Şimdi Ara

LİNAGE II (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heardalis bu serverın linkini verebilirmisin bende oraya giriyim bari
  • ya bı dediğin acconda yok email yok kullanıcı adı bir sürü hata veriyor olmuyor
  • www.damienstone.com

site bu fakat arkadaşlar tekrar söyliim şu an c2 hala devam etmekte serverda ve nasıl olsa c3 gelcek diye ehrkes cıvımış durumda . sanırım bu hafta sonuna kadar sağlam ve bug sız bir c3 gelcek . Bu arada diğer serverlarda C3 e pek bakmayın hepsi aynı Team tarafından yapılan bir Client kullanıyor ve aşırı derecede Bug var o serverlarda.
  • ok saol o server bi c3 olsun direk oyuna dalcam ve sanırım c3 olunca sende devam edeceksin o serverda...eğer orda devam edersen birlikte oynarız ama senin c3 yüklemen lazım dimi.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Heardalis

www.damienstone.com

site bu fakat arkadaşlar tekrar söyliim şu an c2 hala devam etmekte serverda ve nasıl olsa c3 gelcek diye ehrkes cıvımış durumda . sanırım bu hafta sonuna kadar sağlam ve bug sız bir c3 gelcek . Bu arada diğer serverlarda C3 e pek bakmayın hepsi aynı Team tarafından yapılan bir Client kullanıyor ve aşırı derecede Bug var o serverlarda.

evet bu servera bende baslamıştım adamlar siteyi kapattilar arkadaslara account alamadik bende biraktim. ama c3 ü acarlarsa harbiden super olur
  • Peki arkadaşlar bu oyun çok özellik istio mu? Yani 4 MB ekran kartıyla çalışırmı?
  • NE 4 MB MI MUHAHAHA ZUHAHAH PUHAHAH!!!

BAK HACI MIN 64MB GF2 256- P3-800MHZ AMA RAHAT OYNAMAK İSTİOSAN

128MB-512-P3-P4 1GHZ+ İSİNİ GORUR....
  • wallahttp://www.l2extreme.com/ da oynamaktayım oyunu. Lvl 37. Elf rangerım war. C3 e geçmek üzere bu server fazla türk yok ama olanlarda gayet kaliteli insanlar bence. Gelenleri beklerim
  • beyler bende indirdim c3 ü
    server c3 e gectiği zaman haber verin 2 gün indircem die g..üm yarıldı valla...oynayamadık kursağımda kaldı
  • bu arada verdiğin adresin torrent linkleri calışmıyo
  • ya beyler ban çok kötü oldu bu iş yaa görüyom internet cafelerde lineage oynayanları özeniyorum ama ben oynayamıyorum neden? çünkü 1.5 gb zaten o benim kotamın yarısı bir de indirmeye kalkasam 256 k ile kimbilir ne kadar sürer

beyler sonradan aklıma geldi isteyen olursa bana cd ye çekip verebilirmi? kargoyu karşılayacam tabikide lütfenn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobra226 -- 12 Haziran 2005, 0:28:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tayff

bu arada verdiğin adresin torrent linkleri calışmıyo

Çalışması lazım yaw ben torrentlerden indirdim patchi orda
  • ya senin verdiğin siteye üye olamıyorum yoksa bende c3 yüklü ama siteye üye olmaya çalıştığımda refferer la ilgili bi error veriyo...bana nasıl üye olcam bi anlatırmısın?...
  • şu anda c3 le benim verdiim siteye üye olamassın zati. Çümkü c3e geçmediler daha ama akşam bi c2 linki koycam buraya indirmeniz için ve ayrıntılı anlatıcam herşeyi
  • Hımm müsaitken yapiim şunu dedim
    1. Şimdi öncelikle elinizde Lineage 2 Chronicle 2 Setup'ı olmalı. Orjinal sitesinden sadece Lineage 2 Chronicle 3 Setupını indirebilirsiniz fakat l2 extreme daha chronicle 3 'e geçmedi.(Yakında geçicek ama ne zaman bilmiyorum:) )
    Lineage 2: c2 İndirmek için bazı siteler mevcut onlar şurada
    http://www.filemirrors.com/search.src?type=begins&file=L2_C2
    2. Ardından siteden torrent yoluyla 400 küsür mb'lık patchi indiriyoruz.
    3. Lineage 2 yi kuruyoruz fakat update ettirmiyoruz yani oyunu çalıştırmıyoruz.
    4. Patchi kuruyoruz
    5. Program Files/Lineage 2 klasöründeki System klasörünü siliyoruz.
    6. Masaüstümüzdeki L2x auto uptader simgesine çift tıklıyoruz. Önce updater update olmaya başlıyo. Kısa sürede onun update'i bittiğinde tekrar çalıştırıp oyunun update olmasını bekliyoruz.
    7. Oyun hazır.(Burada problem yaşayan olursa başka bişi denicem)
    En son olarak
    www.l2extreme.com
    sitesine girerek yukarıda GameCP yazan yere tıklıyoruz ve oyun için gerekli olan accountumuzu alıp oyuna başlıyoruz :) Kolay gelsin

• saol ama senin verdiğin yok bayağa karısık ama yinede denicem su an c2 yi yüklemeye başladı 58mb oldu bile....
  • walla elimde lineage 2 3 cd olarak var.kurdum çalıştırdım update yapıyo şimdi. yarılandı gibi bişey. şimdi bu neyi update yapıyo :P update bitince heryerde oynayabilecek miyim ?
  • *leglolas
    Evet biliyorum free serverlarda oynamak için böyle işkencelere katlanıyosun. Ama yedeklemeyi unutma patchi ve L2:C2 yi işin en zor kısmını onları tekrar indirmek alıyor
    *Legolas
    Elindeki eğer C2 versiyonuysa update etmemen lazım verdiğim free serverda oynamak için sadece kur ve üzerine patchi yapıp yukarda verdiğim diğer yolu izleyin.
    YANİ C2'yi kurduktan sonra KESİNLİKLE oyunu çalıştırıp update ettirmiyoruz
  • yaws l2 exteeem demişsin hoş güsel de biraz l2 pvp serveri oluyo o yaws. rateler 25 x cart curt. hem o server biraz zor geçer c3 e . adamlar testini açtılar 2-3 haftadır 1 bug ını bile düzeltemediler daha .
    bence yeni başlicak olanlar c3 den başlasınlar . tabii biraz c2 de de pişmek lazım . ama c3 çok farklı . özellikle ilerki lvl lerdeki raidler çok zevkli .
  • peki bu ne update ediyo şimdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.