Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlardan bir konuda yardım isteyecektim benim Sorum şu ??

Bende Turkcell T20 elefon vardı bu telefona yeni yazılım yuklemek istedigim halde bir turlü yükleyemedigimden 03.10.2012 Tarihinde KVK garantisi oldugundan KVK Bakırköy servisine verdim.. Lakin ordada kendileri yapamadıgından telefonun Merkeze gitmesi gerektigini söylediler bende gitsin dedim Bugün yani 31.10.2012 saat 20:14 te KVK nın sitesine girip telefonum ne alemde diye bakayım dedim ve su yazı yazıyordu

Cihaz Durumu: Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemleri tamamlanarak hazır hale getirilmiştir. Kayıt formu ile servisimizden teslim alabilirsiniz. Bayi kanalı ya da kargo ile gönderdiyseniz ortalama 3 iş günü içerisinde cihazınız bayinize ya da tarafınıza kargo ile teslim edilecektir.

yukardaki yazı yazıyor sitesinde şimdi sizlere sormak istedigim su

1.Telefonu verdigim günden itibarenmi 20 gün sayıyoruz yoksa telefonu verdigim günün ertesi gününden itibaren mi 20 gün sayıyoruz ?
    2.Eger verdigim günden itibaren 20 gün sayıyorsak sanırım yeni bir telefon isteme yada baska bir telefonla degiştirme yada parasını geri isteme sansım oluyor sanırım DOGRUMUDUR ? dogruysa dün doldu yukardaki tarihlere göre süre
    3.Yok telefonu verdigim gün sayılmıyorsa bir ertesi günden itibaren 20 gün sayıyorsak 03.10.2012 tarihinde saat :16:00 sularında verdigim telefonumun bugun yani 31.10.2012 tarihinde süresi doluyordu lakin ne arayan var nede soran oldu yanlızca yukardaki yazılarını siteye koymuşlar Ama BENİM TELEFONUM MERKEZE GİTTİGİ İÇİN TELEFONUMU VERMİŞ OLDUGUM BAYİİ ye 3 iş günü çersnde yollanacaktır yazıyor yukarda o zamanda YENİ TELEFON HAK ALMAYA YADA BAŞKA BİR TELEFONLA DEGİŞİM YAPAMA HAKKI KAZANMIŞ OLMUYORMUYUM yarın ile birlikte 21 gün olmuş oluyor telefonu vereli ??? Çünkü 3 iş günü içersinde vermiş oldugum bayiiye yada bana yollayacaklarını yazmışlar sitelerinde yukarda zaten yazısını vermiştim şimdi sizlere vermiş oldugum tarihler arasında 03.10.2012 tarihinde verdigime göre bugunde 31.10.2012 tarihi olduguna göre hala da ne arayanlar var nede telefon elime geçtigine göre suanda ben yeni telefon almaya hak kazandımmi BİLGİSİ OLANLAR LÜTFEN BİRŞEYLER YAZARLARSA SEVİNİRİM uzun oldu ama ayrıntılı yazayım dedim teşekkürler...

• Arkadaşlar sorum güncel bilgisi olan arkadaşlar az çok yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam lazım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.