Şimdi Ara

LİNAGE II (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencede c3 ve zaten su an bi c3 serverında oyalanıyorum ama çok dandik bi server vu arada c2 hala iniyo kalan 7 saat diyo hadi hayırlısı...
  • beyler benim oynadıım server c3 geçecek bende lineage 2 war ben tekrardan o 1.7 gb lik oyunu komplemi indirecem yaw.yokmu bunun textureleri.bi yardımcı olsanız sefinirim walla.şimdi tekradan indrmek zor gelio yaw.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Heardalis

yaws l2 exteeem demişsin hoş güsel de biraz l2 pvp serveri oluyo o yaws. rateler 25 x cart curt. hem o server biraz zor geçer c3 e . adamlar testini açtılar 2-3 haftadır 1 bug ını bile düzeltemediler daha .
    bence yeni başlicak olanlar c3 den başlasınlar . tabii biraz c2 de de pişmek lazım . ama c3 çok farklı . özellikle ilerki lvl lerdeki raidler çok zevkli .

iki tip server var 7x ve 35x valla buglarını takip etmiyorum pek haklı olabilirsin ama bildiğin c3 e geçen bi server varmı.
  • ulan ne zor işmiş şunu oynamak be. C2 C3 şu bu bilmemne onun için bunu çek bunun için şu patchi çek kur.
  • şimdi 2 tip c3 olabiliyoo . biri sadece textureleri alan . yani bunlar c2 hybird oluyoo. Birde tamamen c3 geçenler var. şu an birkaç c3 server var fakat bunlar l2j systemiyle oynatılıyor. yani bir host file çekiyon 10 kb lik o kadar . ama bunlarda çok fazla bug var ve o buglar fixlenemiyor.
    Şu anda c3 e çok ciddi geçmekte olan ROFAL2 serveri var .www.damienstone.com dan ulaşabilirsiniz siteye .' gün önce testlere başladı ve birçok bug fixlenmiş durumda (2 lere wipe olmasına rağmen).
    Sağlıklı oynayabilmek için sanırım daha 1 haftaya ihtiyaç var.
  • walla bu c3 en iyisi gibi ama güzel bi server yok eğer bulursanız iyi bi server hemen söleyin..birlikte oraya atlarız.
  • eee illa lineage2.com an o devasa oyunu çekecem yane illaki.off ya bide update olayı çıkarsa zıçtık.
  • büyük ihtimalle bu update C3 çekiyo napalım beklerim adam gibi bi server açılana kadar. Oynamışken C3 oynayalım bari :P
  • daha demin salk saçma bi servera girdim ..server bomboş ama oyun çok güzele benziyor..bence bi şekilde bu oyuna başlayalım
  • slm ben linegae oynamak istiyorum ama bu 7x ve 35x serverlarının arasında tam olarak ne fark var? bi kere oynadım extreme 35x serverında ve iki yaratık kesip lvl 40 falan oldum.. sizce hangisinde oynamak daha zevklidir?
    ve bu oyunda da knight online daki gibi pvp var mı? questlerinin çok daha güzel olduunu biliorum hatta karşılaştırmamak lazım ama kurmak biraz sıkıntılı lineagei..
    şimdi tekrar indiriorum patchi ve oyuna gene başlıcam eer tavsiyeniz varsa çok sevinirim..(karakter seçme gibi..genelde assassin ya da mage oynarım)
  • walla eger sırf pvp istiosan adsl.versivio.nl yi tavsie ederim.yok ben kasmak istiorum dersenwww.lineage13.com un serveri ii
  • quote:

yaws l2 exteeem demişsin hoş güsel de biraz l2 pvp serveri oluyo o yaws. rateler 25 x cart curt. hem o server biraz zor geçer c3 e . adamlar testini açtılar 2-3 haftadır 1 bug ını bile düzeltemediler daha .
    bence yeni başlicak olanlar c3 den başlasınlar . tabii biraz c2 de de pişmek lazım . ama c3 çok farklı . özellikle ilerki lvl lerdeki raidler çok zevkli .

he yaw bu serverda bende oynadim 2 keltir kestim lvl 30 oldum
    adamlar sonra duzeltme yaptılar oyunda butun charları sildiler sfırdan basladık beni sarmadı bende world servra grectim hele pvp serverda en uyuz oldugum şey huntervillage ye gittigin anda kesiolar orda kimse pk olmuyo bide herkes kolay lvl atlio isteyen her isdedigini alabilio yeni başlayan bile bir haftada lvl 80 olabilio isdediği herşeyi giyebilio(bizde dual sls le bw u giyenin havasında gecilmio :D) yani nooblar la oyunu bilenler birbirine karışıyo
    suanda world serverdayim c1 ama yakında c3 olucak adamlar pach in %70 ini tamamamışlar az kaldi yani... ama c3 cikana kardar wold servera gelin bence...

turk clanimiz var suanda 14 kisi olduk 60+ 10 kişi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H4CK3R -- 25 Temmuz 2005, 14:53:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: boo

slm ben linegae oynamak istiyorum ama bu 7x ve 35x serverlarının arasında tam olarak ne fark var? bi kere oynadım extreme 35x serverında ve iki yaratık kesip lvl 40 falan oldum.. sizce hangisinde oynamak daha zevklidir?
    ve bu oyunda da knight online daki gibi pvp var mı? questlerinin çok daha güzel olduunu biliorum hatta karşılaştırmamak lazım ama kurmak biraz sıkıntılı lineagei..
    şimdi tekrar indiriorum patchi ve oyuna gene başlıcam eer tavsiyeniz varsa çok sevinirim..(karakter seçme gibi..genelde assassin ya da mage oynarım)

karekter konusunda sana tavsiyem şu

HUMAN DAGGER CI OL (CLASS NAME=TREASURE HUNTER)

adamlar 3vs1 de bile alio :D hele bi deparları var hic sorma :D
  • Biri TH diyerek benden bahsetmiş galibaa .
    yani en azından bende çok kişinin canını yakmıştık critiklerimle .
    abi TH iyi Hoş süper hatta ama sadece pvp de . yani PvN de biraz sıkıntı oluyoo Light armorda. ama yinede bence oynaması en zevkli karakterlerden biri . Gladi ye de bakın bence o da baya tatlı oluyoo .
  • Bu nasıl oyun nereden indirecez dosya boyutu nekadar ve ücretlimi ücretsizmi?
  • quote:

Biri TH diyerek benden bahsetmiş galibaa .
    yani en azından bende çok kişinin canını yakmıştık critiklerimle .
    abi TH iyi Hoş süper hatta ama sadece pvp de . yani PvN de biraz sıkıntı oluyoo Light armorda. ama yinede bence oynaması en zevkli karakterlerden biri . Gladi ye de bakın bence o da baya tatlı oluyoo .

abi yok ya sen sen ol gladyator olma dun 2 gladyator 1 th yi kesemetik ben lvl 61 arkadas lvl 55 lvl bende doom heavy var yinede 2 kisi kesemedik :'( o th de lvl 58 felandi uzerinde dark s. ve techa vardi amk im. yinede kesemedik karakterden sogudum.
    ama bende bi daggerman actim onu kasiom suan
  • quote:

Orjinalden alıntı: errenius

Bu nasıl oyun nereden indirecez dosya boyutu nekadar ve ücretlimi ücretsizmi?

biz free serverlara oynuyoz beleşşşşş :P oyunu inderebilcegin link ler yukarda var ordan indirebilirsin
  • elimde c2 client i var, biraz öncede c3 ün dl(1.975mb, 1 günde biter sanırım) ye attım, şimdi c2 ile herhangi biriniz yanına gelebilirmiyim, yoksa c3 bitince (ve c3lü serverlar açılınca) bi serverdamı toplanırız.

LİNAGE II

oyunda şöyle bir sahneyi görebileceksem, ben bu oyunu oynarım zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fistan -- 14 Haziran 2005, 13:39:32 >
  • o resim oyununda en çok göreceğin manzaralardan biri...sen daha neler neler görüceksin..bence oyna..
  • o zaman c2 li bir serverda oynayan varmı aranızda, c3 inior ama dediğim gibi kafadan bir gün sürer.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.