Şimdi Ara

Liseye Yeni başlıycağım.Tecrübeli lise 2 ve üstü okuyanlar buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
6
Favori
2.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cürretkarTürk

Arkadaşlar bu sene liseye geçicem.Bu başlık açılmıştır muhtemelen ama ben biraz detay verıcem kendımden ona göre siz tecrübeli arkadaşlarımdan tavsiyelerinizi istiycem Arkadaşlar bu sene ankarada iyi bir anadolu lisesine gideceğim lisenin ilk 1-2 haftası nelere dikkat ediyim ? nası duruyum,davranış sergileyim ? şuandan o lisede lazım olabilecek kendimi geliştirmem gereken bir konu var mı ? müzik vs.

Sonuçlar falan açıklandı mı? bide kayıt işlemleri nasıl oluyor kardeşim de seninle yaşıt da biliyorsan söyler misin

• Kimseye sırrını VERME kesinlikle de ALMA.Kendi halinde ol ama ezdirme , lise deki arkadasların çoğusu geçicidir . Menfaatçidir. Okula derslere git.
  • Bak kardeşim bu işin tam ehli geldi işte bana bu konu ile ilgili bütün soruları sorabilirsin az çekmedim çünkü:) Bak öncelikle okulun ilk haftası hocalar derslerine hafif bir giriş yaparak bazı sorular yöneltirler sınıfa ders sayılmaz aslında ama bu soruların çoğuna parmak kaldırmaya çalış. Bak bu dediğim gerçekten çok önemli ilk hafta hocaların sorularına çok cevap verirsen yani derste çok konuşursan sınıfın en sosyal insanı en aktif insanı olarak akıllara girersin zaten sonraki haftalarda istesende sorulara cevap veremiyosun zorlaşıyo :)))) Bir de ankarada hangi liseye gidiceksin bende ankaradayım ?
  • Otur ygs lys çalış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok konuşkan biri olma sadece konuşmam gerektiği yerde konuş seni ezmeye çalışan artist felan çıkarsa ezdirme kendini dayak yiyeceğini bilsende kavga etki boş olmadığını bilsinler ama her zaman kavga son seçeneğin olsun derslerine iyi çalış dderslerini boşlama kız peşinde koşupta öğrenciliğini heba etme

• Lise 1 zordur. Calis. Arkadas bakimindan ise pek fazla ugrasma,zamanla oturur. Sinemaya ya da her hangi bir yere cagirdiklarinda git.

• cool takıl,tip varsa insanlar yavaştan yanaşır zaten sana
  • quote:

Arkadaşlar bu sene liseye geçicem.Bu başlık açılmıştır muhtemelen ama ben biraz detay verıcem kendımden ona göre siz tecrübeli arkadaşlarımdan tavsiyelerinizi istiycem Arkadaşlar bu sene ankarada iyi bir anadolu lisesine gideceğim lisenin ilk 1-2 haftası nelere dikkat ediyim ? nası duruyum,davranış sergileyim ? şuandan o lisede lazım olabilecek kendimi geliştirmem gereken bir konu var mı ? müzik vs.

Ankarada hangi iyi anadolu lisesi?
    Resulzadeyi tutturduysan pm at

• quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

quote:

Genel sonucalr aciklandimi ki gitcegin yeri biliyon

Benim gitceğim yerler bellidir kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Sonuçlar falan açıklandı mı? bide kayıt işlemleri nasıl oluyor kardeşim de seninle yaşıt da biliyorsan söyler misin

Teog mahkemelik olmasaydı ; Kontenjanlar 4 temmuz,Sonuçlar 7 temmuz tercih 31 temmuz-8 ağustos sonucu 22 ağustos

• Direk kendine kestirdiğin kişilerle samimi ol ilk günden. Çekingen olma.

• Lisede Kızlar Teklif Ediyor Sincap
  • 2000'li misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

2000'li misin

Sen doğuştan büyük olarak geldin demi +Anne ben geldim diye direk iş başı yaptın galiba
  • ilk günler saçma sapan şakalar yapma, yapacaksan herkesin güleceği birşey olsun,ilk günler kimseyle kavga etme, aranı bozma kimseyle,herkese yakın davran, tabi bi anda değil yavaş yavaş,8. sınıftaki yakın arkadaşlarına yaptığın laibalikleri ilk 1 ay kimseye yapma,
    diğer sınıflar la da tanış hemen,sınıfların değiştiği yazılılarda arkanda senin sınıftan biri olmaz farklı sınıftan birileri olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: T3RR1BL3WH1SP3R

quote:

Orijinalden alıntı: pisseq

ilk hafta gitm e ders işlenmez cool jojuk ol ve 2. hafta okula başla

Ben onu yaptım ilk gün gittim kitapları aldım sobra gitmedim beni okulfan gitmiş sanmışlar

hahahahahha ulan
  • Lise hikaye.. Derslerini iyi tutup iyi bir üniversite kazanmayı hedefle ilk günden. Ortamın olsa ne olur, olmasa ne olur? Evden okula gidip geleceksin zaten. Ha birde sigaradan bonzaiden falan uzak dur. Kim uzatırsa uzatsın alma. Baban al iç bile dese içme sakın. İçen adamlarla da takılma. Muhabbetin olsun yeter, fazlasına gerek yok öyle tiplerle. Başarılar dilerim sana.
  • Sınıfa gir ve boş bir sıraya otur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HenryC. -- 3 Temmuz 2014; 23:20:03 >
  • kardeşim ne olursa ilk günden olur kendini insanlara nasıl gösterirsen öyle gider ilk gün sakın sessiz olma girişken ol sonrası gelir zaten 1 2 haftaya iyice alışırsın ortama iyice idare ile iyi olmaya bak müdür yardımcıları kıllık yapıyo bazen dilekçe işlerinde falan hocalarla aran iyi olsun bak şunu unutma lisede sınıf geçmek ilkokul gibi değil hocalar geçirmez kendi çabanla geçmen lazım kalırsan yazık edersin kendine iyi bir liseye gidiyomuşsun okuduğuma göre eğerki güzel ortamın olursa inan lise yılların güzel geçer sakın kendini ezdirme bide üst sınıftaki kızlara yazma dalga geçerler üzülürsün kesinlikle kabul etmezler kaptırma kendini çekici gelebilirler sana ama asla kaptırma üzülen sen olursun ve etkiside gitmez uzun süre kendimden biliyorum kendi yaşıtların en iyisi kızlara karşı çekingen durma atılgan ol umarım güzel bir lise hayatın olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: D Scoopas

Kimseye sırrını VERME kesinlikle de ALMA.Kendi halinde ol ama ezdirme , lise deki arkadasların çoğusu geçicidir . Menfaatçidir. Okula derslere git.

Dalga mı geçiyosun hayatın boyunca görebilceğin en saf dostluklar lisedendir eminim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.