Şimdi Ara

M8 ŞARJ BOŞTAYKEN ANORMAL ŞARJ GİTMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon sabah 10 da şarjdan alıyorum ve öğlen 17.00 a kadar dokunmuyorum geldiğimde ise %65 e düşmüş oluyor şarjı kullandığım zaman bu kadar hızlı gitmiyor şarj. bugün 10 da tekrar şarjdan aldım ve üstün güç tasarruf modunu açtım saat 1 de şarja baktığımda %94 e düşmüştü şarj yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum restore edeceğim daha önce android telefon kullanmadım iphone kullanıyordum yazılımı nasıl atabilirim bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

• TayfunKurt T kullanıcısına yanıt
    Fazla bir bilgim yok ama yazılımsal ise kesinlikle değiştirirler. 1.5 yıldır s4 kullanıyorum benımkının batarya ömrü neredeyse bitmiş ama yınede o kadar sarj gıtmiyor. En iyisi önce bi servise göster
  • yollasam 2 haftadan önce alamam sanırım brighstar garantili
  • Kardeşim sabah 10da çekiyorum. Iş yerinde wi-fi sürekli bagli. Su an saat 23:42 %56da. Güç tasarrufu açık parlaklık otomatikte
    2-3 hafta içerisinde gönderirler fakat servis süresi 20 is günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro58 -- 23 Ağustos 2014; 23:46:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electro58

Kardeşim sabah 10da çekiyorum. Iş yerinde wi-fi sürekli bagli. Su an saat 23:42 %56da. Güç tasarrufu açık parlaklık otomatikte
    2-3 hafta içerisinde gönderirler fakat servis süresi 20 is günü

Yenisini yollar lar mi direk acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TayfunKurt T kullanıcısına yanıt
    Demekte fayda var fakat yazılımı yeniden yükleyip gönderirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.