Şimdi Ara

Lise son sınıftayım, Sınıfta kalırmıyım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anadolu meslek lisesinde okuyorum, son sınıftayım ve stajerim .. Bu sene 2. dönem okul değiştirmek zorunda kaldım, derslerim zaten kötüydü iyice
    iğrenç oldu .. ama yinede yıl sonu ortalamasında 3 zayıfım var sadece .. stajında kredisi var ve 16 mı ne , ve notum 5 . karne ortalaması 3.00 ın üstünde olurmu , ? staj kredisinin sınıf geçmede katkısı var mı ? beceri sınavıda var, sorumlu 2 dersimde var, lys de sayısaldan sınava giricem, tüm bu sıkıntıların üstüne bide bunun sıkıntısını
    çekiyorum, sınıfta kalmam diye düşünüyorum , ama içim rahat değil, daha önceden bu durumda olan var mı ? sizce geçer miyim ?

• Bence yalnızlık paylaşılamaz
  • 12 sınıfta sınıfta kalma yok diye biliyorum ben.
    bende 12. sınıfım. sadece bütünlemelere girebiliyorsun gecmek için.
  • merak etme bırakmazlar herkez geçer son sınıfta bende aradaşlardan biliyorum adam bütünlemede 0lık kağıt verdi yine geçirdiler :d
  • İnşallah ya .. zaten olduğuna saçmalık .. 2 gün gidiorz sınıfa , ondada ders falan yok zaten, ygs den dolayı 20 gün izinliydik, sonra tekrar okula başladk, her gün 3-4 tane sınav .. ne gördükte, neyden sınav yapıosunuz anlamadım ki ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

merak etme bırakmazlar herkez geçer son sınıfta bende aradaşlardan biliyorum adam bütünlemede 0lık kağıt verdi yine geçirdiler :d

o hoca ve okulada bağlı aslında.
    son sınıfların bütünlemeye kalınması yanlıs bi kere.
  • 12. sınıfta kalma olmaz mı...

Stajın büyük etkisi var çünkü oradan tam not alırsan çok iyi kredi geliyor. Ama diğer derslerinin de orta derece olması gerekiyor 3.00 için. Bir - iki zayıf da problem olmaz gibi. (tahmini olarak)
  • bendede aynı problem var
    devamsızlığa ne diyorsunuz yetmiyor beniz 8 gün eksik kalıyor şu anda gitmiyorumda
    tecrübelileriniz varmı aranızda veli gitti ama yok diyorlar.
    yok yok yok.
    izin yok diyorlar 19.5 devamsızlığı olan arkadaşım var bizim sınıfta
    kaç kere 20.5 oldu
    siliyorlar.
  • stajım 5, oda ortalamaya etki ediosa süper, hem ortalamam 3.00 ün üstünde olursa direk ortalamayla geçmem lazım dimi ? yani bütümlemeye kalmam heralde .. bide beceri sınavı var,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.