Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a Arkadaşlar öncelikle benim sorunum bilgisayarımı kopya cd de kuruyorum ve ardındanda virüs programı kuruyorum sorunlar ondan sonra başlıyo bütün exe. leri trojan virüs olarak algılıyo ne yaptımsa kurtulamadım birtürlü şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsn

• a.s hocam yanlış anlamadım herhalde formattan sonra vürüs yazılımı kurdunuz ve dakka birde vürüs buldu iki sebebi olur başka bir xp deneyin yada başka bir vürüs yazılımı............
  • kopya sistem cd 'sini baska bir bilgisayarda taratin, cd viruslu sanirsam.
  • xp cdsi virüslü olabilir ayrıca antivirüs programındada bir sorun olabilir ama ben büyük bir ihtimalle xp cd si derim
  • bencede problem cd dendir.. ama eger başka cd ile de denedin olmadıysa muhtemelen virüsü roma atmışlardır..
    onun çözümü de bilgisayara fdisk atmak.. :-D
  • bence de win. cd sindendir...ama bazı antivirus programları bazı programları viruslu kabul ediyor ama hepsinde yapıyorsa win cd sinde sorun vardır.o da olmazsa komple ne var ne yoksa sil
  • arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama orjinal cd den de deniyorum yinede olmuyo naptımsa olmadı
  • hocam bana bulunan vürüsün adını yazarmısınız.........
  • sistemini sıfırdan kur antivirüsünüde kur ama nete bağlanma
    kullandığın antivirüsün güncelleme dosyasını başka bi pc den çekerek yükle
    bundan öncede herşeyin kuruluyken hardiskini sağlam bi sisteme ekleyip sağlan sistemden hardiskini tarat
  • naptımsa olmuyo arkadaşlar bitürlü düzeltemedim şaşırdım kaldım yapmam gereken işler var onlarıda yapamıyorum bütün diskleri sildim format attım orjinal cd ile kurdum olmuyo
  • bunun çok fasla nedeni olabilir...biosunada virüs girmiş olabilir...eğer hemen internete bağlanıyorsan ve sp2 dışında bi yazılım kurduysan daha düşük bi versionunu hemen virüs kapabilir...eğer bağlıysan internete bağlı deilken güvenli olarak cdye çekilmiş bi nod32 programı kur onunla dene...
  • arkadaşlar ALLAH rızası için bana yardımcı olabilicek bi kardeşimiz yokmu?
  • hocam sadece c yemi format atıyorsunuz belki şu veya bu sebepten d de vürüs yada bi zararlı vardır.......
  • ayrıca hocam yukarıda formatı anlatmışlar resimli isterseniz bi dosyada ben atayım biosda bi vürüs bişey vardı ama durdu eşşek kafam siz biosada reset atın.........
  • Hangi virüs programını kullanıyorsunuz?
  • hepsini denedim ama hepside aynısını yapıyo şuanda kullanmıyorum

• bios'a mı bulaşmış virüs?

bios güncelleme yapsan bir de?
  • valla arkadaşlar bilmiyorum biosamı buluştığını ama çıldırıcam 2 saat bekliyorum bilgisayarın açılmasını yapmadığım bişey kalmadı ama naptımsa oda olmadı biosa bulaştığını nasıl anlarız ve biosu nasıl güncellerim???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.