • az önce gene aradım aynı şeyi diyolar şu anda bir sorun var ilerleyen saatlerde tekrar arayın diyolar dünde aynı sorun bugünde aynı sorun ya geçtiğime pişman oldum bi şeyi öğrenemedim ya
  • sen bekle bence normalde 2-3 saate geçer ama sorun olunca geçmiyor telekoma git istersen telde sorun var sorun diyorlarsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

sen bekle bence normalde 2-3 saate geçer ama sorun olunca geçmiyor telekoma git istersen telde sorun var sorun diyorlarsa.

sorun benim ev telefonunda değil turktelekomda bi sorun varmış yani telefonunda bi sorun var demedi adam ben adama dedimki peki dün limitsiz e geçtim bugün aktif olmuşmudur diye büüyk ihtimal olmuştur ama sen genede daha sonra ara dediler
  • arkdasım bu ay yine aynı kotalısın dikkat et gelecek ay gececksn kotayı asma
  • quote:

Orjinalden alıntı: yns emre

arkdasım bu ay yine aynı kotalısın dikkat et gelecek ay gececksn kotayı asma

evet bunu dikkate al çünkü telekomda böyle oyunlar çok.bende farklı bi şekilde mağdur olmuştum ama hakkımı aradım ve bi nebzede olsa aldım.
  • quote:

quote:

sen bekle bence normalde 2-3 saate geçer ama sorun olunca geçmiyor telekoma git istersen telde sorun var sorun diyorlarsa.

sorun benim ev telefonunda değil turktelekomda bi sorun varmış yani telefonunda bi sorun var demedi adam ben adama dedimki peki dün limitsiz e geçtim bugün aktif olmuşmudur diye büüyk ihtimal olmuştur ama sen genede daha sonra ara dediler

hemen abanacan demi download'a

• quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

quote:

quote:

hemen abanacan demi download'a

evet başladım bile bu arada bugün türktelekoma gittim geçmişmi diye geçmiş dediler rahatlıkla kullanabilirmişim arkadaşımda geçen ay geçti sınırsıza 2 günde aktif oldu onun:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_lord_1907 -- 9 Ocak 2008; 18:28:20 >

• başla başla download'a çekinme...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.