Şimdi Ara

Liseye Yeni başlıycağım.Tecrübeli lise 2 ve üstü okuyanlar buraya (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
6
Favori
2.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kıllarını kes, eğer meslek lisesi ise kıçının kıllarını kes.
  • hocalarla arani iyi tut ve bozma tarihciyle 1. donem aram iyiydi sozlume 95-100 verdiydi ikinci donem 65-60 verdi sonra ikinci donem hocalari tanimaya basladim derslerinde ona gore hareket ettim mesela edebiyatci birinci donem burnumuzdan getirdi hayati ikinci donem baktim olmiycak hafiften hocaya yanasmaya basladim ama derslerde gram konusmuyordum yazida yazmiyordum bos bos oturup telefonla oynuydum bize tablet verildi son 2-3 ay ordan 7-8 kisi asphalt 8 oynadigimizi bilirim. Bu arada kizlari falan fazla takma o zaman muhabbet ediyorlar. bizim arkadas suluk gibi hep kizlarla takiliyodu kizlar cocugu sevmiyordu,yanlarinda istemiyordu. espri yetenegin varsa onu on plana cikar tipsiz olsan bile -benim gibi- kizlara sempatik gorunuyorsun. ama espriyi beceremiyorsan yapmayi deneme bile kucuk dusebilirsin senle dalga bile gecebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9. sınıfı salla. Asıl olay 10. sınıfta başlıyor. Çünkü 3 sene boyunca muhatab olacağın kişilerle okumaya başlıyorsun. Benim gibi berbat bir sınıfa düşersen işin çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

ankarada hangi liseye gidecen yardımcı olalım her lisede adamım vardır

her lisede var demisinde hocam mobil anadolu da var mi varsa soyle bakayim kimler taniyor muyum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fitness'a başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisseq

ilk hafta gitm e ders işlenmez cool jojuk ol ve 2. hafta okula başla

• Çok sağlam yorumlar var

Dostum kasma kendini, rahat ol. Lise 1 ve ilkokul arasında bir fark yok emin ol, sadece okulun en küçüğü siz oluyorsunuz o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

beni neden çağırdınız hocam konuya

Gelde bir iki bişeyler yaz çocuğa :D ayıp mı ettik naptık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Junkie05 -- 5 Temmuz 2014; 21:29:42 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.