Şimdi Ara

lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna yeni başlayacağım fakat oyuna girmiyorum. Oyunu açtığımda auto upgrade başlıyor ve patch 1321'e geldiğinde şöyle bir hata veriyor "Ftp openfile error" ve daha sonra oyun kapanıyor. Ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız evinirim.

• iyiliğin için sana yardım etmicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: karpuzkabuğu

iyiliğin için sana yardım etmicem

Arkadaşlar lütfen...Kafayı yiyecem kaç gündür.
  • İnternet Bağlantını koparip Launcher'i tekrar çalıştır ve patchi tekrar yüklemeye başlasın yine hatayı verirse launcheri kapat ve tekrar aç büyük ihtimal düzelecektir. Eğer olmaz ise oyunu kaldir ve 0 dan patchleri tekrar yüklemesi için Setup'u tekrar kur. eğer olmazsa yine yazarsın baska çözüm yolu bulmayı deneriz.
  • karpuz kabuğu haklı iyiliğin için sil şu pis lanet aşağılık vsvs oyunu oynama git gez manitanla
  • arkadaşım bende de aynı hata oluo senin söyledigini denedim ama olmadı başka ne olabilir ki bilmiorum knightonlineworld.com dan indirmeye çalıştım ama olmadı 5 mb lık bi dosya gönderdi o da açılmadı bende bi cd sini aldım ama bu hatayı verdi. tekrar geri goturdum cd yi, sordum satan adamda internet hatasıdır başka bişi olmaz dedi. bende benim bilgisayarım dahil 3 tane bilgisayar da denedim ama hepsinde aynı hatayı verdi internetten knightonlineworld den başka yer yokmu bunu indirebilecegim
    teşekkürler şimdiden
  • tam emin değilim ama sen eski versiyondan upgrade yapıyon sanırım fd versiyonundan itibaren upgrade yapabilirsin o patchler eskide kaldı
  • hatayı 1321. Patch demi veriyor yoksa 1331. Patch demi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 10 Şubat 2007; 1:15:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubthedevils

hatayı 1321. Patch demi veriyor yoksa 1331. Patch demi

1331'de veriyor kardeşim
  • boşver başlama hiç oyuna
  • deniyorum tekrar. silmiştim baştan yukluorum hata verdigi yere gelince solicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubthedevils

hatayı 1321. Patch demi veriyor yoksa 1331. Patch demi

bende de 1331 de hata verio gene denedim ama olmadı
  • Dostumwww.knightonlineworld.com dan 1453 patchli setup ı indirmen gerek !!
  • ya sitesinden fra dolcak bitcek:Drekeyi indircen
  • http://www.download.com/Knight-Online/3000-7541_4-10367095.html bu sayfanın altındaki setuptan mı bahsediosun
  • bak şimdi anlatıcam nasıl yapcağını aynısı banada oluo daha dogrusu herkese oluyo

1331. Patch de FTP OPEN FİLE EROR hatası ile karşılaşıcaksın sonra KnigthOnLine nın yüklü olduğu klasörü açıp "Server" dosyasına girip [Version] Files =1331 yazan yeri 1332 olarak değiştir ve kaydet sonra 206mb lık Reign Of The Fire Drake Auto Patchini kurucaksın sonra masa üstünde KnightOnLine acıp Patchleri 1453 den 1471 e kadar kendisi yüklicek

yada bu linkten dosyayı indirip kurup direk 1453. Patch den yükleme başlayın TIKLA

edit: ekleme yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 10 Şubat 2007; 2:11:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.