Şimdi Ara

LİNAGE II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 gün içinde tamamlayacağımız bu sitede lineage ile ilgili tüm bilgileri üstelik türkçe olarak bulabileceksiniz
    palantirguardians.com

• aga cok ii olur kafayı yicem yoksa
  • ii olur walla.aslında bu oyun çok faydalı oldu benim için igilizce örendim walla ahah.şaka bi yana manyak bi oyun ama türkiyede fazla yaygın değil eğer arkadaşlar aklınıza takılan bi sorun warsa pm atarsınız oyun oynadığım için fazla giremiom dh ama geç olsada cvp veririm yada beni bartz serverında bulabilirsiniz charecter nickim: eowyn
  • arkadaşlar site tamam sadece domain işi kaldı 1 yada 2 gün sonra site açılacak hepimize hayırlı uğurlu olsun
  • @41abyss35
    baba yaw avadon robe recipi hangi yaratık düşürüyo yaw bulmadım bakmadığım yer kalmadı yaw sen biliomusun?
  • kardeş bu oyunu yüklüyorum 2 güne kalmaz bitecek yardımcı olursan çok sevinirim.
  • beyler hepinizi world server a beklerim 2 char im var human glandyator lvl 60 (cavede barif kesiom). birde cuce var lvl 46. Turk clanimiz var suan 13 kişiyiz herkesi beklerim amacimiz ilerde kale almak...

he birde sls rec. ariom 20kk ya satn varsa alirim..
  • senin verdiğin siteye gitmiyo ve ayrıca H4CK3R lütfen söle private serverdamı oynuyosun eğer private ise noolur banada anlat nası girdiğini bende oynamak istiyorum bu oyunu
  • bak sana link i vereyim
    http://www.lineage2world.com/ burdan account al

en iyi server bu sayılır...
  • ama bende choncle 3 var senin verdiğin server bu sürüme uyumlumu
  • ya senin verdiğin siteye üye olamıyorum her seferinde ya kullanıcı adı zaten kullanılıyo diye yada e-mail hatası veriyo yardımmmmmmmmmzmzzcxdfgagfhafhdbsdz
  • ya ben oyunun chronchile 3 versiyonunu indirmişim ama lineage13 veya onun gibi güzel serveların hapsi c2 istiyor c2 yi nerden indirebilirim sitesinde sadece c3 var
  • quote:

Orjinalden alıntı: leglolas

ama bende choncle 3 var senin verdiğin server bu sürüme uyumlumu

c3 server deil bendeki c1 bu ama en iyisi.

istiyosan c2 serverda var ama o server guzel deil hemde kimse yok o serverda

sendeki c3 se o server lar suan parali beleş olan varmi biliom olsa bile turkler yoktur sen bizim server a gel word e her yonden fiğerlerine takar..

sen benim verdigim siteden account al sonradawww.lineage2.com dan oyunu indir.www.lineage2world.com dan da pach i indir.

• quote:

ya ben oyunun chronchile 3 versiyonunu indirmişim ama lineage13 veya onun gibi güzel serveların hapsi c2 istiyor c2 yi nerden indirebilirim sitesinde sadece c3 var

lineage 13 server a sakın girme ben girdim c2 o ama kimse yok hemde oyundaki kurallar cok abartılmış hiç zevkli deil bak sana bi link verem ordan butun serverlara bak

www.gamesites200.com burdan serverlara bakabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: H4CK3R

quote:

sendeki c3 se o server lar suan parali beleş olan varmi biliom olsa bile turkler yoktur sen bizim server a gel word e her yonden fiğerlerine takar..

sen benim verdigim siteden account al sonradawww.lineage2.com dan oyunu indir.www.lineage2world.com dan da pach i indir.

senin siteye üye oldum lineage2.com dan indirdim oyunu ama ordan indirdiğim c3 çıktı c2 yi bulamadım..c2 yi indirebileceğim bi site biliyorsan söle

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: H4CK3R

quote:

senin siteye üye oldum lineage2.com dan indirdim oyunu ama ordan indirdiğim c3 çıktı c2 yi bulamadım..c2 yi indirebileceğim bi site biliyorsan söle

sen ne c2 nede c3 indircen c1 i bul
    world server c1 cunku

• yada senin oynadığın server c1 miş c1 indirebileceğim bi server biliyomusun
  • bende ona bakiom simdi c1 oyunu ariyom :) bende var bi dvd ye cekeyim sitiosan :D
  • ok isterim bende dvd rom var ama bana nası göndercen kargoylamı(ben ankarada oturuyorum)
  • arkadaşlar palantirguardians sitesi şu anda yapım aşamasında . hızlı bir şekilde ilerliyoruz ve questlerin % 60 ını tükçeye çevirdik bile . henüz siteyi public etmedik . tam anlamıyla herşey bitince açmayı düşünüyoruz . ama yinede burdan PM yolu ile sorularınıza cevap verebilirim.
    Bu arada biz offical serveri bıraktık ve şu anda bir free serverda oynamaktayız. Şu an serverda c2 oynanıyor ama 5-6 gün içersinde tamamen bug sız bir c3 serverda oynamaya başlicağız ve servera wipe gelecek . yani herkes baştan oynicak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.