Şimdi Ara

Madam Coco'da Çalışıyorum Soruları Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
24.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır çalışıyorum, gelsin sorular.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Madam Coco'da Çalışmak: Mülakat Soruları ve İşe Alım Süreci

Madam Coco'da kariyer fırsatlarını araştırıyorsanız, işe alım sürecinin ve mülakat sorularının farkında olmak önemlidir. Bu kılavuz, mülakatta başarı şansınızı artırmak için bilmeniz gereken her şeyi size sağlayacaktır.

İşe Alım Süreci

Madam Coco'da işe alım süreci genellikle aşağıdaki adımları içerir:

• Özgeçmiş ve ön yazı gönderme
    • Telefon görüşmesi
    • Yetenek testleri
    • Müdür görüşmesi

Telefon Görüşmesi

Telefon görüşmesi, işe alım görevlisinin özgeçmişinizi ve uygunluğunuzu tartıştığı ilk görüşmedir. Bekleyebileceğiniz sorular arasında şunlar bulunmaktadır:

• Kendinizden ve deneyimlerinizden bahsedin.
    • Neden Madam Coco'da çalışmak istiyorsunuz?
    • Bu pozisyon için neden uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz?

Yetenek Testleri

Yetenek testleri, becerilerinizi ve yeteneklerinizi değerlendirmek için kullanılır. Yaygın yetenek testleri arasında şunlar yer almaktadır:

• Bilişsel yetenek testleri
    • Kişilik testleri
    • Durumsal değerlendirme testleri

Müdür Görüşmesi

Müdür görüşmesi, pozisyon ve şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek ve niteliklerinizi daha derinlemesine tartışmak için bir fırsattır. Bekleyebileceğiniz sorular arasında şunlar bulunmaktadır:

• Bu şirkete ve pozisyona neden ilgi duyuyorsunuz?
    • Ekibimize nasıl katkıda bulunabileceğinizi düşünüyorsunuz?
    • Herhangi bir sorunuz var mı?

Mülakat Soruları ve Cevapları

Madam Coco'nun mülakat soruları, pozisyon ve sektör gereksinimlerine göre değişebilir. Ancak, aşağıdakiler gibi genel sorulara hazır olmalısınız:

• Güçlü ve zayıf yönleriniz nelerdir?
    • Bir projede karşılaştığınız en büyük zorluk neydi ve bunu nasıl aştınız?
    • Sektördeki trendler hakkında ne biliyorsunuz?

İpuçları

• Araştırmanızı önceden yapın ve Madam Coco ve pozisyon hakkında bilgi sahibi olun.
    • Cevaplarınızı prova edin ve güçlü ve özlü hale getirin.
    • Soruları dikkatlice dinleyin ve düşünceli ve bilgilendirici yanıtlar verin.
    • Sorular sorun ve şirket ve pozisyon hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışın.
    • Profesyonel giysiler giyin ve mülakata zamanında gelin.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • yere düşen madam cocoları ne yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

yere düşen madam cocoları ne yapıyorsunuz
    e napalım yani aldığın 700 tl maaşla bize hava mı atıyosun
  • madam coco nun ne olduğunu açıklada bilek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

madam coco nun ne olduğunu açıklada bilek
    Chanel markasıyla bir bağınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wacom Intuos

Chanel markasıyla bir bağınız var mı?

Alıntıları Göster
    @Wacom Intuos
    hayır yok

@eneox
    ev tekstil ürünleri satan bir mağaza zinciri.

@denixex
    yerine koyuyoruz :D

@jellyrollmorton
    ne hava atıcam lan sanki sonyde çalışıyoruz, merak edilen soru veya çalışmayı düşünen varsa yardımcı olmak adına açtım konuyu.

• Pozisyonun nedir ? Nasil calisma sartlarin ? Kolay kaptij mi işi ? Ise alinirken ne tur bi mulakata girdin ?
  • Gerçekten Coco diye bi kadın var mı?
  • İstanbul da subeleriniz nerde
  • Hangi ülkenin markası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Pozisyonun nedir ? Nasil calisma sartlarin ? Kolay kaptij mi işi ? Ise alinirken ne tur bi mulakata girdin ?

part-time satış elemanıyım. kariyer sitelerinden başvuru yaptım ve 1-2 hafta içinde geri dönüş yaptılar. mülakat gayet iyiydi, oldukça samimi bir yetkili ile yaklaşık 10-15 dk görüştüm ve aynı gün işe aldılar beni. çalışma şartları pek iyi değildi ilk haftamda çünkü çok eleman eksiği vardı ve her yere koşturmak zorunda kalıyordum fakat şuan yeni elemanlar var ve bi nebze rahatım. ev tekstil ürünleri sattığı için mağaza müşteri kitlesi bayanlar ve bazen çok kıl olabiliyorlar :DD tek kötü ve zor yanı sürekli müşterilerin arkasını topluyor olmamız. şöyle ki kadın katlı duran 200x220 battaniyeyi açıyor bakmak için sonra aynı şekilde yerine koymak yerine bi kenara fırlatıyor veya üst katta bulunan havlular girişten çıkabiliyor yani kadın eline havluları alıp mağazayı dolaşıyor eğer vazgeçerse almaktan bi kenara bırakıp gidiyor.

• Reklamlardaki kadınlara sinir oluyorum
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Pozisyonun nedir ? Nasil calisma sartlarin ? Kolay kaptij mi işi ? Ise alinirken ne tur bi mulakata girdin ?

part-time satış elemanıyım. kariyer sitelerinden başvuru yaptım ve 1-2 hafta içinde geri dönüş yaptılar. mülakat gayet iyiydi, oldukça samimi bir yetkili ile yaklaşık 10-15 dk görüştüm ve aynı gün işe aldılar beni. çalışma şartları pek iyi değildi ilk haftamda çünkü çok eleman eksiği vardı ve her yere koşturmak zorunda kalıyordum fakat şuan yeni elemanlar var ve bi nebze rahatım. ev tekstil ürünleri sattığı için mağaza müşteri kitlesi bayanlar ve bazen çok kıl olabiliyorlar :DD tek kötü ve zor yanı sürekli müşterilerin arkasını topluyor olmamız. şöyle ki kadın katlı duran 200x220 battaniyeyi açıyor bakmak için sonra aynı şekilde yerine koymak yerine bi kenara fırlatıyor veya üst katta bulunan havlular girişten çıkabiliyor yani kadın eline havluları alıp mağazayı dolaşıyor eğer vazgeçerse almaktan bi kenara bırakıp gidiyor.

Alıntıları Göster
    @Aynştayn.
    var ama yok
    @KojiroHyuga03
    http://www.madamecoco.com/hakkimizda.asp?inf=23

ben en çok ciro yapan yerde çalışıyorum, nişantaşında.
    @KanunAdamı
    tamamen yerli, sahipleri adanalı :D
    @kandorfeyta
    teşekkürler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yacatisma -- 20 Eylül 2014; 1:14:11 >

• Dostum bende girmek.istiyorum ise onerirmisin.part time derken hangi gun ve hangi saatlerde
  • Hocam part time olarak kaç gün/saat çalışıyorsunuz ve maaşı ne kadsr acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wellenbrecher

quote:

Orijinalden alıntı: Aynştayn.

Gerçekten Coco diye bi kadın var mı?

https://www.google.com.tr/search?q=coco&safe=off&biw=1680&bih=890&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XakcVIjtJqKhyAOfhYLIAg&ved=0CAYQ_AUoAQ

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Derek Vinyard

quote:

quote:

https://www.google.com.tr/search?q=coco&safe=off&biw=1680&bih=890&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XakcVIjtJqKhyAOfhYLIAg&ved=0CAYQ_AUoAQ

Alıntıları Göster
    başvurdum dönmediler 1 hafta 10 gündür maaş ne kadar? yol+yemek veriyoruz yazıyordu ilanda günlük yemek - yol parası kaç lira veriyorlar? dönerlerse bi bilgim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 20 Eylül 2014; 1:19:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Derek Vinyard

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    @sagirdap @quppas @Fusion.
    Nişantaşı şubesi çok yoğun burası hariç diğerlerini önerebilirim :DD

haftalık çalışma saati 30, ben sadece haftaiçi çalışıyorum.

480 maaş + 80 yol + 133 lira setcard (yemek kartı) + 80 AGİ= 773 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yacatisma -- 20 Eylül 2014; 1:20:05 >

• Madam coco bir english home cakmasi midir?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.