Şimdi Ara

Macbook Air uykudan çıkmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mid 2013 13 inç 128gb ssd Macbook air sahibiyim. Son 1 hafta hariç 2 yıldır sorunsuz bir şekilde bilgisayarı kullanıyordum. Son 1 haftadır macbook'un kapağını kapattığımda uyku moduna geçiyor fakat kapağı kaldırdığımda uyku modundan çıkması gerekirken çıkmıyor. Power tuşuna uzun süre basıp cihazı kapattıktan sonra tekrar cihazı açabiliyorum. Ayrıca uyku modundayken pili bitiriyor.

Apple'ın sitesinde smc'yi sıfırlama denen bir yöntem denedim ama işe yaramadı. Burada yardımcı olabilecek birileri vardır diye bu konuyu açıyorum.

• uykuya girmeyi engelleyen bir program yüklemiş olabilirsiniz sorun başladığında. pilin bitiyor olması uykuya girmiyor anlamına gelir. son zamanlarda yüklediğiniz bir program veya değiştirdiğiniz bir ayar varsa eski haline getirmeyi deneyebilirsiniz. yazılımsal birşey büyük ihtimal.
  • carpediemsral kullanıcısına yanıt
    son zamanlarda yüklediğim bir uygulama yok. 5-6 aydır vmvare kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. acaba vmware'de bir sıkıntı var mı diye vmware'ı kapatarak uyku moduna geçirdim fakat değişen bir şey olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.