Şimdi Ara

LİNAGE II (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: H4CK3R

quote:

Orjinalden alıntı: Heardalis

şu andawww.damienstone.com da c3 oynanıyor. bikaç wipe yedikten sonra server normale döndü gibi . ufak buglar kaldı onları da temizliyorlar ama server 7/24 açık .arada bir reboot ediliyor o kadar.

ya bu serverda para lvl kasmak cok zor Rates: exp 5x sp 5x adena 7x drop 5x spoil 5x goods 5x baksana değerlere acayip dusuk siz en iyisi iso games e gelin

Lineage II by isoGames, Chronicle 3
    (Official C3 Server) 2x 3Ghz Dual Xeons, 99.9% uptime || Rates: 25x Exp 30x SP 25x Adena 30x Drops 30x Spoil
    bakın bu server manyak cok rahat kasilir hemde geceleri sabaha kadar kasmaya gerek kalmaz :P

http://www.lineage.isogames.com/

ya siteye üye oldum ama bana aktive etme mesajı gelmedi....nası üye olcam

• walla

çok güzelmiş. lag yok denecek kadar az baya sevdim yani.
  • Knight Online cılarda bu oyuna dönse bence onlar için güzel olur
  • valla bende cok sevdim o serverı level olayı daha güzel
    yanlız benden size sölemesi bi account ile sakın 5 tane falan yada 3 tane falan char acmayın benim bi kac tane char gitti öle levellarıma yazık oldu

• quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

walla

çok güzelmiş. lag yok denecek kadar az baya sevdim yani.

ya bi anlatsana bu üyelik olayını ben siteue üye oldum ama benden kullanıcı adı istemedi ve mailime hiçbir mesaj gelmedi...nası üye olcam login kısmına mail adresi mi yazcam neeee????
  • siteye üye oluyosun. kul adı ve şifre kayıt olurken kendin ayarlıyosun. sana sadece aktivasyon maili gelio.

sitede Lineage 2 C3 patch var onu çekiyosun 10.5 MB. Lineage 2 folderına gir system i sil. patch ile çektiğin systemi aç buraya. burdaki L2 ile aç. hiç bir problem çıkmadan oyna oyunu.
  • Arkadaşlar bir kaç şey soracaktım.

1)level 32 orc mysticim hangi karakter bu oyunda avantajlı yani hangi karakterin iyi özellikleri var?
    2)oyunda upgrade nasıl oluyo milllet catır catır yapıyo ben anlamadım Knight onlinedan daha karmaşık gibi geldi.
    3)bu skillerin hepsini aldıktan sonra yani tahminen level 20 den sonra diyoki level 40 tan sonra gel ondan sonra acılcak bütün skillerin.Yaw level 40 olmak o kadarda kolar değil iskeleton raider kesmekten gına geldi zaten cok zor ölüyolar.Orc Mystic mi acaba bole anlamadım.
    4)Bazi zırhları giyince başlıyosun slow motion koşmaya anlıyorum zırh agır geliyo ama bunun baska bi yolu yokmu?yoksa ben mi ac gozluluk mu yapıyorum
    5)Bu oyunda abssy gibi gizli yerler vardır mutlaka para toplamak için nerdeBide en güzel silahlar hangi sehirde.Bi şehirde gordum en iyi silahları en pahalısı 7.000.000 adena falan dı ama bu oyundaki en güzel silahlarsa herkesin elinde olur bu silahlar.
    6)bu silahlardaki x1,x2,x3, falan ne oluyor anlamadım ne işe yarar?
    7)Son olarakta ya bu oyunda mana potion yokmu kafayı yicem

Gercekten bu soruları acıkca cevaplarsanız hayır duamı alacaksınız belkide forumdaki bir cok kişiden

İ Love Donanimhaber

• beyler biri bana acele ejder görevini anlatsin ne olur zaten oyunda fazla turk yok olandan da hayir yok lvl 50 oldum daha ejder alamadim bu arada arkadasim lvl 20 de gorev var onu yapacan hangi karakter olmak istedini sececen aslinda bende yeniyim tam bilmiyom ama aklinda olsun gorev yapmadan yeni dkiller acilmiyo oyunun en salam adami human dagger mis oyle diyolar ama ben warrior oldum ve manyak zevk aliyom neyse bilen varsa su ejder gorevini bi anlatsin simdiden salun arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tayff

Arkadaşlar bir kaç şey soracaktım.

1)level 32 orc mysticim hangi karakter bu oyunda avantajlı yani hangi karakterin iyi özellikleri var?
    2)oyunda upgrade nasıl oluyo milllet catır catır yapıyo ben anlamadım Knight onlinedan daha karmaşık gibi geldi.
    3)bu skillerin hepsini aldıktan sonra yani tahminen level 20 den sonra diyoki level 40 tan sonra gel ondan sonra acılcak bütün skillerin.Yaw level 40 olmak o kadarda kolar değil iskeleton raider kesmekten gına geldi zaten cok zor ölüyolar.Orc Mystic mi acaba bole anlamadım.
    4)Bazi zırhları giyince başlıyosun slow motion koşmaya anlıyorum zırh agır geliyo ama bunun baska bi yolu yokmu?yoksa ben mi ac gozluluk mu yapıyorum
    5)Bu oyunda abssy gibi gizli yerler vardır mutlaka para toplamak için nerdeBide en güzel silahlar hangi sehirde.Bi şehirde gordum en iyi silahları en pahalısı 7.000.000 adena falan dı ama bu oyundaki en güzel silahlarsa herkesin elinde olur bu silahlar.
    6)bu silahlardaki x1,x2,x3, falan ne oluyor anlamadım ne işe yarar?
    7)Son olarakta ya bu oyunda mana potion yokmu kafayı yicem

Gercekten bu soruları acıkca cevaplarsanız hayır duamı alacaksınız belkide forumdaki bir cok kişiden

İ Love Donanimhaber

cevaplar:
    1)warior calsta treshure hunter,mage clasta sipell singer(bence)
    2)upgradeden kastın ne anlayamadın.ama sanırım wepon and armordan bahsediyosun onu için hangi gradese kullandığın wepon ve armor onun için scroolu war onunla yapabilirsin
    3)lvl 20 den sonra quest yapman gerekiyor.iingilizcesi aklıma gelmediği için türünü değiştirmen gerekiyor mesela elf mistik olarak başladığın oyunda lvl 20 den sonra questi tamalayım elf wizard olman gerekiyor.orcla oynamadığım için bilmiyorum nereden questi alacağını.
    4)zırların ve silahların sınıfları var bu sınıflara grade denilmekte.lvl0-19 no grade,lvl 20-39 d grade, lvl 40-51 c grade,lvl 52-61(yanlış olabilir) b grade,sonrasında a ve s gradeler geliyor.Şimdi sen no grade iken c grade zırh kullanırsan dediğin sorunla karşılaşırsın.Kullandığın zırhın yada silahın sağ üst köşesine bak orada harf görürsen eğer o gördüğün harf gradeyi temsil eder.eğer yoksa hiç bişey no gradedir.
    5)walla gizli yerler war mı yokmu bilmiyorum çünkü treshure hunter olamdığım içn unlock sikilim yok.silah ve zırh cinsleri oynadığın servere göre değişir eger zor bir serverde oynuyosan oyundaki tüm silahlar o gördüklerin değildir.gidip yaratıklardan düşürmelisin.yada bi dwarf bulup yaptırtmalısın.
    6)o gördüğün x ler o silhın kullanabileceği soul ve spirit shoutu temsil etmektedir.bu çok önemli bir olaydır.bir yaratığa soul yada spirit shoot kullanarak saldırısan daha çok dmg verirsin.7 soruda söylediğine göre oynadığın server azcık zor.sanırsan ss ve bsps shopta satılmamaktadır.onun için gidip dwarflardan almalısın.ama alırken dikkat et hangi grade silah kullanıyorsan ona uyumlu ss veya bsps almalısın.d grade silah d grade soul shot ile çalışır.
    7)oyunun normalinde mana potion var fakat server ayarlarına bağlı.pvp için kurulmuş high rate server shoplarında bulunmakta örneğin versivio serverında.fakat low rate serverlerda bulunmayabilir.onun için eğer mage clas isen bi warior bulup parti yapmalısın.sen wariror a heal verirsin oda sana mana.
    umarım yardımcı olmuşumdur.ben lvl kasmak için bartz ta oynuyorum(www.lineage13.com) bartz nicklerim:eowyn,galadriel,master,gimli,boromir pvp için versivio da (adsl.versivio.nl) versivio nicklerim:2hot,amele,jok3r bu serverlerde oynuyan türklere her türlü yardımcı olurum.

edit:peace

• arkadaslar su ejder gorevini anlatinya lutfen yavru ejder almak istiyom bi yardimci olun bana
  • lineage.warcry.com dan bütün questlere bakabilirsiniz.

Bu arada İsogames'in serverı kalabalıkmı? Ona göre oraya geçme ihtimalim varda
  • kardes o siteye girilmiyo ya :)
  • pardon kardes giriliyoda site ingilizce ingilizcem olsa zaten sormam degilmi soyluyo zaten gorevde biri bana su ejder i almak icin ne yaapacami yazarmi lutfen ya
  • bi adam gibi server bulamadık şu oyuna...
  • Arkadaşlar bendehttp://www.lineage.isogames.com de başladım ama hiç türk ile karşılaşamadım daha msn im kreasom@hotmail.com bu serverda oynayan arkadaşlarla buluşalım klan filan kuraluım veya klan varsa bizde katılalım
  • Biri lütfen ork ların 20 lvl görevi nasıl yapılıyo Türkçe olarak anlatsın...Kafayı yedik oyunda hiç Türk yok millet takılmış knigth online a bu oyun her yönden daha üstün bir oyun neden tercih edilmiyo anlamıyorum..
  • arkadaşlar ROFAL2 gümbür gümbür geliyoo. C3 fileları Offical NPCDATA yaptılar. Weapon-Armor Exchange ler de hazır . Şimdi Birkaç fix kaldı onlar da ilk baştaki Human char bug ı ve Seven Sign ler . Onları da Satın aldı amcam onlar da geliyoo . yani tam anlamıyla officialden hiçbir farkı kalmıyor. Herşey tamam olduktan sonra da şu anda 2500 -3000 lik kapasite büyük bir ihtimalle 5000-6000 lere çıkarılcak . 3000 le bile server süperdi c2 de 6000 officialdan bir farkı kalmicak anlamına geliyoo . Party Rateler % 20 yapıldı . bu da officialden bir alıntı .
    Biraz Reklam yaptım gibi oldu ama serverla hiçbir alakam yok bende sadece bir oyuncuyum ama Aquilo ya saygı duyuyom yaptıklarıyla ve bu da ufak bir teşekür olmuş olsun ona nekadar o bunu okuyamicak ve anlamasa da :))
  • @heardalis
    ya ben rofal2 nin sitesine baktım ama sırf forum var nereden ne idirecegimi bi türlü bulamadım bi yardımet yaw
  • wallaha salun ya bu siteye giren okadar adam var 1 taneside su ejder görevini anlatayim demiyo cok teşekkur ederşm
  • quote:

Orjinalden alıntı: olc

Biri lütfen ork ların 20 lvl görevi nasıl yapılıyo Türkçe olarak anlatsın...Kafayı yedik oyunda hiç Türk yok millet takılmış knigth online a bu oyun her yönden daha üstün bir oyun neden tercih edilmiyo anlamıyorum..

hangi classin warior mu mage mi? bi ara monk görevini ypmıştım. ama diğerlerini bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.