Şimdi Ara

Madonna Sahnede Drake'i Öptü!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görmeyen bilmeyen var mı bunu, günün epey bomba bi haberi

http://www.songfornight.com/madonna-opucugunden-drake-de-nasibini-aldi/

• Yine gündeme gelme çabaları. Baktı hafiften unutulmaya başladı gündemde olan bir herifi öpeyim de yine millet benden konuşsun ayakları.
  • Drake ayıp etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

Drake ayıp etmiş.

Ne ayıbı hocam, annesi yaşında kadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhAn o7

quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

Drake ayıp etmiş.

Ne ayıbı hocam, annesi yaşında kadın.

Alıntıları Göster
    Kadın 56 yaşında ve Madonna.Ben olsam ben de iğrenirdim,kim bilir o ağızla neler olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmpreZaa xd

Kadın 56 yaşında ve Madonna.Ben olsam ben de iğrenirdim,kim bilir o ağızla neler olmuştur.

Alıntıları Göster
    Müziği ile öne çıkamayınca vücudunu satmaya çalışıyor.
  • Şahsen sevmem. Müziği varsa da dinlemiyorum.
  • Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Teşekkür ederim.
    ruhunu çekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintBossFrank

ruhunu çekmiş

Alıntıları Göster
    İğrenç la.
  • Orada başka bir olay dönüyor sanki öpüşme değil o
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

öyle dememek lazım Madonna ciddi anlamda müzik sektöründe önemlidir.Kişisel hayatı karakteri şusu busu beni ilgilendirmez.

katiliyorum. madonna bu rihanna vs.. degil. popun onculerinden.belli bir donem baslatmis.kitaplara filmlere konu olmus.sen daha portakalda vitaminken bu kadin muzik yapiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Urfalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

öyle dememek lazım Madonna ciddi anlamda müzik sektöründe önemlidir.Kişisel hayatı karakteri şusu busu beni ilgilendirmez.

katiliyorum. madonna bu rihanna vs.. degil. popun onculerinden.belli bir donem baslatmis.kitaplara filmlere konu olmus.sen daha portakalda vitaminken bu kadin muzik yapiyordu.

Neredeyse 35 senedir müzik yapan, thrash metalin öncüsü (veya öncüleri), belli bir dönem başlatmış, kitaplara, filmlere konu olmuş; bu niteliklere sahip gruba da her fırsatta sırf dikkat çekme adına laf etmemelisin. Metallica bu, Nightwish değil.

Onun başkaları tarafından beğenilmesi benim de seveceğim anlamına gelmez. Eskiden bazen dinliyordum ama şu an müziğini de, tavırlarını da sevmiyorum.

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    ikisi cok ayri dallarda karsilastirilamaz. onculuk cigir acmaktan kastim cok farkli seyler yapti madonna. belgeseli cekildi. metalica gibi kendi belgeseli kitabini cikarmadi . cikarildi . konu alan seyler cok farkli .onda olayi sadece muzikken madonnada olay kadinlarin ikinci sinif vatandasken dahada ozgurlesip erkeklerle esit hale gelmesi ve daha bir cok sey. metalica nw konusuna gelirsek nw i herkes dinleyemez beyni yanar algilayamaz. muzige muzik olarak baktigin icin metalicacisin sanatsal yanini henuz kavrayamadin malesef. ha bana gore bu iki grubun karsilastirilmasi sacmalik ve cahilce o ayri.(tarzlar ve amaclar farkli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 14 Nisan 2015; 23:08:27 >
  • Tarja Turunen kullanıcısına yanıt
    Madonna dinlemediğim için geçmişi hakkında bilgi sahibi değilim. Bu kadın dediğiniz gibi yüceltilecek ne yaptı ?

Metallica hakkında kendileri dışında yazılan birçok kitap ve çekilen belgeseller var. Müziğin müzik olması dışındaki sanatsal yönü nedir ?
  • quote:

Madonna dinlemediğim için geçmişi hakkında bilgi sahibi değilim. Bu kadın dediğiniz gibi yüceltilecek ne yaptı ?

Metallica hakkında kendileri dışında yazılan birçok kitap ve çekilen belgeseller var. Müziğin müzik olması dışındaki sanatsal yönü nedir ?

Tartışıyor musun

Konuya dönersek, niye kimse öpüşmek istemez anlamadım. Bende bir gariplik var sanırım. Böyle büyük üne sahip, başarılı bir kadının öpücüğünü almak isterdim, 56 yaşında bile olsa. Ki bakımsız falan değil sonuçta ünlü bir kadın. Estetik mestetik, öpsün yani

• quote:

Tum popcular sesiyle one cikiyor vucudunu muziginin onune gecirmiyor da bi Madonna boyleymis gibi konusmussun

Katiliyorum, herkesin dedigi gibi gundem olma cabalari abartmamak gerek.

Ayrica videoda sadece opusme yokmus gibi geldi, adamin tepkisine bakilirsa dilini falan kopardi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 15 Nisan 2015; 0:12:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

quote:

Tum popcular sesiyle one cikiyor vucudunu muziginin onune gecirmiyor da bi Madonna boyleymis gibi konusmussun

Katiliyorum, herkesin dedigi gibi gundem olma cabalari abartmamak gerek.

Ayrica videoda sadece opusme yokmus gibi geldi, adamin tepkisine bakilirsa dilini falan kopardi galiba

Alıntıları Göster
    Öpmeden önce Drake, öptükten sonra Mandrake.

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Öpmeden önce Drake, öptükten sonra Mandrake.

Alıntıları Göster
    @Elasmosaurus

Cevabını merak ettiğim için sordum.

@Mr.Pacino

Sadece popçuları değil, müzik alanındaki tüm insanları düşünerek bu şekilde söyledim. Müzik alanında olduklarını düşünmem yanlış olabilir. O yüzden ayrı olarak ele almam daha doğru olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.