Şimdi Ara

Macbook Pro MD101TU/A Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MD101TU/A Modelini kullanan arkadaşlar varsa eğer bu model hakkında bir kaç bilgiye ihtiyacım var.
    Öncelikli olarak Cubase, Ableton, ses kayıtları gibi işlerde kullanılacak.. Bu konuda sıkıntı çıkaracak sistem değil.

Asıl kafamdaki soru işareti grafik konusunda. Oyun açlığım yok. Fakat yinede merak ettiğim grafik performansı hangi seviyelerde ? Mesela world of warcraft gibi bir oyunda kaç fps alınır ?
    Şimdiden teşekkürler..

• dahili karttır oyunlarda performans beklemeyin oyun özellikleri düşürülerek bir nebze oynanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

dahili karttır oyunlarda performans beklemeyin oyun özellikleri düşürülerek bir nebze oynanabilir.

Evet anakart üstünde onboard kartı olduğunu biliyorum. HD4000 serisi hatta.. Kullanan arkadaşlar varsa oyunlarda düşük grafiklerde aldıkları ortalama fps'leri merak ediyorum. Düşük ayarlarda oynanabilirlik rahatsa sıkıntı yok.
  • SiLo! kullanıcısına yanıt
    Dahili kart işlemci üzerindedir anakartınızda harici ekran kartı çipi bulunmamakta
  • Arkadaşlar bende 2300 liraya md102tu (i7 - 8 gb ram - 750 hdd) buldum 1 yıl daha garantisi var. Yoksa sıfır Air mi alsam bilemedim. Air 128 gb olan en uygun 2600 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Arkadaşlar bende 2300 liraya md102tu (i7 - 8 gb ram - 750 hdd) buldum 1 yıl daha garantisi var. Yoksa sıfır Air mi alsam bilemedim. Air 128 gb olan en uygun 2600 tl
    Aldım md101tua modelini. bugün elime ulaşır. bakalım kendim test edeyim
  • md102tu/a aldım bende Çarşamba elimde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurtnevzat

md102tu/a aldım bende Çarşamba elimde olur.
    gayet mis gibi bir makine :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiLo!

Hocam tavsiye eder misiniz ben de bu modeli beğendim ama izlenimlerinizi kısa bi rşekilde yazıverir misiniz zahmet olmazsa . saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmfdmfdmf

Bu mesaj silindi.
    md 101 tu iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayranmb

1 aylik 0 gibi md101tu/a modelini satmayi dusunuyorum su an apple store da 3000 tl ben 2500e alici bulur muyum bir de neresi alabilir macbook promu

Ben vatanbilgisayardan 2590 tl ye alacagim biraz zor o fiyata satmaniz.

Edit : satmasebebiniz nedirhocam kisa birkullanici yorumlarinizi yazabilir misiniz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 19 Kasım 2013; 14:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

Hocam tavsiye eder misiniz ben de bu modeli beğendim ama izlenimlerinizi kısa bi rşekilde yazıverir misiniz zahmet olmazsa . saygılar.

Bir kaç aydır sorunsuz kullanıyorum makineyi. Oyun olarak Diablo 3 dışında başka bir oyuna yönelmedim. Gayet akıcı oynuyorum. Onun dışında daw programları kullanıyorum (Ableton - Logic Pro vb. ). Dediğin gibi daha hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ama bir daha windows kullanacağımı sanmıyorum

• quote:

quote:

quote:

Bir kaç aydır sorunsuz kullanıyorum makineyi. Oyun olarak Diablo 3 dışında başka bir oyuna yönelmedim. Gayet akıcı oynuyorum. Onun dışında daw programları kullanıyorum (Ableton - Logic Pro vb. ). Dediğin gibi daha hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ama bir daha windows kullanacağımı sanmıyorum

o oyunun bir artisi macbook un ekran cozunurlugunun ultra hd olmamasi sanirim. yoksa kaldirmazdi. peki siz ekranin biraz eski tip monitorlere benzedigini dusundunuz mu benim gibi. sanki ekran biraz yuksek 16:9 degil. bu konuda tecrubeniz var mi acaba. daha yuksek cozunurluklu bir macbook inceleme sansiniz oldu mu. daygilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

quote:

quote:

quote:

o oyunun bir artisi macbook un ekran cozunurlugunun ultra hd olmamasi sanirim. yoksa kaldirmazdi. peki siz ekranin biraz eski tip monitorlere benzedigini dusundunuz mu benim gibi. sanki ekran biraz yuksek 16:9 degil. bu konuda tecrubeniz var mi acaba. daha yuksek cozunurluklu bir macbook inceleme sansiniz oldu mu. daygilar.

Alıntıları Göster
    Ahaha evet sanırım dediğiniz gibi Zaten benim için oyunlar çokta önemli değil. Oyun peşinde olsam bir xbox alırdım sanırım. En mantıklısı bu gibi. Ekran konusuna gelince bende öyle hissediyor gibiyim. 15" MBP kullanan arkadaşlarım var. Onların makinelerini kullanırkende monitör 19" gibi geliyor insana

• quote:

Orijinalden alıntı: dmfdmfdmf

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O değilde bir türlü adam gibi bir türkçe mac os x forum sitesi bulamadım. Genelde yabancı..
  • SiLo! kullanıcısına yanıt
    turkmac.com var. buna baktınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharky25ant

Bimeks'ten 2700 liraya aldım geçen gün. +200 liraya garantisini de 5 seneye çıkarttım. Şuan içim menmunum bakalım. İlk defa mac kullandığımdan biraz bocalama dönemi yaşıyorum ama idare ediyorum. Mavericks kurdum.

İlerki yıllarda donanım güncellemeleriyle (Ram, SSD) 5+ sene kullanmayı hedefliyorum. 2 senede çöpe dönen laptoplardan bıktım.
  • quote:

turkmac.com elmasepeti.com'a yönlendiriyor ? Yönlendirdiği site ise alışveriş sitesi.

quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Bimeks'ten 2700 liraya aldım geçen gün. +200 liraya garantisini de 5 seneye çıkarttım. Şuan içim menmunum bakalım. İlk defa mac kullandığımdan biraz bocalama dönemi yaşıyorum ama idare ediyorum. Mavericks kurdum.

İlerki yıllarda donanım güncellemeleriyle (Ram, SSD) 5+ sene kullanmayı hedefliyorum. 2 senede çöpe dönen laptoplardan bıktım.

Bocalama süresi fazla uzun sürmüyor :)) evet bende bir kaç ay sonra ssd ve ram takviyesi yapmayı düşünüyorum.

• quote:

Ahaha evet sanırım dediğiniz gibi Zaten benim için oyunlar çokta önemli değil. Oyun peşinde olsam bir xbox alırdım sanırım. En mantıklısı bu gibi. Ekran konusuna gelince bende öyle hissediyor gibiyim. 15" MBP kullanan arkadaşlarım var. Onların makinelerini kullanırkende monitör 19" gibi geliyor insana

macbook pro + masustu pc mi yoksa laptop + imac mi alsam bilemedim. xcode ile kendimi gelistirip filmim ve yanina proje olarak cizdigim oyun icin kullanacagim senaryoyu nasil hayata gecirecegim bilmiyorum. bir konu acıp tavsiye alacagim . bakallim hayirlisi. oyun video ceviri c++ objective c unity ile oyun gelistirme. her turlu zorlanacak bir sistem yapmm lazim.

• quote:

quote:

turkmac.com elmasepeti.com'a yönlendiriyor ? Yönlendirdiği site ise alışveriş sitesi.

quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Bocalama süresi fazla uzun sürmüyor :)) evet bende bir kaç ay sonra ssd ve ram takviyesi yapmayı düşünüyorum.

Oyun çok derdim değil fakat deneme amaçlı Call of Duty World of War indirdim. bir deneyeceğim bakalım.

Apple TV'im de vardı Macbook olunca daha da bir işe yarar hale geldi. Televizyonu 2.ekran yapıyorum kablosuz olarak. Dalalım bakalım oyuna.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.