Şimdi Ara

Manuel ayarlanabilen kompakt tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, hali hazır da bir DSLR 'ım var. Benim isteğim ailem kullanırken tek tuşla fotograf çekebileceği ben kullanırkende manuel pozlama şansı verebilecek bir makina arıyorum. Canon G10 çok hoşuma gitmişti üstündeki tekerlek aynı DSLR gibi yönetmenizi sağlıyor. Yani Menü içinden diafram ve perde hızı ayarlamak istemiyorum.

Macro, zoom kapasitesi çok iyi olmasına gerek yok. Video çekebiliyorsa ne ala. Ve dslr like istemiyorum. Kocaman bir makina taşınmıyor.
    Sorun şu ki bütçe fazla yok. 300TL verilebilir gibi görünüyor şuan. 2 elde düşüneibilirm.

• uygun fiyat fuji f50,60 bulursanız alın
  • Cevaplar için teşekkürler.
  • bana kalırsa çekilen fotoğrafları karşılaştırmadan kesinlikle alma , herkez kendinde olan makinayı iyi sanar taaki daha iyisini görene dek , o yüzden karşılaştırmayı kendin yapmalı ve hoşuna gideni almalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

bana kalırsa çekilen fotoğrafları karşılaştırmadan kesinlikle alma , herkez kendinde olan makinayı iyi sanar taaki daha iyisini görene dek , o yüzden karşılaştırmayı kendin yapmalı ve hoşuna gideni almalısın

DungeonKeeper fotoları karşılaştırma yapmak için nelere bakmalı ?
    bir'de o fiyatlara kompak manuel ayarlı makinalar sınırlı siz ne tavsiye edersiniz?
  • netününde dediği gibi f50 f60 compact sınıfının lideri.mali durumu biraz daha yükseltirsek f200exr...
  • quote:

Orijinalden alıntı: netün

quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

bana kalırsa çekilen fotoğrafları karşılaştırmadan kesinlikle alma , herkez kendinde olan makinayı iyi sanar taaki daha iyisini görene dek , o yüzden karşılaştırmayı kendin yapmalı ve hoşuna gideni almalısın

DungeonKeeper fotoları karşılaştırma yapmak için nelere bakmalı ?
    bir'de o fiyatlara kompak manuel ayarlı makinalar sınırlı siz ne tavsiye edersiniz?

tabi tavsiye edilen makinalarada bakmak gerekli , onlarıda yabana attım sanırım mesela ben fotoğraf makinası almadan önce flickrda yada google resimlerine iyice baktım , birkaç tanede inceleme sitesi buldum trustedreviews.com dphotojournal.com digitalcameratracker.com v.b. zaten google amca bize gerekli yardımı yapıyor bu konuda örnek ; Fujifilm PXX Rewiew ,,
    bikaç makina arasında kalınmışsa inceleme sitelerinin ve örnek fotoğrafların çok yardımı oluyor ..

manuel otomatik konusundan pek anlamıyorum fakat Lumix FS10 kullanıyorum 2. makinam ve memnun kaldım mı diye sorarsanız ;evet diğer makinamdan daha çok
    1.casio ex z80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 31 Mayıs 2010; 5:56:36 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.