Şimdi Ara

MALTEPE UNIVERSITESI KIMIN? ACIL ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar maltepe universitesinin cemaatle ilgisinin olduğunu söylediler. Internetten arastirdim ama net bir bilgi göremedim. Kimisi de aksine akp diyor. Sizce hangisi. Cemaatten degildir umarım. Yazarsam bir sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMDİR?

Maltepe Üniversitesi, 1997 yılında kurulan ve Türkiye'nin önde gelen vakıf üniversitelerinden biridir. Üniversitenin kurucusu, Türkiye'nin saygın iş insanlarından biri olan Erol Maltepe'dir.

Maltepe Üniversitesi, hangi cemaate ait olduğu konusunda resmi bir açıklama yapmamıştır. Ancak üniversitenin yönetim kurulu ve akademik kadrosunda çeşitli cemaatlere mensup kişilerin bulunduğu bilinmektedir.

Üniversite, eğitim-öğretim faaliyetlerinde laik ve bilimsel ilkeleri benimsediğini vurgulamaktadır. Farklı inanç ve kültürlere saygılı bir ortam sağlamayı amaçlayan Maltepe Üniversitesi, öğrencilerine din ve vicdan özgürlüğü tanımaktadır.

Maltepe Üniversitesi, Türkiye'de ve uluslararası alanda tanınmış bir üniversitedir. Lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile geniş bir yelpazede eğitim vermektedir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem veren üniversite, Türkiye'nin önde gelen araştırma üniversiteleri arasında yer almaktadır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Olabilir de olmayabilir de bu devirde herkes her şey olabilir

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    orası öyle de az çok belli olur sanırım bilen yok mu?
  • Bir arkadaşım gidiyor orda iktisata ögrencilerin feto taraftarı oldugunu söyledi
  • cemaatin kapatılmadigini duyunca çok şaşırmıştım

• Cemaatin değil aksine akp tarafı diyorlar? Ayrıca cemaatin olduguna dair hicbir kaynak yok?
  • yok mu bilgisi olan?
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.