Şimdi Ara

MAREACILAR YARDIIIIIIM..!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2001 MODEL HLX 20V. ARACIMIN KONTAĞINI AÇTIĞIMDA ÇOK DÜŞÜK DEVİRDE ÇALIŞAN BİR MOTOR SESİ GELİYOR KALORİFER VE KLİMA BU KADAR DÜŞÜK DEVİR ÇALIŞMAZ ARACIN ÖZELLİĞİNDENMİ BİLEMİYORUM BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM EN AZINDAN ARACINIZIN KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE KULAĞINIZI TORPİDOYA DAYAYIP AYNI SESİ DUYUP DUYMADIĞINIZI SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM...

• YİĞİDİM BU SORUNUNU NİYE MAREA SEYFASINDA SORMUYOSUN AÇIKLARMISI SENİN İLACIN BENDE
    quote:

Orjinalden alıntı: tersaneci72

2001 MODEL HLX 20V. ARACIMIN KONTAĞINI AÇTIĞIMDA ÇOK DÜŞÜK DEVİRDE ÇALIŞAN BİR MOTOR SESİ GELİYOR KALORİFER VE KLİMA BU KADAR DÜŞÜK DEVİR ÇALIŞMAZ ARACIN ÖZELLİĞİNDENMİ BİLEMİYORUM BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM EN AZINDAN ARACINIZIN KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE KULAĞINIZI TORPİDOYA DAYAYIP AYNI SESİ DUYUP DUYMADIĞINIZI SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM...
  • Problemin egzantrik milinde olabilir yanlış anlamadıysam eğer.
  • ARKDAŞIM SANIRIM O GAZ KELEBEĞİNİN KÜÇÜK BİR MOTORU VAR ONDAN GELMESİ LAZIM.BENİM PALİO DA DA ÖYLE BİR SES VARDI GAZ KELEBEK MOTORUNDAN GELDİĞİ SÖYLENDİ KONTAK AÇILINCA ACTİVE OLUYOR.
    quote:

2001 MODEL HLX 20V. ARACIMIN KONTAĞINI AÇTIĞIMDA ÇOK DÜŞÜK DEVİRDE ÇALIŞAN BİR MOTOR SESİ GELİYOR KALORİFER VE KLİMA BU KADAR DÜŞÜK DEVİR ÇALIŞMAZ ARACIN ÖZELLİĞİNDENMİ BİLEMİYORUM BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM EN AZINDAN ARACINIZIN KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE KULAĞINIZI TORPİDOYA DAYAYIP AYNI SESİ DUYUP DUYMADIĞINIZI SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM...
  • selam bende yenı uyeyım buraya!bende de hlx var bende yenı aldım ama valaaha bende oyle dusuk yerıne aksı yuksek calısıyor motor soguk ıken!eger bı ses gelıyorsa bılyalaradan olabılır en ıyısı ıyı anlayan bı usta!
  • quote:

Arkadaşım anladığım kadarıyla marşa basmadan ateşleme konumunda zayıf dönen bir motor sesi geliyor. bu yakıt otomatiğindendir ve bu ses arka koltuğun altından gelir ve bir sorun yoktur.
  • bu normaldır kontagı actıgında elektrık gıtmeye baslar
  • arkadaşlar ilginiz için teşekkürler: ama gaz kelebeği denmiş,benzin otomatiği denmiş bu araç enjektörlü arka koltuktan değil ses ön torpidodan geliyor bi arkadaşımız eksantirikten bilyadan olabilir diyor araç kontağı açınca ses geliyor motora hareket verince değil.. yinede herkese teşekkürler.. tahminen özelliğinden kaynaklanan bir durum servis bile bakmadan yorum yapamam dedi artık gerisini siz hesap edin
  • SENİN DEDİĞİN SES DIŞ ORTAM HAVASINI KAPATAN VE AÇAN KAPAĞIN MOTORUNUN SESİ OLMASIN...
  • quote:

o ses normal bir sestir.torpidonun bulunduğu yerden gelir..elektrik sisitemindeki bir röleden gelmektedir..
  • röleden motor sesine benzer bir ses asla gelmez.iç hava ve dış hava sirkülasyon motorundan geldiği kesindir.torpidonun altına eğilip yada altına elimizi sokup bakarsak açılıp kapanan bir kapağı çalıştıran bir motor sesi geldiğini görürüz.kontağı açıp kalorifer sisteminin ilgili komutatörlerini çevirip tekrar kontrol ediniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.