Şimdi Ara

LPG'li Araç Sahipleri AVM Kapalı Otoparklarına Girebiliyor Musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı LPG araç sahiplerinin kapalı otoparklara girebildiğini duymuştum. Silindir yada simit LPG tankı olması fark ediyor mu? Montajın nasıl yapılmış olması gerekiyor?

AVM kapalı otopark girişindeki güvenlikler bir şey demiyorlar mı? Simit LPG tankı takılmışta olsa, arabanın altından ayna ile kontrol ediliyor.

LPG'li Araç Sahipleri AVM Kapalı Otoparklarına Girebiliyor Musunuz?

• Bende simit var her zaman giriyorum, hiç sıkıntı olmadı, aynayla kontrol üstünde bomba var mı diye kontrol etmek için
  • Aracım lpg'siz, ama çoğu avm'de lpg'li araçlar için özel park yerleri var. O yüzdeb aracım lpg'li nereye çekeyim diye soruyorum LPG'li Araç Sahipleri AVM Kapalı Otoparklarına Girebiliyor Musunuz? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Koç İstifa -- 27 Ocak 2024; 21:31:16 >
  • Bu avm otoparkından otoparkına değişiyor genelde. Girebildiklerim olmuştu giremediklerim olmuştu
  • Uzun zamandır benzinli kullanıyorum fakat LPG varken de hiç sıkıntı yaşamıyordum.

• Simit LPG bile olsa dolum yeri altta ise, alttan dolum yerini o ayna ile görebiliyorlar. Kontrol eden almaz. Sadece bagaja bakarlarsa geçersiniz. Avm'den avm'ye değişir.

• Milletin derdine bak ag

• Dolum yeri depo kapağında, diğer aracın da dolum yeri tamponda ama siyah kapağı beyaza boyadım sprey boya ile.

İki araçla da AVM lere kapalı otoparklara giriyorum, dur diyen olmadı.
  • Yakıt kapağında dolum yeri kimse fark etmiyor.
    Fabrikasyon olduğu için stepne yerinde tankı. Bu da avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 27 Ocak 2024; 23:51:25 >
  • Metufkcr kullanıcısına yanıt

Kapalı otopark girişinde, güvenlik girmenize izin vermezse, geri geri çıkmak pek mümkün olmuyor, arkanızda başka arabalarda olabiliyor. Peki bu durumda ne yapıyorsunuz?

• 10 senede bir kez oda Bursa'da giremedim. Şimdi olsa orada da girerim büyük ihtimalle.
  • ozgutozkan kullanıcısına yanıt
    Bursa'da tüm AVM lere giriliyr artık bakan yok
  • peripellatea P kullanıcısına yanıt

Kontrol etmenin yolu da yok.

• yıllar önce bursa'ya gitmiştik. park yeri bulamamıştık. kapalı otopark'a gittik. sokmamışlardı. o günden beri isterse yakıtı bedava olsun yine de tüplü araç kullanmam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.