Şimdi Ara

Lys

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tm ci arkadaşlar günde kaç saat kendinize zaman ayırıyorsunuz dinlenmeye yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah 9 gece 11 e kadar calisiyorum. Ogle ve aksam yemeklerinde 1 er saat mola veriyorum kendime

• Netler ne alemde karde

• Hic deneme cozmedim matematikte kolay konulari bitirdim diger konularina bakmicam. Cografyada bitti. Edebiyatta tanzimat bitti. O yuzden daha deneme cozemedim daha birer tane daha soru bankasi bitirmem gerek hepsinden sinava kadar :)

• Benim son zaman edb 48.50 mat 41 geo 16 cog 15 ama son 1 aydır telefondan faceye takılmaya başladìm bundan kurtulsam tamamdır

• 6 civarı çalışıyorum kalan zaman benim film-dizi ne olursa
  • İlk defa böle bişey oluyo kafam karıştı ygsden sonra ama hiç böyle bir adam değildim normalde

• Sen yine iyisin ben kendimden matematikten okadar net ummuyorum :d cografyayi biraz daha yukseltsen iyi olur ama

• Arkadaşlar bu duurumdan kurtulmam için bi önerisi olan varmı

• Facebooku dondur sen istemesende duzene girer zaten calisman. Ben ancak boyle duzene koydum

• ysmncn Y kullanıcısına yanıt
    Helal olsun ygs derecen nedir ?
  • Bi kız takıntı oldu karmaşık duygular emeklerimi bir hiç ugruna israfta etmekte istemiom

• quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

Helal olsun ygs derecen nedir ?

Derece mi? O da ne? :)) Siralamam cok cok kotu. O yuzden bu kadar calisiyorum :)

• Ygs fazla iyi deildi 80 k tr 23 mat 36 sos 20 fen 1 netti ilk defa böle bişey oluyo ne güzeldi eski tempom

• Saol ysmncn bi kaçkere denedim dayanamadım açtım ama bu sefer kararlıyım dişimi sıkacam saten 2 ay sonra Saçmaymış demeden şu boş hevese dur zamanı saten tipim deil

• Saol ysmncn dedigini cok denedim ama bidaha denicem ve yapacam 2 ay sonra pişman olmamak için şimdibsabır zamanı bunları yazdığıma bile gülüypm şuan çünkü hiç öyle bi tip deilim eski.halime dönme zamanım geldi.bile

• Gitmedi sandım k.bakma

• İlk defa böle bişey oluyo kafam karıştı ygsden sonra ama hiç böyle bir adam değildim normalde

• Bu ne ya kendi kendine gidio k.bakmayın arkadaşlar oncekileride tekrar yolluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.