Şimdi Ara

lolü bırakıp dotaya geçiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TR ye geçtiğim gün benimde lol hayatım bitmişti aslında... Oyundaki dengesizlik ve trdeki bebeler beni çok bıktırdı, bir haftadır dota 2 oynuyorum oyunda flame yok , bebe yok, dengesizlik yok bütün herolar efektif; bu özelliği beni benden aldı doğrusu :D ve lolü tamamen silip dotaya yöneldim iyi forumlar...

• bu çok önemli bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkürler,biz de kaç gündür volomir nerelerde diye meraktan ölmüştük...
  • öptük , çoluklara çocuklara selam hadi hadi çok yazdı
  • dota yı da ruslar yüzünden bırakırsın sonra mario devam
  • güle güle
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeonTiger

dota yı da ruslar yüzünden bırakırsın sonra mario devam

? :D
  • Dota da flame yok.

Ahahahhhahahaha ben buna gülerim ya. Üstüste 5 oyun ruslar ve polonyalılar gelsin takımınada cyka kursa diYe dolaşırsın evde.

Not: spirit breaker dan bahsetmiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Dota da flame yok.

Ahahahhhahahaha ben buna gülerim ya. Üstüste 5 oyun ruslar ve polonyalılar gelsin takımınada cyka kursa diYe dolaşırsın evde.

Not: spirit breaker dan bahsetmiyorum bile.

hocam merak ediyorum acaba aynı oyundanmı bahsediyoruz ? ruslara özel açılan dil bölümü ile ruslar avrupa oyunlarından ciddi anlamda uzaklaştı.. ve kime sorsan dotada bahse değer bi flame olduğunu söylemez
  • dotayı öğrendim diyinceye kadar 1 yıl geçer sonra bunun ratsı var adam akıllı rats kastım diyinceye kadarda 1 yıl geçse sana 2 yıl kaliteli oyun yok dotada 2 yıl sonrada zaten dota filan kalmaz
  • Lolu kötüleyen Dotacılar Derneğine hosgeldin. Simdi loll kötüleyen mesajlar atarsın foruma.

Burada Dotacılar lol kötüler. Westciler Tr yi kötüler. O yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smashx

Lolu kötüleyen Dotacılar Derneğine hosgeldin. Simdi loll kötüleyen mesajlar atarsın foruma.

Burada Dotacılar lol kötüler. Westciler Tr yi kötüler. O yüzden.

yok kesinlikle öyle birşey yapmam ben oyunları kötülemiyorum sadece birazcık lolün dengesizliğinden yakınıyorum ve lol tr oyuncu kalitesi ortada bunu kimse inkar edemez zaten .. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevik42

dotayı öğrendim diyinceye kadar 1 yıl geçer sonra bunun ratsı var adam akıllı rats kastım diyinceye kadarda 1 yıl geçse sana 2 yıl kaliteli oyun yok dotada 2 yıl sonrada zaten dota filan kalmaz

peki hemen bırakıyorum dotayı

güldürdün
  • Çekilişe Katılmak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.