Şimdi Ara

Mail adresinde sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.3-4 gündür mail adresimle ilgili yaşadığım bir sorun için yardımlarınızı istiyorum.

Olayı kısaca anlatayım.

geçen perşembe günü gece 2.30'da 4 yıl önce bir arkadaşımla aramızda geçen mailleşme harfi harfine tekrar bana iletildi ve gelen kutumda okunmadı olarak görünmeye başladı.halbuki ben o konuşmayı çoktan gelen kutumdan ve çöp kutusundan silmiştim.sonrasında facebookum kapalı olmasına rağmen 3-4 yıl önce arkadaşlarımın yaptığı durum bildirimleri ve gönderdikleri mesajlara ait bildirimler Facebooktan geliyomuş gibi gelmeye başladı gelen kutuma.bişey olmaz diyip geçiştirdim çünkü 8-9 ay önce de aynı şey olmuştu ve 1-2 gün içinde bu mailler geçmişti kendi kendiliğinden.sonrasında cuma ve cumartesi günü de böyle devam etti.eskiden gönderdiğim ve çoktan gönderilenler arasından sildiğim maillerden biri bir arkadaşıma iletilmiş ve o da bana "ne alaka şimdi bu mail" diye yazınca şüphelenip hesap etkinliklerini kontrol ettim.ben istanbulda girdiğimde antalya muratpaşada giriyormuşum gibi gösteriyo ip adresine göre gösterilen haritada.bikaç farklı hesap etkinliği de ankara keçiören ve mardinden var.bahsettiğim hesap windows'a ait ve yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum.bu olaylardan sonra bugün şifreyi değiştirdim ve telefon eşleştirmesi yaptım.şifre değiştiğinden beri herhangi bir gariplik yok hesapta,eski mailler artık gelmiyor ancak hesap etkinliğine baktığımda hala antalyadan hesaba erişiyormuşum gibi gösteriyor haritada.

biliyorum birazcık uzun ve karmaşık oldu ancak olayın tam olarak neden olduğunu ben de anlayabilmiş değilim,konuyu bu kadar toparlayabildim.tam olarak anlatamadığım bi nokta varsa yazarsanız daha detaylı anlatırım o kısmı.

daha önce başına bu tip bi olay gelen varsa yardımcı olursa sevinirim.bunu yapan bir virüs müdür yoksa şifrem birinin eline mi geçmiştir?hesabı kapatmam mı gerekir yoksa şifre değişikliği yeterli midir?

yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan1565 -- 17 Kasım 2014; 22:02:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.