Şimdi Ara

logitech g27 uyumlu playstation 3 oyunları tır kamyon şehir içi dolaşma vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • logitech g27 uyumlu playstation 3 oyunları nelerdir arkadaşlar benim bildiğim gt5 nfs run..... bunlar bende var.. ben daha değişik oyunlar almayı düşünüyorum mesela şehir içi gezme dolaşma tır kamyon vs. ama uyumsuz oyun almak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze16 -- 29 Aralık 2013; 12:33:34 >

• Simülasyon oyunları daha iyi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze16

logitech g27 uyumlu playstation 3 oyunları nelerdir arkadaşar benim bildiğim gt5 nfs run almayı düşünüyorum başka oyunlar ama uyumsuz oyun almak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler..

Konsolda gran turismo hariç pek iyi olmuyor hocam direksiyon. Hele nfs falan direksiyonla oynanmıyor düzgün. dirt serisi ve f1 ise idare eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

logitech g27 uyumlu playstation 3 oyunları nelerdir arkadaşar benim bildiğim gt5 nfs run almayı düşünüyorum başka oyunlar ama uyumsuz oyun almak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler..

Konsolda gran turismo hariç pek iyi olmuyor hocam direksiyon. Hele nfs falan direksiyonla oynanmıyor düzgün. dirt serisi ve f1 ise idare eder...
    yaw açıkcası salon işletiyorum 2 tane g27 var oyun olarak gt5 nfs run var millet bıktı şöle dolaşmalı bi oyun istiyorlar driver san fransico tır oyunu tarzı yok mu hiç oynancak çalıştırsın yeter direksiyon vites falan
  • quote:

yaw açıkcası salon işletiyorum 2 tane g27 var oyun olarak gt5 nfs run var millet bıktı şöle dolaşmalı bi oyun istiyorlar driver san fransico tır oyunu tarzı yok mu hiç oynancak çalıştırsın yeter direksiyon vites falan

Alıntıları Göster
    Tır simülasyon oyunları acaip zevkli oluyor yaa mutlaka denemelisin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamusluPavyoncu

Tır simülasyon oyunları acaip zevkli oluyor yaa mutlaka denemelisin...

Alıntıları Göster
    tamamda ps3 g27 uyumlu varmı var sa isimleri neler bilen yok mu
  • arkdaşlar ps3 g27 ye uyumlu oyunlar neler gt5 ve nfs run haricinde birde tır yada şehirde gezmeklik ne bileyim yok mu
  • Test Drive 2 unlimited de destekliyor hem dediğiniz gibi gezilebiliyor haritada
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Test Drive 2 unlimited de destekliyor hem dediğiniz gibi gezilebiliyor haritada
    şehirde falan geziliyormu serbest falan
  • Evet gezilebiliyor
  • quote:

Evet gezilebiliyor
    tşkler dostum
  • ps3 g27 uyumlu tır kamyon oyunları yok sanırsam
  • Malesef ps3 için yok
  • quote:

Malesef ps3 için yok
    Malesef istek karşılayacak oyunlar PC platformunda. İllada PS3 te birşeyler oynamak istiyorsan Test Drive Unlimited 1 ve Test Drive Unlimited 2 yi önerebilirim. Şehirde serbestçe gezebildiğiniz özgürce istediğimiz gibi takılabildiğimiz güzel bir oyun. Genelde lüks araçların yer verildiği bir oyunken aynı zamanda bazı orta sınıf araçlara da yer verilmiş durumda. Aynı zamanda manuel vites desteği de bulunuyor. G25'e tam destek veriyordu , G27'de de sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. (Buyrun ps3 te g27 ile oynayan bir arkadaş:https://www.youtube.com/watch?v=MVmAmQ6nEo4 ). Bunun dışında malesef tır oyunu falan yok ps3 te. PC de oynama şansınız varsa Euro Truck Simulator 2 müthiş bir oyun bu konuda. G27'nin hakkını sonuna kadar veriyor. Aynı zamanda oyunda çok harika. Grafikleri çok başarılı. Gerçekten oynanması gereken bir oyun olmuş.

• SeRo-34 kullanıcısına yanıt
    tşkler çok sağ ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasarimTr

LOGİTECH G27 DİREKSİYON SİMİDİNİ BÜYÜLTME APARATI

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-logitech-g27-direksiyon-simidini-buyultme-aparati-151412832/detay/
    Benim bildiğim tırlı falan yok. GT deniyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkmsntrk

Benim bildiğim tırlı falan yok. GT deniyebilirsin.

Alıntıları Göster
    GRID 2'yi de deneyebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar
    Lütfen g27 uyumlu ps3 oyunlarını yazarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBulent

Merhaba arkadaşlar
    Lütfen g27 uyumlu ps3 oyunlarını yazarmısınız
    arkadaşlar test drive 2 yi nerden indirebilirim pkg dosyası olmadan ps3 için yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.