Şimdi Ara

Lütfen yardım edin sahte s3 sattılar ne yapmalıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
5.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizci535

Arkadas cep telefonunu faturani al mahkemeye git bana klon imei telefon satmislar demen bile sana davayi kesin kazandirir.
    ALLAH SEREFSIZLERIN BOGAZINDA BIRAKSIN GEBERTSIN.
    Insanlarin saf duygulari ile oynayanlarin topunun a.k emi...
    Gecmis olsun kardes.

Amiiiiinnn, çok haklısın.
    Bana fatura da vermediler. sadece ödeme yaparken kargo şirketinin kredi kartı slipi var
    bu slipin gerisi araştırılırsa zaten kabak gibi ortaya çıkar ancak araştırılır mı bilmiyorum.
    Teşekkür ederim ilgin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Normalde 2 haftaya kadar geri gönderip paranı alabiliyosun ama sen çok bekletmişsin geri alabiliceğini sanmıyorum

Siteyi de inceledim kendilerine de sordum, Sadece ilk hafta içerisinde ya aynı ürünü ya da o paraya kendilerinde bulunan herhangi bir başka ürünü gönderiyorlar.
    Anlayacağın o parayı hiçbir şekilde iade etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

hocam geçmiş olsun fakat üzülerek söylüyorum ki paranızı geri almanız aşırı zor.keşke bu hileye inanmasaydınız.almadan önce konu açıp danışabilirdiniz.

çorba taştıktan sonra gelen kepçenin... anlayacağın iş işten geçti.
    Bazen insan böyle düşünmeden, boş bulunarak hata yapabiliyor, insanlık hali işte...
    Ne diyeyim; Allah bunların ve bunlar gibilerin binbir türlü belasını versin...
  • Bu arada bu dolandırıcı site farklı adlar altında farklı farklı sitelerde de aynı işe devam ediyor, Dikkatinize
  • Bu tür tiyniyetsiz insanlar, buraya bile dadanabiliyor bazen. Birkaç ay önce gelmişti biri de, millete maymun olup gitmişti . Allah razı olsun şu forumdan, çok işe yarıyor çok. Başbakanlık şikayet sistemi diye bir şey vardı bir ara, onu da bi araştır arkadaşım. İnşallah gerçek S3 kadar bi para ödememişsindir. Bu ülkede ne olursa olsun, almadan önce mutlaka detaylı bi araştırma ve inceleme yapmak şart. Hırsızlar ve çakallar hiç affetmiyor. İnsanlar öyle utanmaz, öyle sıyrık, öyle cüretkarlarki inanamazsın. Geçen akşam TV de kanalın birinde, soytarının biri çıkmış 7" lik bi tablet satıyor. Aman Allah'ım nasıl atıyor nasıl sallıyor? Yuh dedim, telefona çıksa dümdüz kayacaktım. Arayın bakın izleyin, ders alın, youtubeda vardır atmıştır kesin birileri. Ülkemizde böyle şerefsiz kan emiciler çok var, cahil, iyi niyetli insanlara dadanıyorlar. Hepsini Allah'a havale ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 19 Mart 2013; 12:22:03 >

• Sen oturduğun yerdeki kaymakamlığa git orada tüketici hakları hakem heyeti olur sen oraya bir müraacat et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu tür tiyniyetsiz insanlar, buraya bile dadanabiliyor bazen. Birkaç ay önce gelmişti biri de, millete maymun olup gitmişti . Allah razı olsun şu forumdan, çok işe yarıyor çok. Başbakanlık şikayet sistemi diye bir şey vardı bir ara, onu da bi araştır arkadaşım. İnşallah gerçek S3 kadar bi para ödememişsindir. Bu ülkede ne olursa olsun, almadan önce mutlaka detaylı bi araştırma ve inceleme yapmak şart. Hırsızlar ve çakallar hiç affetmiyor. İnsanlar öyle utanmaz, öyle sıyrık, öyle cüretkarlarki inanamazsın. Geçen akşam TV de kanalın birinde, soytarının biri çıkmış 7" lik bi tablet satıyor. Aman Allah'ım nasıl atıyor nasıl sallıyor? Yuh dedim, telefona çıksa dümdüz kayacaktım. Arayın bakın izleyin, ders alın, youtubeda vardır atmıştır kesin birileri. Ülkemizde böyle şerefsiz kan emiciler çok var, cahil, iyi niyetli insanlara dadanıyorlar. Hepsini Allah'a havale ediyorum.

Sonuna kadar katılıyorum, haklısın
    Bu insanlara birileri dur demeli artık.
    Mağdurun hakkını mağdur edenden kim alacak; tabi ki devlet.
    peki ne zaman?
    Bu adaletsizlik böyle giderse herkes kendi hakkını almaya çalışacak,
    bu da yine güçlüye yarayacak. Ne oldu bu memlekete, nereye gidiyoruz...?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demonel

Sen oturduğun yerdeki kaymakamlığa git orada tüketici hakları hakem heyeti olur sen oraya bir müraacat et

Karşımızda kurumsallaşmış bir muhattap yok ki?
    Bu işi bence çözse çözse maliye ve polis çözer bence...
  • Merakımdan soruyorum cihazı kaça almıştınız????
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamsuq

Merakımdan soruyorum cihazı kaça almıştınız????

1100 tl
  • Az önce satıcıları aradım, bu ürünü ya sıfırıyla değiştirin ya da paramı iade edin, dedim.
    Öyle bir şey mümkün değil, ben o ürünü nasıl satarım, ikinci el oldu artık, diyor.
    Ben de zaten o ürünü satmamalısın, dedim.
    Tekrar tekrar söyledim, eğer değişim yada iade kabul etmezseniz savcılığa gidip bana klon telefon sattılar, diyip şikayetçi olacağım dedim.
    O da pişkin pişkin sen bilirsin dedi.
    Bugün karakola gidip şikayetçi olacağım.
  • Ben üzerime düşeni yaptım. Hatta hak etmedikleri halde insanca uyardım da.
    Ok yaydan çıktı artık haydi hayırlısı.
  • sahibinden de dahıl bır cok sıtede bu tarz ılanlar var sitelerde suçlu yazıklar olsun ....almayın kardesım almayın yazık.....
    arkadaslar hepsıburada vatan bımeks vb guvenılır yerler bılınen yerler dısında alışveriş yapmayın ....kimse kimsenın babasının hayrına 1500 lıralık telefonu 300 400 lıraya vermez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur106 -- 19 Mart 2013; 13:31:59 >
  • Hocam bu saatten sonra böyle olmanın hali yok:

YAPACAK TEK ŞEY VAR O DA BU:

• İnşallah paranızı geri alırsınız. Bayagi da para odemisssiniz.
    Hani ucuza almış olsanız başka bişey denirdi ama siz piyasa fiyatına orjinal fiyatına almışsınız.

İnşallah paranın hayrını göremezler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenetena

quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

google database gibi bi site vardı şuan tam hatırlamıyorum sitelerin eski halini gösteriyordu yazdığın tarih için tabi çok eskiye işe yaramaz. ordan replika yazmadığını kanıtlayabilirsin adliyeye git ordakilerle konuş derim veya bi tanıdığın avukat falan varsa sor ama çok ümit bekleme bu işten

Adamlar fatura vermedi; ancak kargo şirketinin bana verdiği kredi kartı slipi bede hala.
    Araştırdım Maya ithalat ihracat diye bir firmaymış. Ben onlara ihtarname yazsam
    cevaba göre de Tüketici hakem heyetine gitsem nasıl olur acaba?
    Bir de fatura vermedikleri için maliyeye de şikayet etsem?
    Ne dersiniz?

Faturasız satışı ispatlayabilecekseniz maliye konusu da çok etkili olur bence. Bahsettiğiniz firma hangisiyse geri alınması konusunda telefonla veya yazılı şekilde ihtarnameyi verin, tutumlarına göre de yasal yollarla hakkınızı arayın derim.

Olan olmuş, canınızı sıkmak istemem ama keşke bu tarz bir ürünü almadan önce danışsaydınız demeden geçemeyeceğim.

kredi kartıyla aldıysan fatura kesmek zorundalar. hayır yok kesmediler diyorsan hiç durma maliyeye şikayet et.

• quote:

Orijinalden alıntı: gambit666

quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenetena

quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

google database gibi bi site vardı şuan tam hatırlamıyorum sitelerin eski halini gösteriyordu yazdığın tarih için tabi çok eskiye işe yaramaz. ordan replika yazmadığını kanıtlayabilirsin adliyeye git ordakilerle konuş derim veya bi tanıdığın avukat falan varsa sor ama çok ümit bekleme bu işten

Adamlar fatura vermedi; ancak kargo şirketinin bana verdiği kredi kartı slipi bede hala.
    Araştırdım Maya ithalat ihracat diye bir firmaymış. Ben onlara ihtarname yazsam
    cevaba göre de Tüketici hakem heyetine gitsem nasıl olur acaba?
    Bir de fatura vermedikleri için maliyeye de şikayet etsem?
    Ne dersiniz?

Faturasız satışı ispatlayabilecekseniz maliye konusu da çok etkili olur bence. Bahsettiğiniz firma hangisiyse geri alınması konusunda telefonla veya yazılı şekilde ihtarnameyi verin, tutumlarına göre de yasal yollarla hakkınızı arayın derim.

Olan olmuş, canınızı sıkmak istemem ama keşke bu tarz bir ürünü almadan önce danışsaydınız demeden geçemeyeceğim.

kredi kartıyla aldıysan fatura kesmek zorundalar. hayır yok kesmediler diyorsan hiç durma maliyeye şikayet et.

Alıntıları Göster

Evet kredi kartıyla aldım ilk iş maliyeye gideceğim daha sonra da karakola gidip klonlanmış telefon sattılar deyip şikayet edeceğim.

• Haftaya maliyedeyim.
  • sen git 1100 tl ye sahte telefon al sonra beni kazıkladılar diye burda dolaş.Allah akıl fikir versin ne diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

sen git 1100 tl ye sahte telefon al sonra beni kazıkladılar diye burda dolaş.Allah akıl fikir versin ne diyim.

amiiinnn cümlemize...
    Bu arada hırsızın hiç mi suçu yok,
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.