Şimdi Ara

LYS deneme tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, deneme tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Sınava 2.yıl hazırlanıyorum, normalde ortalama 110 net yaparken bu sınavda 95-100 net civarı yaptım ve oldukça tedirginim. Sıralama kaç gelir bilmiyorum ancak 40k altına çekmem lazım.

Şimdilik Matematik-Geometri olarak karekok 12li fasikül deneme aldım, sorular kolay gibi ama türev,limit,integral tekrar etmem lazım unutmuşum biraz.
    Hedefledigim Netler:
    Matematik/geometri: +55 (matematik 35 geometri 20 gibi, matematik temelim var, eksik konum Yok, biraz tekrar lazim. Geometri temelim de var diyebilirim, analitik konusu eksik. Orta-zor arası deneme tavsiyesi istiyorum.)

Fizik: +20 (fiziğim iyidir. Ygs konuları bitti, lys konularını geçen sene bitirmistim ama bu sene bakmadım hiç. Hızlıca bitirmeyi düşünüyorum. Orta-zor seviye deneme tavsiyesi istiyorum. )

Kimya-biyoloji: 15 (ortalama bir değer yazdım, ygs konularını biliyorum, geçen sene de bu sene de lys konularına hiç bakmadım. 3 ay süreye Konuları yayip yavaş yavaş bitiririm diye düşünüyorum. Kolay-orta seviye deneme tavsiyesi istiyorum. )

Yardımcı olursanız çok memnun olacağım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up palm e fen denemeleri ıyi diyorlar endemik nasıl bilginiz varmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAnRının Gölgesi -- 19 Mart 2017; 14:23:45 >
  • TAnRının Gölgesi T kullanıcısına yanıt
    Endemik'i kitapçılar tavsiye etti bana ama guvenemedim. Kitapçıların tavsiyesi ile aldığım denemeler vardı geçen seneden kalma hiçbirisi iyi değildi.

• Geçen yıl palme kimya çözmüştüm on numaraydı, biyolojisine de öyle diyodu arkadaşlarım. Apotemi matematik ve fen denemeleri de güzeldi geçen yıl, bu yıl da güzel olur muhtemelen

• Teşekkür ederim tavsiyen için, bu denemelerin çözümleri var mı yoksa nerden çözümlerine bakıyordunuz?

• DVD çözümlü kitap al onları çöz. Çözemediğin her soruyu DVD'den izlersin. Ben öyle yapıyordum yararını gördüm. Birde çıkmış soruları çözmeni de kesinlikle tavsiye ederim:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lys.cikmissorular&hl=TR
  • İndiriyorum uygulamayı, mutlaka çözeceğim.

Bu arada arkadaşlar Sınav yayınlarının lys matematik denemesini almayın. Yeni basım olmasına rağmen matris determinant falan sormuşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.