Şimdi Ara

lpg yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 model Honda Accord ve 2010 Model Volvo s60 2.0 T araçlarımıza lpg taktırmak istiyoruz. En uygun kit hangisidir? Ben ön planda BRC ; 2. seçenek Prins düşünüyorum. Ayrıca Volvolarda turbo motor lpg konusunda sıkıntı veriyor mu? Şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: m_uslu

2010 model Honda Accord ve 2010 Model Volvo s60 2.0 T araçlarımıza lpg taktırmak istiyoruz. En uygun kit hangisidir? Ben ön planda BRC ; 2. seçenek Prins düşünüyorum. Ayrıca Volvolarda turbo motor lpg konusunda sıkıntı veriyor mu? Şimdiden teşekkürler...

prins te en ufak bir sıkıntı yok... kaliteli olmasının yanında ecm yazılımıyla araçlara çok kolay uyum sağlar.. bence prins
  • Honda Accord için önerilen kit hangisi peki? Honda Civicler için Honda servisleri BRC ile anlaşmalı idi. Accord için ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_uslu

Honda Accord için önerilen kit hangisi peki? Honda Civicler için Honda servisleri BRC ile anlaşmalı idi. Accord için ne önerirsiniz?

bizim önerimiz tabiki dünyanın en kaliteli kiti olarak görülen prinstir.. başka markanın servisler tarafından tercih edilmesi tamamıyle ticari anlaşmadır.. gönül rahatlığı ile prins i seçebilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.